18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
x................s 2014-04-26, 0:39
każdy polak w egipcie wpierdala strawe z szczurzym gównem. ot jaki wyjazd taki luksus
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-04-26, 2:30 5
Dawniej oberżystę by wychłostali publicznie !
Zgłoś
Avatar
fashX 2014-04-26, 2:31 1
Myszka na słodko... jadłbym
Zgłoś
Avatar
strpaulos 2014-04-26, 2:49 1
widziałem to na głównej w kompilacji jakiejś tam
Zgłoś
Avatar
BrkBorek 2014-04-27, 4:15 1
strpaulos napisał/a:

widziałem to na głównej w kompilacji jakiejś tam


Le Zap de Spi0n 218
nie ma za co
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2014-04-27, 15:16 1
I kurwa weź człowieku kup jakieś żarcie... tosz to kurwica człowieka strzela już pomijając ten filmik bo to już całkiem patologia, ale kurwa naprawdę trzeba na wszystko kurwa uważać na każdym kroku jak mnie to wkurwia idziesz do sklepu chcesz kupić jebaną koszulkę, koszulę, gacie czy inne gówno, którego się nie przymierza kupujesz idziesz do domu patrzysz a to kurwa albo porwane, albo jakaś skaza tak samo z żarciem miałem już kilka takich wkurwiających sytuacji, ja zawszę robiąc zakupy chcę jak najmniej czasu zmarnować w sklepie więc biorę wszystko co muszę pierwsze z brzegu i spierdalam, ale kurwa już zdążyłem zauważyć, że na każdym kroku chcą cię wyruchać, a to za mało zważą, a to kurwa coś jest dzień przed terminem przydatność i w końcu trzeba wyjebać bo się nie zdąży wjebać... boje się pomyśleć nawet co się dzieje z żarciem zamawianym, które dostarczają do domu na 100% jakiś skurwiel napluje do jakiejś pizzy albo w restauracji dostaniesz sos pozlewany do kupy z resztek, które ludzie pozostawiali... kurwa jestem pewny, że to się dzieje ja pierdole, ale się sam obrzydziłem
Zgłoś