18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
cud gospodarczy
ostatni • 2012-04-27, 15:48
Płemieł dotrzymał obietnic wyborczych, dziś to pracodawcy uganiają się za pracownikami, przynajmniej niektórymi...:

„Od półtora roku kuszono mnie tą propozycją. W końcu się zgodziłem”



jeszcze wiarygodne źródło dla lemingów:

praca.wp.pl/title,Syn-premiera-Michal-Tusk-dostal-prace-bez-konkursu,w...
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-04-28, 12:57
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

@ no idź już przypal, ja pierdole, bąkman


Ciebie mogę przypalić. Zwinąć w krótką bletkę i wciągnąć jednym buchem. Zmień płytę, bo tekstem o bąkmanie i przypalaniu już trzeci raz się wykręcasz od odpowiedzi na pytanie. Nie stać cię na sensowną odpowiedź?
Zgłoś
Avatar
Galin 2012-04-28, 13:11 2
@BongMan

Chyba nie zrozumiałeś. Więc jeszcze raz:

SYN PREMIERA(Premier - "głównodowodzący" państwa) ------> PRACA ----------> LOTNISKO W RĘBIECHOWIE(Państwowa spółka, ergo własność państwa)

Jaśniej chyba nie umiem...
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-04-28, 13:14 1
@up
Ależ zrozumiałem. Pytanie brzmi: Co tego idiotę obchodzi, że syn premiera dostał pracę w państwowej spółce? Żal mu dupsko ściska? Jakby jemu ojciec chciał załatwić dobrą pracę to by odmówił, bo jest taki uczciwy i porządny? Nie sądzę. Kolega reprezentuje sobą dwie najgorsze wady - zawiść i hipokryzję.
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-04-28, 13:18 2
"Dysfunkcje w przekazywaniu ról płciowych w rodzinach i jej skutki społeczne" - tak brzmiał tytuł pracy magisterskiej syna płemieła - jak widac praca zwiazana z lotnictwem - wiec kwalifikacje odpowiednie.

Ja pierdole co za pojebani ludzie jeszcze tego nie widza. Jak wytlumaczyc ?
jebnac szpadlem w leb zeby zrozumial jeden z drugim, ze caly ten rzad rucha nas bez wazeliny ???

To juz z akomuchow dymane spoleczenswto bylo nie tak jawnie i na beSZCZELA jak teraz.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-04-28, 13:37 1
jeszcze raz spróbuję:

pl.wikipedia.org/wiki/Nepotyzm

ale zdaję sobie sprawę, że bąkman jest tak inteligientny, że z powodzeniem mógłby przegrywać zawody na inteligencje z moim psem
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-04-28, 14:57
Znalazł się inteligent, który nie potrafi odpowiedzieć na pytanie Zadam je jeszcze raz: Co cię to obchodzi, że Tusk rzekomo załatwił synowi pracę? Dlaczego na to psioczysz i jesteś tak wielce oburzony? Może poproś swojego psa żeby ci wytłumaczył pytanie i razem wymyślcie jakąś sensowną odpowiedź
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-04-28, 15:13 1
BongMan napisał/a:

Znalazł się inteligent, który nie potrafi odpowiedzieć na pytanie Co cię to obchodzi, że Tusk rzekomo załatwił synowi pracę? Dlaczego na to psioczysz i jesteś tak wielce oburzony?



Może nie jestem super inteligentny, ale jak na mój rozum to ziomek Ci już któryś raz odpowiedział na to pytanie tylko, że nie dosłownie.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-04-28, 15:13 2
Jeżeli w kraju tworzy się w państwowych spółkach stanowiska dla synków, za co płacimy my wszyscy, a w dodatku ci synkowie mają chujowe wykształcenie i kwalfikacje, przez co mogą tylko obniżać efektywność tych spółek to chyba coś jest nie tak... ale zjarany głąb nigdy tego nie zrozumie. Może chciałbyś polecieć samolotem pilotowanym przez Kasię Tusk, która skończyła psychologie na jakiejś sopockiej szkółce-popierdółce? Pewnie tak, bo przecież to cię nie obchodzi.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-04-28, 15:36
@up
Tak, to wszystko prawda, wiem o tym i zgadzam się z tym. Pytałem jednak co ciebie osobiście obchodzi, że syn Tuska pracuje w dziale analiz i marketingu. Ma to jakiś wpływ na twoje życie?
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Może chciałbyś polecieć samolotem pilotowanym przez Kasię Tusk, która skończyła psychologie na jakiejś sopockiej szkółce-popierdółce?


Chujowe porównanie, ale niczego więcej nie spodziewałem się po takim szczekaczu. Pilotowanie samolotu to bardzo odpowiedzialna praca od której zależy ludzkie życie. Czy praca syna Tuska w dziale marketingu na jakimś lotnisku ma jakikolwiek wpływ na mnie, na ciebie czy na innych ludzi? Nie ma. Więc po chuj się napinasz? Bo Tusk, tak? Przecież masz na jego punkcie obsesję, co zresztą udowadniasz co chwilę.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-04-28, 15:40 1
BongMan napisał/a:

@up
Tak, to wszystko prawda, wiem o tym i zgadzam się z tym. Pytałem jednak co ciebie osobiście obchodzi, że syn Tuska pracuje w dziale analiz i marketingu. Ma to jakiś wpływ na twoje życie?



Jestem i czuję się Polakiem, identyfikuję się z Państwem Polskim. Gdy ktoś wykorzystuje jedną z instytucji czy spółek mojego kraju do własnych celów i korzyści co w dodatku szkodzi tej spółce i po części całemu krajowi to się denerwuję. Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego spójrz na pierwsze zdanie. Dotarło kurwa wreszcie czy mam prosić o pomoc w dalszym tłumaczeniu terapeutę maćka z klanu??????
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-04-28, 15:47
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Gdy ktoś wykorzystuje jedną z instytucji czy spółek mojego kraju do własnych celów i korzyści co w dodatku szkodzi tej spółce i po części całemu krajowi to się denerwuję. Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego spójrz na pierwsze zdanie.


Ja pierdolę Mówimy tu o jakiejś papierkowej robocie a nie odpowiedzialnej państwowej funkcji, od której zależy los obywateli.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-04-28, 15:59 2
BongMan napisał/a:

Ja pie**olę Mówimy tu o jakiejś papierkowej robocie a nie odpowiedzialnej państwowej funkcji, od której zależy los obywateli.



ale kasa leci bokiem, państwa nie upadają nagle. nakładają się na to drobne patologie, które osłabiają powoli cały kraj. potem brakuje kasy na inne ważne rzeczy. każdy urzędnik z rządu niech pomyśli, że w sumie jak zatrudni jednego kolegę gdzieś w kraju to nic się nie stanie i potem państwo traci nie 4 tysiące a pół miliona co miesiąc. potem niech każdy z tak zatrudnionych zatrudni kolegę i tak dalej... zwłaszcza, że przykład idzie z samej góry. jakim trzeba być tępakiem żeby tego nie rozumieć. jak tusk będzie chciał podpierdolić stówkę z portfela twojej matki to też stwierdzisz, że ok, bo tusk jest fajny, a twoja mama od tego nie umrze, a ty w ogole na tym nie ucierpisz? kurwa, pewnie teraz też udasz, że nie rozumiesz. ja pierdole po prostu lubisz donalda i stwierdzasz, że z powodu tej sympatii może on cię jebać w dupsko dowoli i nawet ci to nie przeszkadza.
Zgłoś
Avatar
Qrcio 2012-04-28, 16:48
Syn niegasnącego słońca Peru O_O leże i kwicze
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-04-28, 19:31 1

to nie 1 przekret tatusia z synalkiem:
teraz jest specem od lotnictwa a wczesniej byl specem od PKP.

infokolej.nowyekran.pl/post/21851,chinska-draka-michala-tuska
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-04-28, 20:17 1
przyznam, że nie słyszałem o tym, no ale cóż...takie mamy media niezależne
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie