18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Halman 2020-09-21, 15:13 1
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Mini Morris, mini mózg...


to chyba tak nie działa bo kierowcy tirów byliby profesorami...
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2020-09-21, 15:25 2
bocianoff napisał/a:

Pierdolnij się w dekiel.



A ty pierdolnij się kiedyś wieśniaku do miasta to zobaczysz jak a to powszechna plaga stacze zestawiacze. Na schodach i chodnikach ruchomych. Chcesz chuju leniwy nieśpiesznie się wozić to rób to tak aby innym drogi nie grodzić! Nie jesteś sam pierdolony egoisto ! I te ryje obracane ze zdziwieniem gdy dzwonek rowerowy usłyszą . Z chamstwem trzeba po chamsku. Dzwoneczek jest najlepszy. Frajerstwem byłoby chama przepraszać za to że wobec innych zachowuje się egoistycznie.

Tobie to wieśniaku najwyżej krowa drogę zagrodzi, dlatego kompleksy wyłażą.

Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-09-21, 15:28 1
Gdyby otworzył drzwi do mojego samochodu to by gazem po oczach dostał bez żadnego ostrzeżenia. To własność prywatna.
Zgłoś
Avatar
35i 2020-09-21, 15:38
Efekty wychowania bezstresowego, oboje. I ta społeczna pizda, sama łamiąca prawo i kierowca. Swoją drogą, jeszcze nie zdarzyło mi się widzieć mini na przewozach, jak tu niektórzy piszą.
Zgłoś
Avatar
wioletkak 2020-09-21, 16:06 2
Koleś jest boski
Zgłoś
Avatar
zakooo 2020-09-21, 16:09
youtube.com/channel/UCablA3WjUecBxjtkUKm_fXQ

Tu jest więcej jego folmów
Zgłoś
Avatar
nano50 2020-09-21, 16:13 2
Pierwsze gazem, a potem kopa w dupę. Jeszcze trzaska drzwiami, co za jebana kurwa.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2020-09-21, 16:38 2
To nie jest Mini Morris tylko MINI.
Zgłoś
Avatar
niefartt 2020-09-21, 16:50
jebany SAmochodoza hahahah
Zgłoś
Avatar
wojf 2020-09-21, 16:55 4
Kanał samochodoza na YT. Jak go oglądam to jestem rozdarty, bo z jednej strony to typowy wazon, który nie ma co ze sobą zrobić po robocie i pajacuje z kamerą, a z drugiej jednak ma sporo racji w tej swojej kampanii chodnikowej...
Zgłoś
Avatar
Kutarate-Miszcz 2020-09-21, 16:57
Jeden głupszy od drugiego....
Zgłoś
Avatar
boo 2020-09-21, 17:04 2
Przeszedlbym mu po masce.
Zgłoś
Avatar
Clistwood 2020-09-21, 17:06 1
Pajan napisał/a:

Jeden z tych, co się przypierdoli, jakby przejść nie mógł obok i olać.



Tak tak. Jak będziemy to olewać to dopiero będą cyrki większe niż są. Wojtek z samochodozy robi robotę a ty najwyraźniej postępujesz podobnie do typka z tego mini , że go tak bronisz. PS przez przypadek dałem piwo ale w pełni nie zasłużone tuku.
Zgłoś
Avatar
wertuqq 2020-09-21, 17:58
Jak taki kozak z tego społecznika, to niech powtórzy to samo, tylko tym razem z czarnym BMW i ze sterydziarzami w środku.
Zgłoś
Avatar
TarczaKowadło 2020-09-21, 18:53 4
kurwa, jak mnie grzeją jebane debile w postaci wyżej piszących. polecam wam pierdolone osły terapię kołem, albo inwalidzki wózek i zapierdalać po mieście zastawionym przez podobne wam spierdoliny umysłowe.

a ty dziewczynko co tam coś o gazie pierdolisz idź opierdolić gdzieś pałę, to się uspokoisz... to jedyne co możesz w tej sytuacji zrobić.

wbijcie sobie jebani frajerzy do tych tępych kurwa pał, że pieszy nie ma szans z samochodem - każde zastawianie chodnika i utrudnianie przejścia powoduje, że pieszy wkracza na jezdnię na której nie ma prawa być - tak jak nie ma prawa w miejscu do tego nieprzeznaczonym stać samochodem żaden jebany frajer - choćby był karkiem w złotym BMW (takie kurwy zwłaszcza). a to, że gość z żelazną konsekwencją broni tego prawa pieszego, to jest kurwa cywilizacyjny sukces, że mu się w otoczeniu takich debili jak wy w ogóle chce.

jesteście bydłem, które rozumie tylko bat i pięść na mordzie.

admin - bana na 30 dni poproszę, raz!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie