18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Cpuństoock
H................g • 2012-07-07, 22:12
Pamiętajcie by używać własnych igieł i strzykawek, gdy będziecie sobie marihułane wstrzykiwać.

Zgłoś
Avatar
Ishigo 2012-07-07, 23:15
Chyba kogoś ostro pogieło ...
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-07-07, 23:17 45
To jest ogłoszenie parafialne. Pojawiła się taka odpowiedź:
Zgłoś
Avatar
wiktor4024 2012-07-08, 0:07
Ale za to zajebiście szczęśliwe
Zgłoś
Avatar
oskiboski 2012-07-08, 0:18
Hacerking napisał/a:

Pamiętajcie by używać własnych igieł i strzykawek, gdy będziecie sobie marihułane wstrzykiwać.



Nie ćpaj tyle kolego bo Ci literki z klawiatury uciekają
Zgłoś
Avatar
Luis 2012-07-08, 0:29
dalibyście sobie już siana powoli z tym wstrzykiwaniem maryśki. Tak robią tylko martwe płody.
Zgłoś
Avatar
H................g 2012-07-08, 1:01
@Oski pisownia zamierzona
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-07-08, 10:50 4
BongMan napisał/a:

To jest ogłoszenie parafialne. Pojawiła się taka odpowiedź:
Obrazek



O już wielce obruszony brudas... Oczywiście kontratak na kościół, żeby gimby temat podłapały. Trochę dystansu durniu!
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-07-08, 11:40
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



O już wielce obruszony brudas... Oczywiście kontratak na kościół, żeby gimby temat podłapały. Trochę dystansu durniu!



Już wielce oburzony idiota, który nie potrafi czytać ze zrozumieniem.
Zgłoś
Avatar
Zuku1916 2012-07-08, 11:43
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



O już wielce obruszony brudas... Oczywiście kontratak na kościół, żeby gimby temat podłapały. Trochę dystansu durniu!



stary... jest ladna podoga, wez sie przejdz na dwor bo od tego siedzenia w pokoju i wciagania wlasnych bakow w glowie Ci sie cos popierdolilo
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-07-08, 12:06 1
Nie jadę na ćpunstok, nie chcę wrócić z hivem i bez dziewictwa!
Zgłoś
Avatar
BILBO18 2012-07-08, 12:50 2
@BongMan to co już się stało to się nie odstanie, to że wrzucasz głupie obrazki nie zmieni tego, że ssałeś księdzu z własnej woli
Zgłoś
Avatar
Devilyn 2012-07-08, 13:17
Nieno - lepiej na wolny od narkotyków MayDay jechać - tam panowie NA TRZEŹWO w białych rękawiczkach gwiżdżą gwizdkiem z chuj wie jakiego powodu - prawdopodobnie w imię trzeźwości i hejta do narkotyków.

Bez kitu nie mam ani do Woodstocku ani do Mayday problemu - ale wkurwia mnie jak przygania kocioł garnkowi - tacy kurwa wszyscy pożadni ? na inne forum spierdalać bo jak sama nazwa wskazuje nie jest to miejsce dla was.

www.jestem-gimbusem-i-powinienem-nieżyć.pl - domene kupić najlepiej i zainicjować kabany coś w swoim życiu .. coś poza przyjmowaniem w dupe starego jak popije i pierdoleniem w necie o rzeczach o których nie macie pojęcia.

(do przyszłych komentarzy głównie to się odnosi - nie mogłęm się po prostu doczekać na bande debili z pod znaku dubstep or die.)

@Bongman

Mimo że dowcipy które wrzucasz nie smieszyły mnie nawet jak byłem embrionem - to i tak img z księdzem GOOD ONE
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-07-08, 14:36
BILBO18 napisał/a:

@BongMan to co już się stało to się nie odstanie, to że wrzucasz głupie obrazki nie zmieni tego, że ssałeś księdzu z własnej woli


Następny imbecyl. Przeczytaj jeszcze raz.
Cytat:

To jest ogłoszenie parafialne. Pojawiła się taka odpowiedź:


Ja ją tu tylko wrzuciłem. Nie jestem autorem. Jak tu wrzucę kurwa operę Verdiego to też będziesz mi robił wycieczki osobiste jakbym był jej autorem? Zrozumiałeś, półmózgu, czy trzeba ci to narysować?
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-07-08, 14:58
BongMan napisał/a:


Ja ją tu tylko wrzuciłem. Nie jestem autorem. Jak tu wrzucę kurwa operę Verdiego to też będziesz mi robił wycieczki osobiste jakbym był jej autorem? Zrozumiałeś, półmózgu, czy trzeba ci to narysować?



Zamknij faken piździoche oszołomie, raz w życiu byłeś na woodstoku i wielki z ciebie obrońca. Mi osobiście tego typu koncerty średnio podchodzą, z kolei znajomi lubią takie klimaty, ale nikt się kurwa nie spina przy zaczepkach typu ćpunstook, brudstook...who cares?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie