18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Oto kolenie opowiadanie Creepypasta. Wklejam w opowiadaniu bo jest długie i większości tu pewnie nie chciało by się czytać

PS: to mój pierwszy tematy i pewnie nudniejsze opowiadanie wybrałem więc proszę o wyrozumiałość i mogę wrzucić bardziej ciekawsze jeśli napiszecie.
Zgłoś
Avatar
n1troo 2013-08-09, 21:47
a weź idź panie z takim tym, ten wdzięk i chore obrazy.. włączyłem i wyłączyłem nie chce orać sobie bani
Zgłoś
Avatar
Stalovy 2013-08-09, 21:51 1
eh, ten pedalski głos...
Zgłoś
Avatar
N................n 2013-08-09, 21:57
18 minut gowna ale gibaza moze uwierzyć że świat ich steruje i są podmiotami w czymś wiecej... I TAK JEST Polska jest podmiotem większośći UE USA i ruskich.
Zgłoś
Avatar
Strugi 2013-08-09, 22:59
Ja pierdole, nudne to
Zgłoś
Avatar
GhostScarface 2013-08-09, 23:39
ludzie mieszkaja od urodzenia w Polsce a typek chce straszyć jakimiś starymi filmami i głosem modelki więziennej HA ha ha ,.... 8I
Zgłoś
Avatar
FunkyMonkey 2013-08-09, 23:39
Neonon napisał/a:

18 minut gowna ale gibaza moze uwierzyć że świat ich steruje i są podmiotami w czymś wiecej... I TAK JEST Polska jest podmiotem większośći UE USA i ruskich.



Widać, że gówno obejrzałeś bo po połowie wszystko leci od nowa, tylko bez dźwięku, pajacu.
Zgłoś
Avatar
Hangman108 2013-08-10, 1:27
Ja pierdolę, jakie gówno. Odradzam oglądanie, jedna wielka strata czasu. Głos lektora jest tak wielką porażką, że nawet przy zgaszonych światłach, pełnym ekranie i mieszkaniu samotnie, nawet jeden włos się nie zjeżył. Uważam, że ten lektor byłby dużo lepszy:
sadistic.pl/cowiek-maupa-vt151103.htm
Zgłoś