18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
coś o pejsatych
arbuzzo • 2013-06-21, 17:16
wpadają niemcy do żydowskiej chaty a tam 3 osobowa rodzina, matka ojciec i syn, niemcy przeszukali chate znaleźli złoty medalion i mówią do małego żydka że zabierają 2 osoby/ przedmioty i mały icek musi zdecydować kogo ocalić, złoty medalion, matkę czy ojca, rodzice przestraszeni bo wiedzą czy że w icku płynie ta sama żydowska krew więc zaczynają się bać o swoje życie, są pewni że icek każe ocalić medalion jednak mały żydek po długiej chwili zastanowienia powiedział żeby niemcy zabrali ojca i medalion. Niemcy aresztowali ojca, zabrali medalion i poszli, a ocalali żydzi rozpoczynają rozmowe:

- dziękuję ci synku że ocaliłeś mi życie rozumiem czemu tyle czasu się zastanawiałeś czy ocalić mnie czy ojca, to pewnie była bardzo trudna decyzja

- matka ja w pamięci liczyłem ile ważą twoje złote zęby i masz szczęście że medalion okazał się lżejszy
Zgłoś
Avatar
muka 2013-06-23, 21:59 1
jakoś tak nieswojo się czuję czytając taki kawał akurat w "dzień ojca"
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2013-06-23, 22:00
Nie "inne czarności", tylko "czarne kawały".
Zgłoś
Avatar
303 2013-06-23, 22:03 1
UP
prędzej absurdy dnia codziennego
Zgłoś
Avatar
deritv 2013-06-23, 22:06 7
Przecinek to nie jest kurwa kropka.
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-06-23, 22:11 5
Tego się czytać nie da.
Zgłoś
Avatar
Szalej 2013-06-23, 22:45
oni to jebane kurwy sa
Zgłoś
Avatar
S................Z 2013-06-23, 22:50
..ale z matką musi sie nimi dzielić..
Zgłoś
Avatar
svskoszalin 2013-06-23, 23:06
po ostatniej jeździe z "ciapatymi" kawał o żydach to zaskoczenie
Zgłoś
Avatar
Iperyt669 2013-06-23, 23:29
To jest właśnie niemiecki problem.
Zgłoś
Avatar
auliszek 2013-06-24, 1:45
Pierdolisz, przecież Europa twierdzi, że niemcy bronili żydków przed złymi Polakami. Jestem przekonany, że ma rację, przecież to Europa.
Zgłoś
Avatar
BrunoL 2013-06-25, 1:03 1
wpadają niemcy do żydowskiej chaty a tam 3 osobowa rodzina, matka ojciec i syn, niemcy przeszukali chate znaleźli złoty medalion i mówią do małego żydka że zabierają 2 osoby/ przedmioty i mały icek musi zdecydować kogo ocalić, złoty medalion, matkę czy ojca, rodzice przestraszeni bo wiedzą czy że w icku płynie ta sama żydowska krew więc zaczynają się bać o swoje życie, są pewni że icek każe ocalić medalion jednak mały żydek po długiej chwili zastanowienia powiedział żeby niemcy zabrali ojca i medalion. Niemcy aresztowali ojca, zabrali medalion i poszli, a ocalali żydzi rozpoczynają rozmowe:

- dziękuję ci synku że ocaliłeś mi życie rozumiem czemu tyle czasu się zastanawiałeś czy ocalić mnie czy ojca, to pewnie była bardzo trudna decyzja

- matka ja w pamięci przeliczyłem ile na dupie zarobisz
Zgłoś