18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
AleUrwaU 2012-08-05, 12:32 255
Jebać bogatych synusiów tatusiów !
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-08-05, 12:33 142
dobrze chujowi, myślał, że jak ma kasę to wszystko może
Zgłoś
Avatar
McMenel 2012-08-05, 12:39 1
Oj będzie pozew na pana Policmajstra.... Za zbyt brutalne potraktowanie podejrzanego.
Zgłoś
Avatar
qhash 2012-08-05, 12:43 24
baaaardzo dobrze gnojowi
Zgłoś
Avatar
siwielec29 2012-08-05, 12:44 59
nie wiem sam
@upy chuj Was boli ze kolo ma ferrari a moze wygral, a moze zapracowal ciezko i sobie kupil nugusy jebane chodzi o zachowanie policjanta a nie kto czym jechal, bo kolo generalnie przyjal do wiadomosci ze mam mandat i oczekiwalby go listownie, a taka kurwa szukajac dziury w calym (jak to policja) musial postawic na swoim mogl pisac mandat na chodniku dodatkowo widzial pojazd ktory "byl" w ruchu, a co to kurwa - wyszedl policjan postac na ulicy, tak kurwa sobie to rozjechac bandyte mniej zarabia i to go zabolalo tak jak i Was - do roboty pipeprzone nieroby !! kurwa nazekac tylko tak mi zle tak nie dobrze - wypierdalac od komputera !!
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2012-08-05, 12:45 192
Siwielec29 masz czapeczkę jp na 100?
Zgłoś
Avatar
qhash 2012-08-05, 12:46 19
!siwielec29
nie wiem, co bierzesz, ale zmień dilera albo bierz po pół
pierniczysz jak potłuczony
Zgłoś
Avatar
siwielec29 2012-08-05, 12:51 1
brak slow, argumenty panowie, bo wrzucac to mozecie kazdemu - nie znacie typa co za tym idzie nie znacie tez pochodzenia auta to mogl nawet jakis gruchot stac !!
Zgłoś
Avatar
sonnny 2012-08-05, 12:53 125
W USA to jest piękne, nie jebią się z bananowcem tylko jest traktowany jak każdy inny. U nas policjant bał by sie dotknąć do fury bo by się do końca życia nie wypłacił za ew. szkody
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2012-08-05, 12:54 116
Prawidłowa postawa Pana mundurowego
Zgłoś
Avatar
Spoon9 2012-08-05, 13:08 18
No i dobrze, myśli że jak ma Ferrari to może stawać gdzie chce i niemieć szacunku do mundurowego, a tu taki chuj :E

Głupi frajer
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2012-08-05, 13:19 8
siwielec - niewiem czy zauwazyles ale jezeli ktos ma ferrari itp fury to albo jest synek bogatego ojca ktory jest zlodziejem albo sam jest zlodziejem bo nie znam nikogo kto by sie ciezka praca dorobil takiej fortuny zeby mogl sobie kupic do jezdzenia ferrari
Zgłoś
Avatar
McMenel 2012-08-05, 13:19 6
Spoon9 napisał/a:

No i dobrze, myśli że jak ma Ferrari to może stawać gdzie chce i niemieć szacunku do mundurowego, a tu taki chuj :E

Głupi frajer


A powiesz mi jaki przepis złamał bo z filmiku tego nie można się dowiedzieć. No kurwa sami idioci wyciągający wnioski bez dowodów. Na zasadzie skoro policjant pisze to znaczy że ma rację. Po pierwsze zastosował środek przymusu bezpośredniego w sytuacji której nie miał do tego prawa. Nie było zagrożone jego życie i zdrowie. Ba on sam widząc iż auto rusza wlazł pod koło. Cóż debili nie sieją sami się rodzą. Po krzyknięciu aby się zatrzymał kierowca zrobił to. Pan policjant będzie miał opierdol za to że dał się nagrać w tak dwuznacznej sytuacji. Pewnie i proces będzie. Ale chuj najważniejsze jebać bogatych i nie wykazywać choćby odrobiny inteligencji.
Zgłoś
Avatar
Liluh 2012-08-05, 13:24 31
z premedytacją najechał na stopę policjanta, później był brak zastosowania się do poleceń ustnych, a wreszcie stawianie oporu (kto wie czy nie było tam lżenia policjanta) - sam się prosił. Trzeba być bucem żeby jeździć ferrari i i po chamie próbować wykpić się z 50$ mandatu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie