18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
riczardson 2013-03-24, 9:04
@pacyfista
Co oznacza "cs ssie"? Robi ci laske?
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-03-24, 9:05
CS na początku mi się podobał: ciekawe, zróżnicowane stylistycznie mapy, "realistyczne" (w porównaniu do Q3A i UT) bronie, ciekawe formy rozgrywki, formuła "pojedynek jeden na jeden" gdzie decyduje spokój i opanowanie dwóch stojących naprzeciw siebie strzelców a nie siła ognia broni, konieczność wykorzystania sprytu ("ciche" chodzenie) i wykorzystania terenu (kampienie) . Z czasem jednak "zamknięte", niewielkie mapy zaczynają nużyć bo każda ma układ "H" - jedynie kilka możliwych "rozgałęzień" którymi można dojść do celu (po kilku dniach znasz je na pamięć) a po kilkuset rozgrywkach, z początku emocjonująca, zabawa sprowadza się do taktyki "jak wszyscy będziemy iść grupą a oni się rozdzielą i wybiorą inne rozgałęzienie - wygramy" albo "przykampiamy w jednym spocie i czekamy".
Zgłoś
Avatar
howereq 2013-03-24, 9:07 2
Dobry to był Wolfenstein:ET, kurrrwa napierdalało się, że za czity z serwów wyjebywali Fueldump najlepsza mapka jak dla mnie, cs to nawet przy tym nie stał
Zgłoś
Avatar
holender7 2013-03-24, 9:16
cod i bf to klasyka a nie jakies pixelowe gowno
Zgłoś
Avatar
aLBEDo 2013-03-24, 9:16
Chujowość tej gry oddaje muza w tym filmiku.
Zgłoś
Avatar
unomomento 2013-03-24, 9:32 1
cod i bf to klasyka? KLASYKA?! ciekaw jestem czy w pierwsze cody i bfy grałeś czy zachwycasz się tylko tym co jest teraz i nazywasz to klasyką. Poza tym, CS jest starszy

I nie rozumiem ludzi, którzy zarzucają tej grze kiepską grafikę... tylko o grafikę wam chodzi w grach? To ubogo panowie
Zgłoś
Avatar
wielkimati 2013-03-24, 9:33 30
holender7 napisał/a:

cod i bf to klasyka a nie jakies pixelowe gowno



aLBEDo napisał/a:

Chujowość tej gry oddaje muza w tym filmiku.



pacyfista napisał/a:

Tylko COD i BF forever!!!!!!!!!!! CS ssie!!! Łączcie się fani coda i be efa!





Panom... znaczy gimbusom już dziękujemy.
Zgłoś
Avatar
Scoti93 2013-03-24, 9:37
Co jak co ale jak ktoś mówi, że takie strzelanki to "coś więcej niż gra" to polecam zagrać w Metal Gear Solid. CS to typowe napierdalanie byleby zabić czas, bez fabuły, więcej byście mieli pożytku z paintballa ;p
Zgłoś
Avatar
T................d 2013-03-24, 9:40 5
@up To, że Twój komputer nie utyra z, np BF3 nie czyni jeszcze tej gry beznadziejną. Swoją przygodę ze strzelankami (teraz się na to chyba FPS mówi) zaczynałem od CS'a 1.6 . Technika poszła do przodu, a ja za nią, więc przeniosłem się na trochę nowsze i bardziej zaawansowane produkcje. Niech mi tutaj nikt nie mówi, że w BF3 nie trzeba myśleć. W sumie to faktycznie nie trzeba, ale jak się ustala taktykę, albo ma znajomego (na Skype, TS'ie, Ventrillo, czy czym ta chcecie), to jesteście niepokonani.

Podsumowując. CS to gra, która wielu z nas przynosi piękne wspomnienia, ale trzeba iść z duchem czasu...

Pozdrawiam graczy starej daty
Zgłoś
Avatar
ananas1234 2013-03-24, 9:42
sam gram w coda2, ale nigdy nie hejtowalem 1.6, bo wiem ze jest to jedna z lepszych gier. Niestety bylbym botem gdybym zaczal grac huh.
Zgłoś
Avatar
fatherland 2013-03-24, 9:42
Żadna broń oprócz pięćdziesiątki ( Baretta 50, TAC-50 ) nie jest w stanie przebić 5 cm ściany -.-
CS to ojciec wszystkich FPS'ów ale ta gra jest niczym przy BF3.
Zgłoś
Avatar
Ver0 2013-03-24, 9:51
Tak tak jest i będzie tytułem który wszystko zaczął ale teraz jest to marna gra dla ludzi którzy grają na kabanosach bądź innych kalkulatorkach. Sam grałem 5 lat teraz patrzeć na to nie mogę
Zgłoś
Avatar
ces 2013-03-24, 10:03
Ci panowie na filmiku za jeden mecz dostają 100 000 złotych
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2013-03-24, 10:11
Kamil by ich zdegradował
Jebane boty dobre są
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-03-24, 10:18
Dobry CoD to było United Offensive jeśli mówimy o multi. Może i grafika dupy nie urywa teraz, broni nie było pierdyliard + dodatki do niej, może nie było strzelania przez ściany, ale ta gra miała proste i jasne zasady, liczył się skill. Nie było jakichś dodatków do broni typu heart beat sensor jak w nowszych CoDach, nie było perków i innych pierdół. Brałeś gnata i szedłeś się napierdalać. Dla mnie CoD UO to najlepsza strzelanka na multi i takie moje zdanie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie