18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Coś wspólnego
Profx5015 • 2018-01-23, 15:01
Kawał po angielsku, bo inaczej traci trochę sens i zajumany od belgijskiej blondyny, Laury Laune, trzeba przyznać, ma poczucie humoru

"What do sneakers and Jews have in common? They’re more common in 39 than 45"
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2018-01-23, 16:49 7
nie rozumiem, chuj ci w dupe
Zgłoś
Avatar
retromaniek 2018-01-23, 17:05 4
- Co mają trampki i żydzi wspólnego?
- w 39 (rozmiarze i roku) były (byli) powszechniejsi niż w 45 (rozmiarze i roku).
Zgłoś
Avatar
Gharotief 2018-01-23, 18:28 15
>2018
>nie znac angielskiego w stopniu komunikatywnym

Patologia.
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2018-01-23, 20:47 24
Gharotief napisał/a:

>2018
>nie znac angielskiego w stopniu komunikatywnym

Patologia.


Część użytkowników sadola pamiętaj jeszcze przedmiot "gawarit po ruski". Innej opcji nie było
Zgłoś
Avatar
żmij 2018-01-23, 21:41
bleblebator1 napisał/a:


Część użytkowników sadola pamiętaj jeszcze przedmiot "gawarit po ruski". Innej opcji nie było



Nie pierdol głupot. Uczyłem się dwóch języków. Od czwartej klasy podstawówki do końca liceum.
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2018-01-23, 21:56 4
Kiedyś w szkołach uczyli np. tylko niemieckiego. Na wsiach dalej chyba tak się uczy. Na szczęście te czasy już mijają, nie damy się zeszwabić.
Zgłoś
Avatar
ToPrzeciezJa 2018-01-24, 13:13 1
@up 18 lat temu mieszkając na wsi miałem angielski, więc nie pierdol jak się nie znasz..
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-01-24, 13:38 3
ToPrzeciezJa napisał/a:

@up 18 lat temu mieszkając na wsi miałem angielski, więc nie pierdol jak się nie znasz..


Był niemiecki, zero angielskiego, potwierdzam. Tyle że 25 lat temu. Ale tak było chyba głównie na zachodzie Polski.
Zgłoś
Avatar
siwybis 2018-01-24, 17:00 6
W podstawówce miałem Rosyjski i Niemiecki ale również uczciwie wykładaną Historię czego konsekwencją była nienawiść do obu. Słowniki szkolne z tych języków były ręcznie, starannie i z wielkim wyczuciem stylu, ozdabiane niezliczonymi portretami męskiego kutasa, na chyba wszystkie możliwe sposoby i techniki. Angielski pojawił się dopiero w LO ale prawda jest taka że człowiek umie czego się sam nauczył.
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2018-01-24, 17:15 3
Znowu ból dupy typów, co nie nauczyli się podstaw angielskiego?
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2018-01-24, 20:49 3
brauza napisał/a:



Nie pierdol głupot. Uczyłem się dwóch języków. Od czwartej klasy podstawówki do końca liceum.


A pamiętasz stan wojenny? Bo ja tak. Jak szedłem do ósmej klasy podstawówki to jaruzelskiego na prezydenta wybierali, pamiętam jak dziś, oglądałem w telewizji. Przeszedł większością trzech głosów.
I od piątej klasy podstawówki uczyłem się ruskiego, od siódmej niemieckiego
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2018-01-24, 20:54 12
Gharotief napisał/a:

>2018
>nie znac angielskiego w stopniu komunikatywnym

Patologia.


Wyobrażasz sobie, że nie wszyscy popierdalają tutaj na 8smą do szkoły i mają lekcję ang. ? Albo pracują w zawodach gdzie nie wymaga się języka ? Nie zmywają garów w UK ? Nie sortują śmieci z czarnuchami przy taśmie gdzieś na obrzeżach Londynu ?
Zgłoś
Avatar
JezTuptajacyNoca 2018-01-24, 22:26
ToPrzeciezJa napisał/a:

@up 18 lat temu mieszkając na wsi miałem angielski, więc nie pierdol jak się nie znasz..



A ja przez całą podstawówkę i gimnazjum nie miałem, bo mieszkałem we wsi, w której nauczycielowi angielskiego płacili tyle, że każdy wolał spierdolić za granicę (co nie zmienia faktu, żę nauczyłem się go na własną rękę).

Więc murzyński chuj Ci w dupę za gwiazdorzenie.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-01-24, 22:31 6
Rzecz w tym, że angielski jest tak wszechobecny, że aby nie podłapać go w podstawowym nawet stopniu to trzeba albo być idiotą albo unikać go jak plagi i przy każdym możliwym kontakcie dosłownie uciekać... czyli być idiotą.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie