18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Coś odpadło temu tiru
mmaakkuu • 2016-09-06, 22:36
Dzisiaj na drodze przydarzyła mi się taka oto sytuacja, było blisko. Gacie w lekkim kolorze brązu wsadziłem do pralki Z pozdrowieniami dla Was sadole!



Materiał własny.
Zgłoś
Avatar
KuKuKa 2016-09-07, 16:02
Cytat:

Tak kurwa, to karton tak iskrzy, brawo.



Jakbyś skończył gimnazjum to byś wiedział co to ironia
Zgłoś
Avatar
Nazgrel 2016-09-07, 16:48 8
Ty ewidentnie nie wiesz co to ironia, a już na pewno nie umiesz jej poprawnie użyć.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2016-09-07, 17:49 8
Znam ten stan mi sie przydarzyło coś podobnego, a mianowicie koles od chłodni nie zamknął drzwi. Kiedy jechałem sobie po drodzę bez mozliwości ucieczki drzwi od chłodni "wyleciały" na mój pas... Oczy jak pięciozłotówki, hamulec i czekałem... Jak wyprostował furę drzwi się odbiły i tym samym zamknęły kilka metrów prze moim pojazdem. Oczywiście on jechał dalej i nie zdawał sobie sprawy. Zawróciłem i ścigałem, żeby kogoś nie zabił i ostatecznie szczęści, że mic nie jechało bo kilka zakrętów zdążył zroobić. Ale co człowiek kurwą pod nosem poświęcił sytuację w której się znalazł to jego
Zgłoś
Avatar
Kluseczek 2016-09-08, 9:38 1
widać maku też lubisz sadola jak te kanapki w tylnej ławce kiedyś
Zgłoś
Avatar
RadzioC 2016-09-10, 21:45
waloos napisał/a:

@RadzioC każdy normalnie myślący człowiek przestraszy się takiej sytuacji. Abstrahując od możliwego zniszczenia samochodu, na który trzeba było ciężko zapracować, to wystarczy że taka lina zabezpieczająca czy inny pręt podskoczyłby na nierówności, wpadł do środka i autora tematu oglądalibyśmy na hardzie.

Póki masz 13 lat działasz na trybie terminatora. Nie istnieje dla Ciebie coś takiego jak możliwość śmierci. Większości ludzi to przechodzi z wiekiem. Tych, którym nie przechodzi widujemy na hardzie po wypadkach motocyklowych, skokach z 30 metrowego klifu czy topiących się we własnych rzygach po spożyciu dopalaczy.

wszystko sie zgadza masz w sruprocentach racje. Rozumiem pierd albo rzyg strach jest tylko odruchem ale sie osrac?
Zgłoś