18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Adam_WKLADAM 2021-08-26, 10:14 4
i my te mamalygi sciagamy do Polski zeby nam w budowlance robili.
Zgłoś
Avatar
Flodzia 2021-08-26, 10:17
Halman napisał/a:

ostatni rozjebał mordą system...


Akurat ostatni to oklepany staroć i było
sadistic.pl/cwiczenia-strazackie-vt491369.htm
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-08-26, 10:21
Flodzia napisał/a:

Akurat ostatni to oklepany staroć i było


ale kompilacja nie przekroczyła 50% "było"
Zgłoś
Avatar
Syriush79 2021-08-26, 11:13 2
Ja chciałbym zobaczyć któregoś z Was "napinacze", jak zjeżdża na linie z kilku pięter.
Po pierwsze, to jest wysoko, po drugie wymaga to nie tylko kondycji ale również zwinności.
Po drugie wymaga to silnych nóg (przysiady wskazane) i silnych mieści brzucha (skłony, brzuszki).
Po trzecie wymaga to skupienia (trzeźwego mózgu - jak ktoś ma). Sporo ludzi myśli, że to proste... nic nie jest proste, tutaj są ciuchy, które krępują ruchy, są ciężkie, niewygodne buty, kask, w warunkach bojowych jeszcze dochodzi butla tlenowa i maska.
Po czwarte, jak ktoś myśli za pierwszym razem, że jest wysoko i może spaść a nie, o tym, jak to zrobić, żeby nie spaść i wykonać zadanie to zawsze coś spierdoli, tutaj jest ważna zasada "zasada małych kroków" punkt po punkcie realizacja zejścia, ważne, gdzie się złapać, kolejność czynności, gdzie oprzeć nogi, kiedy zgiąć, kiedy się odepchnąć itd, jak ktoś się nigdy nie wspinał to nie zrozumie. Do wszystkiego jest potrzebne myślenie, żeby robić coś dobrze, a żeby myśleć trzeba mieć mózg i koło się zamyka.
Ci na filmie wyglądają na zjebów ale równie dobrze mogą się szkolić, nikt za pierwszym razem nie jest dobry.
Proponuje napinaczom się sprawdzić, i założyć gumofiilce, 3 pary spodni, koszule flanelową , 240l worek na śmieci z wycięciem na ręce i głowę, potem kurtkę zimową, czapkę zimową i obojętnie jaki kask a do tego wszystkiego wąż strażacki fi110 20metrowy, i z tym wszystkim wbiec na czas na 7 piętro .
Jestem ciekaw efektu, bo tak trenują niektórzy strażacy do zawodów.
To, że ktoś wygląda jak sperdolina albo zjeb nie znaczy, że jest nim w rzeczywistości.
Nie oceniajcie kiełbaski po wyglądzie.
Zgłoś
Avatar
squach 2021-08-26, 11:17 1
Syriush79 napisał/a:

Ja chciałbym zobaczyć któregoś z Was "napinacze", jak zjeżdża na linie z kilku pięter.
Po pierwsze, to jest wysoko, po drugie wymaga to nie tylko kondycji ale również zwinności.
Po drugie wymaga to silnych nóg (przysiady wskazane) i silnych mieści brzucha (skłony, brzuszki).
Po trzecie wymaga to skupienia (trzeźwego mózgu - jak ktoś ma). Sporo ludzi myśli, że to proste... nic nie jest proste, tutaj są ciuchy, które krępują ruchy, są ciężkie, niewygodne buty, kask, w warunkach bojowych jeszcze dochodzi butla tlenowa i maska.
Po czwarte, jak ktoś myśli za pierwszym razem, że jest wysoko i może spaść a nie, o tym, jak to zrobić, żeby nie spaść i wykonać zadanie to zawsze coś spierdoli, tutaj jest ważna zasada "zasada małych kroków" punkt po punkcie realizacja zejścia, ważne, gdzie się złapać, kolejność czynności, gdzie oprzeć nogi, kiedy zgiąć, kiedy się odepchnąć itd, jak ktoś się nigdy nie wspinał to nie zrozumie. Do wszystkiego jest potrzebne myślenie, żeby robić coś dobrze, a żeby myśleć trzeba mieć mózg i koło się zamyka.
Ci na filmie wyglądają na zjebów ale równie dobrze mogą się szkolić, nikt za pierwszym razem nie jest dobry.
Proponuje napinaczom się sprawdzić, i założyć gumofiilce, 3 pary spodni, koszule flanelową , 240l worek na śmieci z wycięciem na ręce i głowę, potem kurtkę zimową, czapkę zimową i obojętnie jaki kask a do tego wszystkiego wąż strażacki fi110 20metrowy, i z tym wszystkim wbiec na czas na 7 piętro .
Jestem ciekaw efektu, bo tak trenują niektórzy strażacy do zawodów.
To, że ktoś wygląda jak sperdolina albo zjeb nie znaczy, że jest nim w rzeczywistości.
Nie oceniajcie kiełbaski po wyglądzie.



Jestem co prawda w OSP KSRG ale wiem co to jest. Do tego ubierz im nomeks ale taki zlany wodą na maksa, już swoje waży - w tym przypadku 5 par spodni uprzednio wejść do beczki z wodą i działać
Zgłoś
Avatar
Tatun 2021-08-26, 11:29 1
squach napisał/a:

Jestem co prawda w OSP KSRG ale wiem co to jest. Do tego ubierz im nomeks ale taki zlany wodą na maksa, już swoje waży - w tym przypadku 5 par spodni uprzednio wejść do beczki z wodą i działać



Do pełnego rynsztunku jeszcze nasrać w spodnie
Zgłoś
Avatar
squach 2021-08-26, 12:20 2
Tatun napisał/a:

Do pełnego rynsztunku jeszcze nasrać w spodnie



O tak tak Jeszcze dodaj z litra na odwagę
Zgłoś
Avatar
Kurde26 2021-08-26, 14:11
Popłakałem się ze śmiechu
Zgłoś
Avatar
gacu37 2021-08-26, 15:21
Syriush79 napisał/a:

Ja chciałbym zobaczyć któregoś z Was "napinacze", jak zjeżdża na linie z kilku pięter.
Po pierwsze, to jest wysoko, po drugie wymaga to nie tylko kondycji ale również zwinności.
Po drugie wymaga to silnych nóg (przysiady wskazane) i silnych mieści brzucha (skłony, brzuszki).
Po trzecie wymaga to skupienia (trzeźwego mózgu - jak ktoś ma). Sporo ludzi myśli, że to proste... nic nie jest proste, tutaj są ciuchy, które krępują ruchy, są ciężkie, niewygodne buty, kask, w warunkach bojowych jeszcze dochodzi butla tlenowa i maska.
Po czwarte, jak ktoś myśli za pierwszym razem, że jest wysoko i może spaść a nie, o tym, jak to zrobić, żeby nie spaść i wykonać zadanie to zawsze coś spierdoli, tutaj jest ważna zasada "zasada małych kroków" punkt po punkcie realizacja zejścia, ważne, gdzie się złapać, kolejność czynności, gdzie oprzeć nogi, kiedy zgiąć, kiedy się odepchnąć itd, jak ktoś się nigdy nie wspinał to nie zrozumie. Do wszystkiego jest potrzebne myślenie, żeby robić coś dobrze, a żeby myśleć trzeba mieć mózg i koło się zamyka.
Ci na filmie wyglądają na zjebów ale równie dobrze mogą się szkolić, nikt za pierwszym razem nie jest dobry.
Proponuje napinaczom się sprawdzić, i założyć gumofiilce, 3 pary spodni, koszule flanelową , 240l worek na śmieci z wycięciem na ręce i głowę, potem kurtkę zimową, czapkę zimową i obojętnie jaki kask a do tego wszystkiego wąż strażacki fi110 20metrowy, i z tym wszystkim wbiec na czas na 7 piętro .
Jestem ciekaw efektu, bo tak trenują niektórzy strażacy do zawodów.
To, że ktoś wygląda jak sperdolina albo zjeb nie znaczy, że jest nim w rzeczywistości.
Nie oceniajcie kiełbaski po wyglądzie.



Potwierdzam. Inaczej wygląda to z dołu a inaczej jak już się masz wychylić przez okno z liną na pasie
Zgłoś
Avatar
MisiaXD 2021-08-26, 16:23
Jebane kaleki
Zgłoś
Avatar
Riikko 2021-08-26, 17:15
po dwoch 0,7 tez bym tak lecial
Zgłoś
Avatar
kargull007 2021-08-26, 19:23 1
W załączonym filmiku strażaki krakowiaki. Skuteczność 40%. Jeden prawie trafił. Drugiemu się zjechało za daleko - dobrze, że nie spadł. Kiedyś się trochę bawiłem w alpinistykę miejską i średnio sprawnemu gościowi takie coś powinno wyjść po kilkunastu zjazdach.

Zgłoś
Avatar
pnaj 2021-08-27, 3:20
Na początku fajnie miękną nogi polecam
Zgłoś