18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
radek225 2022-06-13, 20:00 5
Wielkie mi co. Ja wczoraj grając ze swoim 2 letnim bąblem kopnąłem piłkę, i trafiłem go tak, że mu butelka z piciem wypadła z rąk. Dzieciak prawie się rozpłakał i pobiegł przytulić się do matki. Takie rzeczy też się zdarzają, i nie świadczą o nieporadności rodzica, czy patologii. Jak miałem 8 lat, to włożyłem palce między drzwi i futrynę przy zawiasach. Ojciec zamykając drzwi cudem nie połamał mi palców. Tak więc mała z filmu ma cudownych rodziców, bo widać, że rodzice bardzo ją kochają.
Zgłoś
Avatar
djpyza 2022-06-13, 20:13 8
radek225 napisał/a:

Wielkie mi co. Ja wczoraj grając ze swoim 2 letnim bąblem kopnąłem piłkę, i trafiłem go tak, że mu butelka z piciem wypadła z rąk. Dzieciak prawie się rozpłakał i pobiegł przytulić się do matki. Takie rzeczy też się zdarzają, i nie świadczą o nieporadności rodzica, czy patologii. Jak miałem 8 lat, to włożyłem palce między drzwi i futrynę przy zawiasach. Ojciec zamykając drzwi cudem nie połamał mi palców. Tak więc mała z filmu ma cudownych rodziców, bo widać, że rodzice bardzo ją kochają.



ty mi lepiej powiedz jakim to trzeba być nie do rozwojem żeby nie umieć zrobić tak banalnej i prostej rzeczy jak otworzenie kartonu .by strzelać łapami przy otwieraniu kartonu ! czy jak to zwał tak zwał bo nie wiem jak to nawet nazwać.
Zgłoś
Avatar
Folur 2022-06-13, 20:39 14
radek225 napisał/a:

Wielkie mi co. Ja wczoraj grając ze swoim 2 letnim bąblem kopnąłem piłkę, i trafiłem go tak, że mu butelka z piciem wypadła z rąk. Dzieciak prawie się rozpłakał i pobiegł przytulić się do matki. Takie rzeczy też się zdarzają, i nie świadczą o nieporadności rodzica, czy patologii. Jak miałem 8 lat, to włożyłem palce między drzwi i futrynę przy zawiasach. Ojciec zamykając drzwi cudem nie połamał mi palców. Tak więc mała z filmu ma cudownych rodziców, bo widać, że rodzice bardzo ją kochają.



Ty jesteś ojcem?! Ja pierdolę...
Zgłoś
Avatar
xv89 2022-06-13, 20:56
djpyza napisał/a:

ty mi lepiej powiedz jakim to trzeba być nie do rozwojem żeby nie umieć zrobić tak banalnej i prostej rzeczy jak otworzenie kartonu .by strzelać łapami przy otwieraniu kartonu ! czy jak to zwał tak zwał bo nie wiem jak to nawet nazwać.



Przyganiał kocioł garnkowi. Dwa błędy w jednym prostym zdaniu, także z tym ferowaniem wyroków kto jest, a kto nie jest niedorozwojem, to bym się tak na Twoim miejscu jednak nie zapędzał...

Co do małej z filmiku - można mówić o pewnej dozie szczęścia, że starzy jednak nie postanowili użyć do otwarcia czegoś ostrego.
Zgłoś
Avatar
kwaite09 2022-06-13, 21:09
Matka fajnie zareagowała
Zgłoś
Avatar
GnOmen 2022-06-13, 21:20 1
Do huja co za gówno tu wrzucacie, powinni was za to banować na wieczność !!!
Zgłoś
Avatar
CrazyEdek 2022-06-13, 21:27
GnOmen napisał/a:

Do huja co za gówno tu wrzucacie, powinni was za to banować na wieczność !!!



Zgłoś
Avatar
M_A 2022-06-14, 6:57
Trauma na prezenty do końca życia
Zgłoś
Avatar
madmanxirtam 2022-06-14, 9:55
Gdzie się kaszojad wpierdziela... to ich zabawka.
Zgłoś
Avatar
djpyza 2022-06-14, 10:43 2
xv89 napisał/a:

Przyganiał kocioł garnkowi. Dwa błędy w jednym prostym zdaniu, także z tym ferowaniem wyroków kto jest, a kto nie jest niedorozwojem, to bym się tak na Twoim miejscu jednak nie zapędzał...
Co do małej z filmiku - można mówić o pewnej dozie szczęścia, że starzy jednak nie postanowili użyć do otwarcia czegoś ostrego.



oj będę płakał bo się pomyliłem moje przeoczenie .bo ty szerloczku nigdy ci się nie zdarzyło pomylić ^^ nie bądź śmieszny ! kartony tak samo otwierasz jak ci z filmiku ? czy gorzej ?
Zgłoś
Avatar
xv89 2022-06-14, 20:06
djpyza napisał/a:

oj będę płakał bo się pomyliłem moje przeoczenie .bo ty szerloczku nigdy ci się nie zdarzyło pomylić ^^ nie bądź śmieszny ! kartony tak samo otwierasz jak ci z filmiku ? czy gorzej ?



Co i rusz się "przeoczasz" uskuteczniając swoje osobiste wycieczki wobec innych użytkowników, a jak cię potraktować w podobny sposób to się oburzasz tak, że aż pyskówki nie potrafisz w składny sposób sklecić?
Może to jednak pora zastanowić się nad swoimi kompleksami i frustracją, bo w tym wieku to wstyd trochę zachowywać się jak zbuntowany gimnazjalista?

PS łap wirtualne piwko na ukojenie skołatanych nerwów.
Zgłoś
Avatar
radek225 2022-06-14, 22:55
Folur napisał/a:

Ty jesteś ojcem?! Ja pierdolę...



W przeciwieństwie do Ciebie zamiast ruchać kolegów, to wyruchałem i zapłodniłem kobietę.
Zgłoś
Avatar
djpyza 2022-06-14, 22:55
xv89 napisał/a:

Co i rusz się "przeoczasz" uskuteczniając swoje osobiste wycieczki wobec innych użytkowników, a jak cię potraktować w podobny sposób to się oburzasz tak, że aż pyskówki nie potrafisz w składny sposób sklecić?
Może to jednak pora zastanowić się nad swoimi kompleksami i frustracją, bo w tym wieku to wstyd trochę zachowywać się jak zbuntowany gimnazjalista?
PS łap wirtualne piwko na ukojenie skołatanych nerwów.



wiesz co mój wiek mnie nauczył żeby takich śmieci jak ty prowokować co ty na to misiaczku ? a że nie rozumiesz co się do ciebie pisze to twój wyłącznie problem mnie to jebie.
Zgłoś