18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
Avatar
p................s 2013-01-02, 21:36
Dlatego mam wyjebane na: katolików, polaczków - wielkich dzisiejszych patriotów, i na wszystkie inne zjebane subkultury ssijcie pałę mieszkańcy wielkiej krainy
Zgłoś
Avatar
krzyś1990 2013-01-02, 21:44 5
@rottunio A ty ssij ciapata pałe.Człowieku z wielkiego świata.
Zgłoś
Avatar
Anonymaus 2013-01-02, 21:50
Nie wiem czy ten materiał został zrobiony sam z siebie, ale koleś popierał m.in ACTA... Aczkolwiek materiał prawdziwy, do tego koleś ma autorytet wśród internautów, to będzie miało spory rozgłos.
Zgłoś
Avatar
eley955 2013-01-02, 21:53
Za ten materiał mógłbym Ci polać. Fajne ;d
Zgłoś
Avatar
Wdr 2013-01-02, 21:54
The Unit - Robert Duncan i jazda na ulicę jak jedna wielka armia!!
Zgłoś
Avatar
edyj71 2013-01-02, 22:01 3
Winterstorm napisał/a:

@up Marzę o dniu, w którym nauczysz się stosować znaki interpunkcyjne.



A ja o tym aby hejterzy tacy jak ty odpierdolili się od innych w takich momentach jak ten.
Zgłoś
Avatar
wernetto 2013-01-02, 23:07
rottunio napisał/a:

Dlatego mam wyjebane na: katolików, polaczków - wielkich dzisiejszych patriotów, i na wszystkie inne zjebane subkultury ssijcie pałę mieszkańcy wielkiej krainy



A ty possiesz niedługo pałkę arabom i żydkom. Wspieraj dalej to co się dzieje w Polsce i na świecie. Cieszę się, że tacy jak ty uciekają z tego kraju.
Zgłoś
Avatar
kadaj101 2013-01-03, 0:23
Kolejny kandydat na samobójcę... Dobrze mówi ale co z tego? Tu się zwyczajnie oddycha ciężko na każdym kroku. Nawoływanie do przewrotu jest bardzo nieskuteczne w dzisiejszych czasach. Statystyki można sobie podejrzeć jako tako na stronie GUSu o ile ktoś zrozumie sposób działania systemu. Poza tym przypierdalanie się do religii w kraju gdzie po urodzeniu dziecko jest praktycznie skazane (niekoniecznie dobre słowo) na katolicyzm, zwyczajnie nie ma prawa bytu. W tym kraju nawet nie masz prawa mieć własnych poglądów, bo zawsze ktoś się do Ciebie przypierdoli, żeś komuch, żeś narodowiec, że ssiesz brudasom itd. Autorowi filmu należy się konkretna wóda za chęci niesienia oświaty
Zgłoś
Avatar
Meler 2013-01-03, 0:38
WDR a ja marzę o dniu w którym postawisz choć jeden przecinek pozdro
Zgłoś
Avatar
Wdr 2013-01-03, 1:45 1
Meler hmmm prędzej w tym kraju ludzie zrozumieją i będą mieli odwagę na poznanie prawdy że tak naprawdę z Polską jest zle od hm od 20 21 lat niż postawie przecinek! nie chodzi o przewroty typu rozjebać wszystko sklepy zrobić syf jeśli nagle pod Sejm przyjdzie hehe 5 milionów Polaków i powie dosyć to co z tego ja czy Ty jesteś gotowy na te bagno które tam poznasz sorry ale osobiście się chyba nie nadaje syf ogólny Świata przyprawia mnie o dreszcze ja mogę stać w tych 5milionach potrzebny jest ktoś kto to wszystko uczciwie poprowadzi i powie kurwa nie stop ludzie tu mają władze i zmieni cały chory system od środka z pomocą ludzi bo to co widzimy teraz jest jakimś totalnym gównem Państwo zabiera Ci Twoją kasę z wypłaty nie zapewniając Ci praktycznie tego za co karzą Ci oddawać co miesiąc mało tego powiem że wpływa to nawet że ludzie zaczynają w własnym Kraju łamać prawo bo wiadomo "coś na lewo" i Ty jesteś kurwa przestępcom bo masz chore prawo chore ustawy chore ustawy z unii a kto odpowiada za te chore ustawy chory system ja Ty? Myślę że w Polsce u władzy wszystkich partii politycznych znakomita większość wali grube wały a co z resztą niby "dobrych"?albo totalna zmiana albo nic w Polsce brakuje zdolnych ludzi u władzy którzy nie są chujami dla własnych Obywateli a nawet jeśli są to nie takimi wielkimi jak ci teraz panowie i panie którzy tworzą władze niby w tym Kraju...Polska to masakra ale co to jest mała Polska przy tym jakie wały idą na tym zdeczka chorym Świecie
Zgłoś
Avatar
Winterstorm 2013-01-03, 9:48
edyj71 napisał/a:



A ja o tym aby hejterzy tacy jak ty odpierdolili się od innych w takich momentach jak ten.



No to czemu mnie hejtujesz jebany hipokryto?
Zgłoś
Avatar
mk1981 2013-01-03, 10:17
Namiestnik napisał/a:

Palikota spot



He he he. Myślisz, że Palikot byłby zdolny do tak rzetelnego przedstawienia faktów? Tak poetycko? Burak kłamie, gdy mówi, że nie jest poetą. Stosuje metafory, a metafory są również narzędziem poezji... nie wiem czemu chciałem napisać "poetyki" Najlepszego wszystkim w Nowym Roku!
Zgłoś
Avatar
jooons 2013-01-03, 10:27 1
Kondolencje dla autora z powodu zbliżającego się samobójstwa...
Zgłoś
Avatar
s................1 2013-01-03, 15:52
Od tego oglądania chce mi się tylko wyjechać z tego kraju.
Zgłoś
Avatar
bones1909 2013-01-03, 18:17
Nie chcę mi się pisać eseju tutaj nt. tego flimiku , bo to nie ma sensu. Ale powiem jedno zesraliby się jakby nie powiedzieli czegoś o kościele. To już jest lewacka mania. 12 milionów dziennie na kościół... To nam daje 4,5 mld złotych rocznie. No no ciekawe bardzo ciekawe te wyliczenia.
Szczerze mówiąc zawiodłem się trochę na nich , bo w temacie o pedofilach nie zaczęli wskazywać głównie na księży...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie