18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Trochę brak słów...

Cytat:

Wczoraj we Wrocławiu, na skrzyżowaniu ul. Wołowskiej i Żmigrodzkiej około godziny 20-tej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych: peugeota i opla. Mężczyzną, który spowodował wypadek był cygan z dwoma promilami alkoholu we krwi.
Gdy policja wraz z pogotowiem dotarły na miejsce i chciały zainterweniować, do samochodów podbiegło 20 koczujących w pobliżu cyganów. Zablokowali oni dostęp do samochodu ze swoim współplemieńcem. Policja była zmuszona wezwać posiłki. Dopiero wówczas doszło do skutecznej interwencji.
Cygan kierujący oplem pojechał do szpitala na profilaktyczne badania. Prawdopodobnie ma lekki uraz kręgów szyjnych. Według relacji świadków policja zrezygnowała z podjęcia jakichkolwiek działań ponieważ kierujący oplem, jak i większość jego cygańskich towarzyszy nie posiadała dowodów osobistych ani innych dokumentów.





A nie mówiłem moja kochana.
Wyskrob proszę tego cygana.
Cygan to złodziej i tak już zostanie.
Pan Jezus w biblii ma to napisane.


Źródło
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-05-30, 12:26 25
Skoro nasze rzady proboja rozwiazac ten problem humanitarnie, bez przelewu krwi, widze tylko jedna alternatywe:
Zgłoś
Avatar
ImprezowyKotek 2013-05-30, 12:27 9
Jak nie mają dokumentów to jak biorą zasiłki?
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2013-05-30, 12:30
Strzelać i nie patrzyć ...
Zgłoś
Avatar
D_DIESEL 2013-05-30, 12:33
Wyjebać ich z tego Wrocławia wszystkich w piździec!
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-05-30, 12:33
Rasiści, ostatnimi laty komuś bardzo zalezy na wywolaniu konfliktu na podlozu etnicznym. Cyganie byli w naszym kraju od zawsze, skąd teraz ta nagonka ? Taką ich kultua i tyle, trzeba to uszanować. Swoja nieudolnośc i nieporadnosc wyladowujecie na Romach. Ilu z was zna chociaz jednego Roma ? kto dobrze zna ich zwyczaje i kulture ?

Oczekuje ze moderatorzy zaczną rozdawać warny za wyrazy: cipaty, cygan, polaczek, czarnuch, żyd.

Będe obserwował ten temat, licze że wszysty którzy do tej pory sie wypowiedzili okaża odrobine skruchy i wyedytują swoje posty.

Dziękuje za uwagę,

pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Marxe 2013-05-30, 12:37 37
borisklinga napisał/a:

Rasiści, ostatnimi laty komuś bardzo zalezy na wywolaniu konfliktu na podlozu etnicznym. Cyganie byli w naszym kraju od zawsze, skąd teraz ta nagonka ? Taką ich kultua i tyle, trzeba to uszanować. Swoja nieudolnośc i nieporadnosc wyladowujecie na Romach. Ilu z was zna chociaz jednego Roma ? kto dobrze zna ich zwyczaje i kulture ?

Oczekuje ze moderatorzy zaczną rozdawać warny za wyrazy: cipaty, cygan, polaczek, czarnuch, żyd.

Będe obserwował ten temat, licze że wszysty którzy do tej pory sie wypowiedzili okaża odrobine skruchy i wyedytują swoje posty.

Dziękuje za uwagę,

pozdrawiam

Zgłoś
Avatar
karrbon 2013-05-30, 12:38 17
To jest już nienormalne w tym Wrocławiu. Najpierw dostają jacyś cyganie mieszkanie za dramo, bo przez ileś tam lat nielegalnie koczowali na jakimś tam polu (a polskie rodziny, które starają się o mieszkania socjalne 10 lat i więcej jakoś nie dostąpiły takiego "zaszczytu" ze strony władz miasta), teraz jakiś cygan spowodował wypadek po alkoholu (2 promile we krwi) nie ponosi kary! A jakby to był przysłowiowy pan Mietek, który miał tylko 0,2 promila, to by od razu trąbili w mediach jaki to on groźny wypadek spowodował i jaką zajebiście długą karę w pierdlu poniesie. Co się do KURWY dzieje z tym krajem?! Niech tym krajem zacznie rządzić drugi Piłsudski i zrobi porządek z tym wszystkim!
Zgłoś
Avatar
anatomopatolog 2013-05-30, 12:39 1
Może jakoś je znakować? Te cygańskie zwierzęta.....
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-05-30, 12:40 27
W Krakowie też był z nimi ogromny problem w pewnej dość bogatej dzielnicy. Pech cyganów polegał na tym, że kiedyś pobili niewłaściwa kobiete, która pracowała w pewnej instytucji świadczącej usługi towarzyskie samotnym albo żonatym panom.

O ile policja nie mogła nic zrobić (polskie prawo) tak menadżer instytucji miał swoje sposoby. W dzień, na głównej ulicy podjechał pod koczujących na chodniku cyganów, czarny duży samochód. Wysiadło z niego 3 miłych panów, warto zaznaczyć, że cyganów było 8-10 (cięzko doliczyć było), panowie nie bawili się w rozmowe, 5 pobili na tyle skutecznie, że leżeli bezruchu w zupie krwistej.

Z 2 zaś obeszli się mniej przyjaźnie, na tej samej ulicy, w biały dzień chwycili za nogi i połamali kulasy, jednemu w kolanach a 2 bejsbolem w łydkach, na koniec panów skopali.

Tak oto mija mniej więcej 7-8 rok ja nie widziałem w tamtej dzielnicy cygana.

Da się? Da się, ale pierdolić się nie można.

Aaaa zapomniałbym dodać, w tedy jeszcze dla mnie jako młodego bardzo człowieka było to dziwne, że nikt nie ruszył na pomoc, po latach widzę jaki piękny to był gest od łysych panów w stronę polskiego społeczeństwa
Zgłoś
Avatar
s................i 2013-05-30, 12:46
razem z cyganami i policje trzeba wyjebac za darmo pieniądze biorą z renty kurwy jebane widac mafia zbiorowa i pies z cyganem w końcu trzyma się razem

gdzie są moje komentarze?
Zgłoś
Avatar
Maciek22377 2013-05-30, 12:49

Jak dla mnie tyle w temacie... Pod każdym obozowiskiem tego kurestwa z trzy takie i po kilku dniach problem rozwiązany
Zgłoś
Avatar
diecry 2013-05-30, 12:49 1
Mam pomysł na wysiedlenie cyganów z Wrocławia, a nawet całej Polsk. Jest takie nowoczesne lekarstwo na tą chorobę
Zgłoś
Avatar
gangstareso 2013-05-30, 12:54 1
borisklinga napisał/a:

Rasiści, ostatnimi laty komuś bardzo zalezy na wywolaniu konfliktu na podlozu etnicznym. Cyganie byli w naszym kraju od zawsze, skąd teraz ta nagonka ? Taką ich kultua i tyle, trzeba to uszanować. Swoja nieudolnośc i nieporadnosc wyladowujecie na Romach. Ilu z was zna chociaz jednego Roma ? kto dobrze zna ich zwyczaje i kulture ?

Oczekuje ze moderatorzy zaczną rozdawać warny za wyrazy: cipaty, cygan, polaczek, czarnuch, żyd.

Będe obserwował ten temat, licze że wszysty którzy do tej pory sie wypowiedzili okaża odrobine skruchy i wyedytują swoje posty.

Dziękuje za uwagę,

pozdrawiam



ja znam i z pewnością lepiej niż ty chyba że sam jesteś cygan ale bardziej mi pod psa podchodzisz
Zgłoś
Avatar
maksym_gorki 2013-05-30, 12:57 4
kLinek_Analny napisał/a:

W Krakowie też był z nimi ogromny problem w pewnej dość bogatej dzielnicy. Pech cyganów polegał na tym, że kiedyś pobili niewłaściwa kobiete, która pracowała w pewnej instytucji świadczącej usługi towarzyskie samotnym albo żonatym panom.

O ile policja nie mogła nic zrobić (polskie prawo) tak menadżer instytucji miał swoje sposoby. W dzień, na głównej ulicy podjechał pod koczujących na chodniku cyganów, czarny duży samochód. Wysiadło z niego 3 miłych panów, warto zaznaczyć, że cyganów było 8-10 (cięzko doliczyć było), panowie nie bawili się w rozmowe, 5 pobili na tyle skutecznie, że leżeli bezruchu w zupie krwistej.

Z 2 zaś obeszli się mniej przyjaźnie, na tej samej ulicy, w biały dzień chwycili za nogi i połamali kulasy, jednemu w kolanach a 2 bejsbolem w łydkach, na koniec panów skopali.

Tak oto mija mniej więcej 7-8 rok ja nie widziałem w tamtej dzielnicy cygana.

Da się? Da się, ale pierdolić się nie można.

Aaaa zapomniałbym dodać, w tedy jeszcze dla mnie jako młodego bardzo człowieka było to dziwne, że nikt nie ruszył na pomoc, po latach widzę jaki piękny to był gest od łysych panów w stronę polskiego społeczeństwa


Może mają znajomych we Wrocławiu...
Zgłoś
Avatar
McSzczery 2013-05-30, 13:09 1
borisklinga
Masz racj... glupio się zachowaliśmy. Powinniśmy oddać im kawałek Polski, aby Ci mogli założyć swoje Krolestwo Romów.
Cześć i chwała naszym cygańskim braciom!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie