18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
cud gospodarczy
ostatni • 2012-04-27, 15:48
Płemieł dotrzymał obietnic wyborczych, dziś to pracodawcy uganiają się za pracownikami, przynajmniej niektórymi...:

„Od półtora roku kuszono mnie tą propozycją. W końcu się zgodziłem”



jeszcze wiarygodne źródło dla lemingów:

praca.wp.pl/title,Syn-premiera-Michal-Tusk-dostal-prace-bez-konkursu,w...
Zgłoś
Avatar
tentypluk 2012-04-27, 20:33 1
miast i WSI
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-04-27, 23:30 8
najpławdziwsza pławda

a uganianie sie płacodawcy za płacownikiem to:
Zgłoś
Avatar
s................a 2012-04-27, 23:31
poprostu cut miut ożeszki...
Zgłoś
Avatar
tazmandu 2012-04-28, 0:00
Rzygać mi się chce już tym propisowskim pierdoleniem Ja-ah-qu-ub-el'a. Czy to jest jedyny temat jaki możesz poruszyć?
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-04-28, 0:03 22
A czemu od razu pro pisowskie??
Bo prawda w oczy kole to od razu pisowskie ??

Lubisz jak cie rzad dyma ??
Ja na przykład NIE.
I niewazne czy to PIS czy PO - nie lubie byc dymany!
Zgłoś
Avatar
tazmandu 2012-04-28, 0:08
@up Gdyby nie słowo 'lemingi', które powstało gdzieś na pisowskich blogach, nawet nie chciałoby mi się tego komentować. A polityka na sadisticu? Cóż, z większością towarzystwa [vide tuba kaczorów] tutaj nie da się sensownie pogadać więc może jednak podziękuję.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-04-28, 0:16 13
tazmandu napisał/a:

Rzygać mi się chce już tym propisowskim pie**oleniem Ja-ah-qu-ub-el'a. Czy to jest jedyny temat jaki możesz poruszyć?



jak to propisowskim? nic nie było o pisie. to było najwyżej antypłemiełowskie.
Zgłoś
Avatar
emek5 2012-04-28, 0:30
by żyło się lepiej wszystkim Tuskom,chyba
Zgłoś
Avatar
Mr.Diesel 2012-04-28, 0:53 1
Chciałem tego nie komentować ale jednak nie da się.

Niech sobie wszystkie ujadacze poczytają forum skyscrapercity. Tam mogą zobaczyć jaką wiedzę techniczną i merytoryczną z lotnictwa i nie tylko posiada Pan Michał Tusk.

Jakby nie pracował to byłoby gadanie że siedzi na garnuszku tatusia. A jaką by pracę nie dostał to by mówiono że po znajomościach. CHORE
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-04-28, 1:18 6
Mr.Diesel napisał/a:

Niech sobie wszystkie ujadacze poczytają forum skyscrapercity.



forum polskich wieżowców? LOL

Mr.Diesel napisał/a:

Tam mogą zobaczyć jaką wiedzę techniczną i merytoryczną z lotnictwa i nie tylko posiada Pan Michał Tusk.



przecież on do działu marketingu został zatrudniony. a wcześniej w wyborczej siał propagandę, wię co ty pierdolisz?

Cytat:

Jakby nie pracował to byłoby gadanie że siedzi na garnuszku tatusia. A jaką by pracę nie dostał to by mówiono że po znajomościach. CHORE



mnie też nagabywali prezesi z okęcia. wydzwaniali, proponowali coraz wyższe stawki i tak w kółko. potem zadzwonił budzik i okazało się, że tata nie jest premierem. a tak serio to przez 1,5 roku lizali mu rowa, żeby do nich przyszedł. czyli stanowisko było stworzone tylko pod jego osobę, bo normalnie nie mogliby tyle czekać i jakby zrobili konkurs to na taki etat byłoby w chuj ludzi z dużo lepszym wykształceniem i doświadczeniem.
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2012-04-28, 8:41 2
@up
Zachowujesz sie jak mesjasz który mówi owieczką że zyja w nieswiadomosci i nazywasz ich wyśmiewczo lemingami tylko dlatego że myślą inaczej niż Ty i maja w dupie że zle ci sie zyje w tym kraju i nie radzisz sobie z życiem.

Stara zasada:
Umiesz liczyć licz na siebie

Wymaganie od jakiegokolwiek rządu jakiś cudów to dopiero naiwność, już nie mówiac o tym ze politycy jak politycy(wszyscy gdzie sie nie spojrzec) klamia zeby wygrac wybory i tyle.Taka prosta zasada i tyle flejmu i jadu na "inaczej myslacych"
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-04-28, 10:40 6
tazmandu napisał/a:

Rzygać mi się chce już tym propisowskim pierdoleniem Ja-ah-qu-ub-el'a. Czy to jest jedyny temat jaki możesz poruszyć?


Kurwa, czemu niektórzy są takimi niedojebami i myślą, że jak ktoś jest przeciwko PełO to jest za PiS... Ja pierdolę głupota w narodzie nigdy nie wymrze
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-04-28, 11:44
Jedno pytanie. Chuj cię obchodzi, gdzie pracuje jakiś obcy człowiek i w jaki sposób został tam zatrudniony? Bo to syn premiera? Daj spokój. Żal dupsko ściska czy nie masz własnego życia i żyjesz cudzym?
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-04-28, 12:39
Tylko pewnie wszyscy ujadacze tutaj jakby PiS rządził to zachowywali by się tak samo jak teraz przeciwnicy PO...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie