18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Cukierki
vonBeton • 2013-11-01, 20:24
Jako, że czas wydaje mi się odpowiedni przedstawiam wam autentyczny sposób mojego kumpla na rozprawienie się z wkurwiającą dzieciarnią żebrzącą po domostwach o cukierki w czasie zdebilałego święta hamburgerów. Ponieważ lokalne gnojki ogłupione telewizyjną sieczką dały mu się rok wcześniej we znaki, postanowił oduczyć smarków chodzenia po domach niczym jehowi. Owego dnia gdy dzieci przychodziły do jego mieszkania, z bezmyślnie wyuczonym tekstem "cukierek albo psikus" nie odpowiadał klasycznym "a może wpierdol ? " lecz szczodrze obdarowywał cukierkami. Wieść o tym, że jakiś debil faktycznie rozdaje w chuj cukierków rozeszła się niczym smród po gaciach i ochoczo przychodziły kolejne grupy. A cukierkami sypał niczym jakiś sułtan. Jakież zdziwienie musiało być owych knypków gdy po całym aktywnym dni żebrania okazało się, że jakiś degenerat powyciągał cukierki z papierków, a zamiast nich zapakował do środka pokrojoną w kostkę słoninę . Teraz już nie nawiedzają go owego dnia pewno w obawie co jeszcze innego mógłby przyszykować
Zgłoś
Avatar
Bobiszna 2013-11-03, 3:24
Brak piwa za marnowanie pysznej słoninki, która wręcz idealnie pasowałaby do zimnego kenigera
Zgłoś
Avatar
MrBednar 2013-11-03, 3:34
W chuj śmieszne.
Zgłoś
Avatar
Missiek1906 2013-11-03, 4:03
opowiedziec cos to jedno a dobrze to ujac to drugie Piwo
Zgłoś
Avatar
t................x 2013-11-03, 4:18 6
Zapewne twój kumpel sam zapierdalał po chaupach z koszyczkiem. Tyle że poźniej jak nie od innych ziomków dostawał po mordzie i tracił nazbierane fanty to pewno jego starzy wpierdalali mu cukierki jak szedł spać i dawali słoninkę.
I o ile sam sobie tego nie wymyśliłeś to kolega ci opowiada bo wstydzi się przyznać jak było na prawdę.
Nie rozumiem spinek dot halloween, do południa można iść zapalić znicza a wieczorem zaszaleć. Chuj wesołe święto, ale wam to kurwa nie pasuje. Za niedługo to i w Borze Narodzenie będziemy chodzić ze spuszczoną głową.
Prawda jeste taka że chcesz to siedzisz w zadumie przez ten dzien ale nie psuj innym zabawy.

BTW
Z tego co mi znajomi mówią to wystarczy dac kartkę że cukierków brak i święty spokój.
Zgłoś
Avatar
JestesMistrzem 2013-11-03, 5:54 1
To święto nie jest amerykańskie! Geneza Halloween opiera się na dwóch wariantach jest to albo dawne święto rzymskie lub celtyckie do końca nie wiadomo. Druga sprawa, powiedz mi co zyskał przez to że podmienił cukierki? Jak nie ma co robić to zapraszam do mnie ja mu robotę znajdę. Wkurwiają mnie tacy chłopcy na utrzymaniu rodziców. Jak dla mnie totalny debil
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2013-11-03, 7:13 1
i dobrze kurwa bachorom-jaranie się Halloween to pedalstwo
Zgłoś
Avatar
Qbiini 2013-11-03, 7:13
Zamiast słoniny to nie lepsze tabletki na przeczyszczenie?? albo shocki?? o ile jeszcze one w sprzedaży są...
Zgłoś
Avatar
Avans 2013-11-03, 7:37
kup kilogram cukierkow, kazdego odwin i zawin spowrotem pierdole
gtfo
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-11-03, 8:56
podobno niektore male skurwysyny jak nie dostana upragnionych cukierkow to pomaza drzwi albo cos rozpierdalaja. solidny wpierdol powinno sie za to dostawac
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-11-03, 9:34 2
Ci wszyscy oburzeni w komentarzach to pewnie te dzieciaki które dostały słoninę
Zgłoś
Avatar
lukasoon15 2013-11-03, 10:40 1
Ja bym wstrzyknął pawulon. Niech mdleją te małe skurwysyny z zachwytu nad smakiem
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-11-03, 10:43
km2bp napisał/a:

"Salmiaki" W porównaniu do słoniny to sam cukierek jest niesmacznym żartem

pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82ona_lukrecja



One sa zajebiste!!!
Zgłoś
Avatar
ram1941 2013-11-03, 10:44
Cytat:

Za niedługo to i w Borze Narodzenie będziemy chodzić ze spuszczoną głową.
Prawda jeste taka że chcesz to siedzisz w zadumie przez ten dzien ale nie psuj innym zabawy.


BORZE widzisz i nie grzmisz.
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2013-11-03, 11:32 1
Mnie żona powstrzymała, bo miałem otwierać drzwi jak prawdziwy sadol ze stojącą pałą na waleta mówiąc "cukieraski są w pokoju, zapraszam do środka"
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-11-03, 17:13
Kosmodysk napisał/a:

Mnie żona powstrzymała, bo miałem otwierać drzwi jak prawdziwy sadol ze stojącą pałą na waleta mówiąc "cukieraski są w pokoju, zapraszam do środka"



Kurwa rozjebałeś mnie gorzej jak trafiłbyś na spedalonego wyrostka

Ja natomiast postąpiłem kulturalnie i spuściłem psy... Chociaż rozmyślałem nad jakimś przeczyszczającym specyfikiem w cukierkach...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie