18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:37
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
🔥 Włoska sprawiedliwość - teraz popularne
🔥 Spóźniony prezent - teraz popularne
Avatar
~Velture 2017-08-19, 21:04 10
Tydzień temu miałem rozkminę czy tego fejka wrzucić na sadola... Uznałem, że IQ ludzi jest większe niż 70 to nie wrzucałem bo każdy by się skapował, że to srank
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2017-08-19, 21:09 78
@up

No nie wiem co teraz na ten ból dupy odpisać ale spróbuje... tysiące pseudo materiałów przedostaję się na główną a Ciebie boli temat, który mogłeś wrzucić parę dni temu. Ledwo wczoraj na Liveleak się ukazał, a Ty już go widziałeś jakiś czas temu. Cholera, Ty to masz internety opanowane w jednym palcu.
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2017-08-19, 21:15 19
Mr.Drwalu napisał/a:

@up

No nie wiem co teraz na ten ból dupy odpisać ale spróbuje... tysiące pseudo materiałów przedostaję się na główną a Ciebie boli temat, który mogłeś wrzucić parę dni temu. Ledwo wczoraj na Liveleak się ukazał, a Ty już go widziałeś parę dni temu. Cholera, Ty to masz internety opanowane w jednym palcu.
Obrazek



Kurwa wyprzedziłeś mnie z odpowiedzią która miała brzmieć tak:

'w tym fejka widzisz oczywistego i coś o IQ piszesz a TU trzeba Ci było linki wysyłać mimo, że sprawa tak samo klarowna'
Zgłoś
Avatar
Sabbastian 2017-08-19, 22:33
Ale zobaczcie jaka ta chińska medycyna ludowa jest skuteczna.
Zgłoś
Avatar
CiemnosciHetman 2017-08-19, 23:18 13
aż musze wylać swój ból dupy tutaj.

Jakiś czas temu na parkingu podszedł do mnie gościu, coś tam pierdoli że on bezdomny, właśnie stracił pracę a ma 2kę chłopaków na utrzymaniu, olałem go i wsiadłem do samochodu. Rozpakowywałem sobie jakieś tam rzeczy, ale tak mnie uderzyło, no gościu nie wyglądał na chlejusa, to dam mu piątaka - no ale nie za darmo. Pozbierałem z fury śmieci, podszedłem do niego i dałem mu je i od razu piątaka, żeby poszedł wyrzucić (myślę że chyba dobry zarobek), a on stoi dalej w miejscu, z moimi śmieciami w ręku. No ale dalej siedzę w furze, bo rozpakowuje fanty, włączam gps itp, chwile to zajmuje, no ale po czasie odjeżdżam. Patrzę w lusterku na tego typa, a skurwiel - jak tylko odjechałem - wyrzucił wszystko na ziemię i sobie poszedł. Pomyślałem, że wrócę i powiem, że jak tego nie pozbiera to zabiorę mu piątaka i rozjebie mordę, ale z drugiej strony szkoda czasu i przez tego fajfusa już żaden żul, tudzież ktoś podający się za włóczęgę nie otrzyma ode mnie pomocy. Jebać żuli i bezdomnych - zasłużyli sobie.

Dziękuję za uwagę.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2017-08-20, 1:52 1
Babka z chińskiego ZUSu na pewno.
P.S. Wiem, że fejk...
Zgłoś
Avatar
Organista 2017-08-20, 6:11
W taki sam sposób działa większość "fundacji" :/
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-08-20, 8:31
Mr.Drwalu napisał/a:

@up

Ledwo wczoraj na Liveleak się ukazał, a Ty już go widziałeś jakiś czas temu. Cholera, Ty to masz internety opanowane w jednym palcu.
Obrazek


Nie używam liveleak'a misiu :*
Zgłoś
Avatar
W................. 2017-08-20, 9:18
Ostatnio wymyśliłem taką metodę. Jak mnie jakiś żebrak pod sklepem albo gdzieś prosi o pieniądze, to mu mówię, że dam mu 100 złotych, jeśli cały dzień uczciwie przepracuje u mnie w ogródku, sprzątając okolice domu i tak dalej.

Ciągle czekam na pierwszego chętnego
Zgłoś
Avatar
M................6 2017-08-20, 9:30 1
Velture napisał/a:


Nie używam liveleak'a misiu :*



Zostałeś wyjaśniony przez dwóch modów, ja na twoim miejscu nie odpisywał bym już zachowując resztki godności.
Zgłoś
Avatar
robert357 2017-08-20, 10:58 1
Velture napisał/a:


Nie używam liveleak'a misiu :*



Wiemy, twoim źródłem jest 9gag.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2017-08-20, 12:22
No i się czepili sadistikowego Janusza byznesu
Zgłoś