18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Czary 2012-08-05, 14:40 4
AleUrwaU napisał/a:

Jebać bogatych synusiów tatusiów !

Ból dupy mode on? Ah ta zazdrość.
Zgłoś
Avatar
croyna 2012-08-05, 15:09 3
McMenel napisał/a:


A powiesz mi jaki przepis złamał bo z filmiku tego nie można się dowiedzieć. No kurwa sami idioci wyciągający wnioski bez dowodów. Na zasadzie skoro policjant pisze to znaczy że ma rację. Po pierwsze zastosował środek przymusu bezpośredniego w sytuacji której nie miał do tego prawa. Nie było zagrożone jego życie i zdrowie. Ba on sam widząc iż auto rusza wlazł pod koło. Cóż debili nie sieją sami się rodzą. Po krzyknięciu aby się zatrzymał kierowca zrobił to. Pan policjant będzie miał opierdol za to że dał się nagrać w tak dwuznacznej sytuacji. Pewnie i proces będzie. Ale chuj najważniejsze jebać bogatych i nie wykazywać choćby odrobiny inteligencji.



mamy tu super przykład internetowego znawcy prawa amerykańskiego.
Zgłoś
Avatar
Cannibal 2012-08-05, 15:17
2:02 jak jebane bambo udaje, że kuleje...
Zgłoś
Avatar
serfer125 2012-08-05, 15:24 1
Ale tu pełno zazdrośników i zal dupę im sciska że nie mają takiego samochodu to musicie jechać po kimś kto ją ma a co to policjanta to troche przesadził ja jak bym miał taki samochodu to za samo to pierdolnięcie w szybę bym tego policjanta wyhaczył po cywilu i wiadomo ciekawe czy był by taki mądry pierdolony cwaniak
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-08-05, 15:39 7
Tu nie chodzi o zazdrość - wszyscy powinni być równi wobec prawa. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
Joseph_Fritzl 2012-08-05, 15:44
pakicito napisał/a:

dobrze chujowi, myślał, że jak ma kasę to wszystko może



Nie on ma kase, papcio z mamcią mają.
Zgłoś
Avatar
.3lite 2012-08-05, 15:51
Czary napisał/a:

Ból dupy mode on? Ah ta zazdrość.



Dokładnie, polaczków wyżej dupa ściska, że gościu ma droższe auto niż ich cała rodzina miała w stuleciu pieniędzy.

Mnie też nigdy nie będzie stać ale nie mam zamiaru tak płakać

artixz napisał/a:



Nie on ma kase, papcio z mamcią mają.



Rozumiem, że go znasz i wiesz jaka jest sytuacja? A może tylko próbujesz się dowartościować?
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-08-05, 16:03 3
serfer125 napisał/a:

Ale tu pełno zazdrośników i zal dupę im sciska że nie mają takiego samochodu to musicie jechać po kimś kto ją ma a co to policjanta to troche przesadził ja jak bym miał taki samochodu to za samo to pierdolnięcie w szybę bym tego policjanta wyhaczył po cywilu i wiadomo ciekawe czy był by taki mądry pierdolony cwaniak

Chuj z tym ferrari,Właściciel ferrari nie wykonał polecenia policjanta,miał się zatrzymać takie to trudne?poczekać i odjechać.Policjat po prostu sie wkurwił,bo własciciel ferrari nie słuchał policjanta.A co do tej szyby to gówno byś zrobił.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2012-08-05, 16:06 6
Cytat:

j***ć bogatych synusiów tatusiów !



Jebać hejtujących biedaków !
Zgłoś
Avatar
M@peT 2012-08-05, 16:20
zawód syn to najlepsze co może być
Zgłoś
Avatar
laskaww 2012-08-05, 16:39 2
Czesiek181 napisał/a:

Chuj z tym ferrari,Właściciel ferrari nie wykonał polecenia policjanta,miał się zatrzymać takie to trudne?poczekać i odjechać.Policjat po prostu sie wkurwił,bo własciciel ferrari nie słuchał policjanta.A co do tej szyby to gówno byś zrobił.



27-28 sekunda mówi, że "przejechałeś po mojej stopie" (po ang oczywiście ) później widać, że kuleje (chodź pewnie dostał podpowiedź, żeby się trochę gibał, bo ludzie filmują) chyba jednak tym się wkurwił :d
dodatkowo wiadomo jak ostro traktuje się tam naruszenie nietykalności cielesnej policjanta, oraz niezastosowanie się do poleceń. Brawo dla niego, piwo!
Zgłoś
Avatar
suchy945 2012-08-05, 16:57 1
Dzieci JP możecie już wyjść z sadola...
Zgłoś
Avatar
HAL-9000 2012-08-05, 17:05
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Jai 2012-08-05, 19:14 13
Nóż mi się otwiera jak was czytam. Zrozumcie tępaki, że to nie idzie o jego zjebane ferrari i jego mase pieniędzy, tylko o to, że jak już jest taki bogaty - i tu nieważne, czy się nakradł czy dorobił, czy dawał dupy czy ma ojca szejka - Skoro ma tyle forsy, to mógł zapłacić jebane 50 usd za chujowe parkowanie, czy za cokolwiek, a nie próbować rozjechać policjanta. Jakby to był gość w maluchu powiedziałbym to samo i jego jebane ferrari nie ma tu nic do rzeczy. Koleś z filmiku jest po prostu tępą, rozpieszczoną pizdą i byłby nią nawet kurwa w bryczce ciągniętej przez dwa muły.

A jak tego nie rozumiecie to jesteście tak samo tępi jak on, tylko mniej rozpieszczeni, bo jeździcie mzk, a nie czerwonym ferrari. Wszystko.
Zgłoś
Avatar
stefooo 2012-08-05, 20:21
gleba fajo!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie