18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
PsikutaBezS 2024-08-06, 6:40 3
To jak to jest teraz w Polsce wolno myć samochody czy nie wolno? Na podwórku podobno nie można, ale już w międzynarodowej-korpo-myjni już tak
Zgłoś
Avatar
Burek13 2024-08-06, 8:45
Ładne drzwi i miał teraz się wyprostowało
Zgłoś
Avatar
edek_kotek 2024-08-06, 8:55
Gdyby przeczytał napis na bramownicy to by się nie kręcił z tej strony
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-08-06, 9:51 3
PsikutaBezS napisał/a:

To jak to jest teraz w Polsce wolno myć samochody czy nie wolno? Na podwórku podobno nie można, ale już w międzynarodowej-korpo-myjni już tak



Można , tylko musisz mieć odpływ do kanalizacji burzowej.

[ Dodano: 2024-08-06, 09:52 ]
Tak właśnie sztuczna "głupota" wykończy jeszcze głupszą ludzkość.
Zgłoś
Avatar
Palikuty 2024-08-06, 10:59 3
Ja prdlę! Przecież patrzył na już jadącą bramownicę i nie zatrybił że mu nie wystarczy czasu na wytarcie spermy z tapicerki?
To jak on w ogóle może prowadzić auto jeśli ma aż tak niedrożne synapsy?
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2024-08-06, 11:02 8
"Nacja z najywzszym IQ."... my ass. Tam przeciez same dauny sa. Uposledzone kognitywnie, spolecznie i emocjonalnie a nawet wizualnie z tymi ich tepymi mongo ryjami i pusym spojrzeniem..... Nie cierpie chinskiej zarazy.... to takie skonsnookie pejsy aka czyrak planety.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-08-06, 11:25 2
Nie jestem ekspertem od myjni automatycznych ale czy nie powinno być zabezpieczen? takie które wykrywają przeszkodę i brama by się zatrzymała? wydaje mi się że w Europie są takie standardy bezpieczenstwa
Zgłoś
Avatar
Palikuty 2024-08-06, 11:30 8
pazuzu napisał/a:

Nie jestem ekspertem od myjni automatycznych ale czy nie powinno być zabezpieczen? takie które wykrywają przeszkodę i brama by się zatrzymała? wydaje mi się że w Europie są takie standardy bezpieczenstwa



Brama się zatrzymała jak widać na filmie.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-06, 11:32 6
pazuzu napisał/a:

Nie jestem ekspertem od myjni automatycznych ale czy nie powinno być zabezpieczen? takie które wykrywają przeszkodę i brama by się zatrzymała? wydaje mi się że w Europie są takie standardy bezpieczenstwa



Tak, w Europie są napisy na torebkach foliowych, żeby nie zakładać na głowę bo można się udusić.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-08-06, 11:34 2
Siriuz napisał/a:

Tak, w Europie są napisy na torebkach foliowych, żeby nie zakładać na głowę bo można się udusić.



Nie no takie ostrzeżenia dla idotow to chyba są w usa 🙂
Zgłoś
Avatar
zbigniewz 2024-08-06, 15:46 2
dobrze że ich coraz mniej.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-08-06, 16:04 6
jak mnie wkurwiają ludzie którzy zawsze "mają czas" zawsze "zdążą" , co on się kruwa będzie przejmować, przecież on musi teraz, zaraz... mój były tak zawsze musiał, potem kurwa cyrk, bo samolot bez nas odleciał, wrzask przez tydzień... do tej pory mnie zalewa jak sobie wspomnę
Zgłoś
Avatar
mateuszsick 2024-08-06, 17:46 3
Palikuty napisał/a:

Ja prdlę! Przecież patrzył na już jadącą bramownicę i nie zatrybił że mu nie wystarczy czasu na wytarcie spermy z tapicerki?
To jak on w ogóle może prowadzić auto jeśli ma aż tak niedrożne synapsy?



W Polsce 40% ludzi ma niedrożne synapsy a mimo to studia kończą i samochodami jeżdżą 😀
Zgłoś
Avatar
tomii666 2024-08-06, 21:10 1
No po prostu geniusz !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie