18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
bartekketrab 2018-01-22, 22:13 14
Rydzyka można nie lubić, ale żeby uwierzyć w to że jest głupi jak małe dziecko i opowiada bery na wizji to trzeba nie mieć mózgu i łykać to co serwuje WP.pl i przepijać g...em z Tefałenu. Chodzi o to że pewien facet miał sobie żonę. Niestety praktycznie wszystko stało na żonę i ona puściła go w trąbę z pewnym panem i była na tyle miła że wyczyściła go do zera . Jedyne co miał na siebie to dwa samochody, które użyczał jakimś tak ziomalom Rydzyka ,a oni w zamian zapewnili mu wikt i opierunek wart i wiele więcej niż te dwa wózki ... Naprawdę można nienawidzić pisu , rydzyka etc .... ale łykać ino z WP.pl to kurwa słabe jak dziecko po chemii ...
Zgłoś
Avatar
tazmandu 2018-01-22, 22:20 12
bartekketrab napisał/a:

Rydzyka można nie lubić, ale żeby uwierzyć w to że jest głupi jak małe dziecko i opowiada bery na wizji to trzeba nie mieć mózgu i łykać to co serwuje WP.pl i przepijać g...em z Tefałenu. Chodzi o to że pewien facet miał sobie żonę. Niestety praktycznie wszystko stało na żonę i ona puściła go w trąbę z pewnym panem i była na tyle miła że wyczyściła go do zera . Jedyne co miał na siebie to dwa samochody, które użyczał jakimś tak ziomalom Rydzyka ,a oni w zamian zapewnili mu wikt i opierunek wart i wiele więcej niż te dwa wózki ... Naprawdę można nienawidzić pisu , rydzyka etc .... ale łykać ino z WP.pl to kurwa słabe jak dziecko po chemii ...



A kolega to ile wysłał na konta podane pod Ojcem-Prezesem?
Zgłoś
Avatar
kenzol 2018-01-22, 22:32 10
mateusos napisał/a:

Pierdolca mozna dostac jak sie widzi takiego zaklamamego popierdolonego chuja ktory ma czalnosc pouczac ludzi.


To was najbardziej boli, że miliony ludzi co niedziela zbierają się w jednym miejscu i słuchają NAUCZANIA innego niż obowiązujące standardy. Stąd te ataki kościół, coraz bardziej intensywne i chamskie. Kodziarze po każdym swoim spędzie prześcigają się w licytacjach ile to tysięcy ludzi wyszło na ulice dwa razy w roku, a tutaj co tydzień miliony ludzi zbierają się w kościele i słuchają innego nauczania. Komunistom też księża przeszkadzali, a teraz jest nie inaczej. Ale jak to się wtedy mówiło: przeżyliśmy potop szwedzki, przeżyjemy i radziecki
Zgłoś
Avatar
jbone 2018-01-22, 22:35 1
kurwa ludzie! widzieliście kiedyś wnetrze maybacha? z tym autem można być bezdomnym.w ckm czy playboyu był gośc co tydzien mieszkał w maybachu.to auto to taki mały dom bez kibla.
Zgłoś
Avatar
N................y 2018-01-22, 22:43 19
kenzol napisał/a:


To was najbardziej boli, że miliony ludzi co niedziela zbierają się w jednym miejscu i słuchają NAUCZANIA innego niż obowiązujące standardy. Stąd te ataki kościół, coraz bardziej intensywne i chamskie. Kodziarze po każdym swoim spędzie prześcigają się w licytacjach ile to tysięcy ludzi wyszło na ulice dwa razy w roku, a tutaj co tydzień miliony ludzi zbierają się w kościele i słuchają innego nauczania. Komunistom też księża przeszkadzali, a teraz jest nie inaczej. Ale jak to się wtedy mówiło: przeżyliśmy potop szwedzki, przeżyjemy i radziecki



To jednak prawda że kurwa kurwie łba nie urwie
Zgłoś
Avatar
S................n 2018-01-22, 22:58 19
Nienawidze chuja, ale jedno muszę przyznać, skurwysyn osiagnął mistrzostwo w manipulacji starych ludzi, do tego stopnia ze starzy schorowani ludzie zamaiast na leki to jemu wysyłają pieniądze.
Zgłoś
Avatar
gralix95 2018-01-23, 1:34 2
Tak było - nie kłamie
Zgłoś
Avatar
Shock 2018-01-23, 1:40 6
Jak teraz bezdomni mu rozdaja maybachy to za rok bedzie jezdzil batmobilem. 'Batman mi dal, i umarl'.
Zgłoś
Avatar
rogacz 2018-01-23, 2:21 1
Zaraz on nie opowiada o tej historii biznesmena? Co przepisał wszystko co miał na radio, a jak się rozchorował i poprosił radio o pomoc to dostał odpowiedz że będą się za niego modlić.
Zgłoś
Avatar
ZieleTDH 2018-01-23, 4:59 4
Zgłoś
Avatar
e................s 2018-01-23, 8:50 1
zawsze mnie śmieszy ta nagonka pederastów na Rydzyka, a on robi swoje
i to dobrze
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-01-23, 8:52 2
Wystarczy nie mieć meldunku aby być bezdomnym co nie oznacza, że nie ma się gdzie mieszkać.
Ja przykładowo nie jestem zameldowany tam gdzie mieszkam tylko dalej mam meldunek w mieszkaniu w którym dorastałem. Jakbym się wymeldował stamtąd i nie zameldował w swoim domu to oficjalnie byłbym bezdomnym.
Zgłoś
Avatar
Red_Devil_1878 2018-01-23, 9:26 9


Nawet on tego nie kupił
Zgłoś
Avatar
N................y 2018-01-23, 9:31 4
Velture napisał/a:

Wystarczy nie mieć meldunku aby być bezdomnym co nie oznacza, że nie ma się gdzie mieszkać.
Ja przykładowo nie jestem zameldowany tam gdzie mieszkam tylko dalej mam meldunek w mieszkaniu w którym dorastałem. Jakbym się wymeldował stamtąd i nie zameldował w swoim domu to oficjalnie byłbym bezdomnym.


Co ty pierdolisz ?
Cytat:

osoba bezdomna – osobę niezamieszkującą w lokalu mieszkalnym w rozumieniu przepisów o ochronie praw lokatorów i mieszkaniowym zasobie gminy i niezameldowaną na pobyt stały, w rozumieniu przepisów o ewidencji ludności, a także osobę niezamieszkującą w lokalu mieszkalnym i zameldowaną na pobyt stały w lokalu, w którym nie ma możliwości zamieszkania.”

Zgłoś
Avatar
sqara 2018-01-23, 10:04 1
i ten pasek z numerem konta na dole
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie