18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
cud gospodarczy
ostatni • 2012-04-27, 15:48
Płemieł dotrzymał obietnic wyborczych, dziś to pracodawcy uganiają się za pracownikami, przynajmniej niektórymi...:

„Od półtora roku kuszono mnie tą propozycją. W końcu się zgodziłem”



jeszcze wiarygodne źródło dla lemingów:

praca.wp.pl/title,Syn-premiera-Michal-Tusk-dostal-prace-bez-konkursu,w...
Zgłoś
Avatar
a................y 2012-04-29, 13:08
ale kał ale lektor jak kał
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-04-29, 15:54
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

przyznam, że nie słyszałem o tym, no ale cóż...takie mamy media niezależne


Nie słyszał jakiejś tam wiadomości - wina mediów Człowieku, idź już sobie
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-04-30, 16:11 1
BongMan, bo w mediach mnóstwo takich rzeczy się zataja, i nie będę dalej próbował ci tłumaczyć, bo uważam cię za przygłupiego ćpuna, który ma ciasną dupę i silny okrężny ust, dzięki czemu ty możesz po mnie jechać do woli, a gdy ja spróbuję się bronić to jeden z modów wpada w furię i grozi mi warnami
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-04-30, 19:30
Zataja się specjalnie po to żeby jakiś bezmózgi fanatyczny pisowiec nie przeczytał Ale ktoś inny przeczytał i cię o tym poinformował. Czyli jak ta informacja była zatajona?
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-04-30, 19:43 1
BongMan napisał/a:

Zataja się specjalnie po to żeby jakiś bezmózgi fanatyczny pisowiec nie przeczytał Ale ktoś inny przeczytał i cię o tym poinformował. Czyli jak ta informacja była zatajona?



była zatajona w mediach głownego nurtu kontrolowanych przez PO, dotarło czy mam prosić terapeute downów o konsultacje w celu wytłumaczenia ci tego...chociaż thc tak przeżarło ci hipokamp, że już nic nie pomoże
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-04-30, 19:56
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

była zatajona w mediach głownego nurtu kontrolowanych przez PO


Typowa gadka stukniętego fanatyka. Masz na to jakiś dowód, przesłanki lub poszlaki? Czy tylko tak pierdolisz? Tobie potrzebny jest terapeuta skoro wypisujesz takie kretynizmy...
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-04-30, 20:40 1
BongMan napisał/a:

Typowa gadka stukniętego fanatyka. Masz na to jakiś dowód, przesłanki lub poszlaki? Czy tylko tak pie**olisz? Tobie potrzebny jest terapeuta skoro wypisujesz takie kretynizmy...



skoro nie mówiono o tym w telewizji, tak jak o mnóstwie innych machlojek tego rządu to chyba wszystko jasne.
Zgłoś