18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Trochę brak słów...

Cytat:

Wczoraj we Wrocławiu, na skrzyżowaniu ul. Wołowskiej i Żmigrodzkiej około godziny 20-tej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych: peugeota i opla. Mężczyzną, który spowodował wypadek był cygan z dwoma promilami alkoholu we krwi.
Gdy policja wraz z pogotowiem dotarły na miejsce i chciały zainterweniować, do samochodów podbiegło 20 koczujących w pobliżu cyganów. Zablokowali oni dostęp do samochodu ze swoim współplemieńcem. Policja była zmuszona wezwać posiłki. Dopiero wówczas doszło do skutecznej interwencji.
Cygan kierujący oplem pojechał do szpitala na profilaktyczne badania. Prawdopodobnie ma lekki uraz kręgów szyjnych. Według relacji świadków policja zrezygnowała z podjęcia jakichkolwiek działań ponieważ kierujący oplem, jak i większość jego cygańskich towarzyszy nie posiadała dowodów osobistych ani innych dokumentów.





A nie mówiłem moja kochana.
Wyskrob proszę tego cygana.
Cygan to złodziej i tak już zostanie.
Pan Jezus w biblii ma to napisane.


Źródło
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-05-30, 13:52 2
Mam nadzieję, że kierowca - prowokator został ukarany za napaść na kierowcę romskiego.
Zgłoś
Avatar
Natej 2013-05-30, 14:00
Jak stawiali opór to trzeba było strzelać i tyle.
Zgłoś
Avatar
S................e 2013-05-30, 14:11 1
Widze ze wrocław, kraków i warszawa to wylęgarnia CIAPATYCH, CYGANOW i reszty ścierwa... Co w tych kórwa miastach nie ma polaków walczących o swoje miasta czy jak? Same PIZDY hajtujące w necie tylko?
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-05-30, 14:17 8
borisklinga napisał/a:

Rasiści, ostatnimi laty komuś bardzo zalezy na wywolaniu konfliktu na podlozu etnicznym. Cyganie byli w naszym kraju od zawsze, skąd teraz ta nagonka ? Taką ich kultua i tyle, trzeba to uszanować. Swoja nieudolnośc i nieporadnosc wyladowujecie na Romach. Ilu z was zna chociaz jednego Roma ? kto dobrze zna ich zwyczaje i kulture ?

Oczekuje ze moderatorzy zaczną rozdawać warny za wyrazy: cipaty, cygan, polaczek, czarnuch, żyd.

Będe obserwował ten temat, licze że wszysty którzy do tej pory sie wypowiedzili okaża odrobine skruchy i wyedytują swoje posty.

Dziękuje za uwagę,

pozdrawiam



Moje doświadczenia z cyganami z samego tylko 2012 roku.

1. Cygan zatrzymał mnie na drodze wojewódzkiej z Nowego Tomyśla do Poznania i udając niemieckiego turka chciał mi wcisnąć tombak za paliwo, olałem.

2. Za drugim razem jechałem drogą wojewódzką z Miłosławia do Środy Wielkopolskiej z moderatorem Kuńem. Jak się zatrzymałem to od razu przeszedł do pytania gdzie jest stacja paliw (2 km wcześniej, sądząc w jaki sposób samochód był zaparkowany na poboczu nie ma opcji by jej nie widział), a potem do biadolenia że mu karta nie działa, dalej nie chciałem słuchać, odjechaliśmy. Tym razem jednak się nie bawiłem tylko od razu zadzwoniłem na policję, bo wiedziałem czego oczekiwał, tym razem na bułgarskich rejestracjach.

3. Sytuacja na stacji paliw Łukoil w Poznaniu. Twierdził że jest Ukraińcem, chciał mi wcisnąć kradzione fanty za paliwo, odmówiłem, zadzwoniłem po policję.

Nie liczę nagabywań w stylu "daj powróżyć", akordeonistów/ek, żebraków, bo to codzienność.

Z tego co piszesz sądzę że albo jesteś bardzo nieudolnym trollem, albo jesteś cyganem, nie wiem co gorsze. Tak czy inaczej, Twoje zachowanie kategoryzuje cię jako polaczka. Odejdź stąd polaczku.
Zgłoś
Avatar
karrbon 2013-05-30, 14:18
@Spartan78 Kce
W Katowicach i Bytomiu też tego multum jest. A powiem szczerze, bardzo mało jest tego czegoś w miastach Zagłębia Dąbrowskiego.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-05-30, 14:21 1
karrbon napisał/a:

@up
W Katowicach i Bytomiu też tego multum jest. A powiem szczerze, bardzo mało jest tego w miastach Zagłębia Dąbrowskiego.



Ale pierdolisz, w Sosnowcu na Niwce o mało co mnie cyganie okradli.
Zgłoś
Avatar
PLpunk 2013-05-30, 14:34
Powtarzam się, ale chuj mnie to obchodzi.
Zapakować to całe kurestwo na statek i wyjebać gdzieś w arabii ...
Zgłoś
Avatar
karrbon 2013-05-30, 14:46 1
@Dżamal
Bo Niwka żyje swoim życiem
Zauważ że w centrum nie atakują tak jak w centrum Katowic
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-05-30, 14:47
karrbon napisał/a:

@Dżamal
Bo Niwka żyje swoim życiem
Zauważ że w centrum nie atakują tak jak w centrum Katowic



Nie rozmawiam z ludźmi z Sosnowca.
Zgłoś
Avatar
karrbon 2013-05-30, 14:51
Akurat nie jestem z Sosnowca, twój problem.
Zgłoś
Avatar
S.W.A.T 2013-05-30, 14:55
A teraz sobie wyobraźcie... Cyganie przechodzą na Islam D:
Zgłoś
Avatar
G................y 2013-05-30, 15:13
Vendal napisał/a:

Trochę brak słów...

Obrazek

A nie mówiłem moja kochana.
Wyskrob proszę tego cygana.
Cygan to złodziej i tak już zostanie.
Pan Jezus w biblii ma to napisane.


Źródło



Widzę mam konkurencje.
Zgłoś
Avatar
platini1 2013-05-30, 15:28
To ja dodam, że w Płocku też tych cyganów jest w chuj. A władze miasta zamiast coś z nimi zrobić to dojebali jeszcze im festiwal, chyba tylko po to żeby promować ich biesiadne życie.
Opiszę swoje dwa "przeżycia" z tymi osobnikami:

1. Pewnego pięknego popołudnia siedziałem sobie przy stoliku, obok budki z kebabami ze znajomym i razem jedliśmy. W pewnej chwili podszedł do nas mały cygan, na oko 5 lat i zaczął żebrać. Oczywiście wszelkie namowy, na odejście i mówienie "nie mam" nie reagował. W końcu kumpel się lekko zdenerwował i uniósł ton, wtedy dzieciak odszedł. Kiedyś ktoś krzyknie głośniej na takiego gówniarza, poryczy się, przyjdzie z tatusiem i będzie wpierdol.
2. Jadąc autobusem, spokojnie stałem sobie naprzeciw środkowych drzwi. Jednak na którymś z przystanków wsiadł pan cygan, z dzieciakiem i zaczął grać na akordeonie. Mały latał po pasażerach z kubeczkiem i zbierał kasę. Mi osobiście to nie przeszkadzało, bo miałem słuchawki, ale mimo wszystko to trochę upierdliwe dla innych pasażerów.

Podsumowując, cyganie żebrzą, uprzykrzają nam życie i powinniśmy ich wyrzucić za granicę, najlepiej do Niemiec. No dobra, nie wszyscy tacy są. Mam sąsiada roma. Wygląda bardzo dobrze i ma mercedesa, oraz BMW na zagranicznych rejestracjach, na pewno dorobił się ich ciężką pracą ...
Zgłoś
Avatar
Black-Sheep 2013-05-30, 15:53
Czuć fejkiem, albo autora albo ludzi, którzy to mówili. Bez prawa jazdy przy sobie nie można prowadzić samochodu, więc jest nawet dodatkowy powód do zatrzymania cygana. Kierujący nie ma prawa jazdy i dlatego nie mogą go ukarać? Raczej wątpię.
Zgłoś
Avatar
J................D 2013-05-30, 16:53
JEST NAPISANE kurwa poligloto pan jezus to jedynie moze miec cos napisane na swym wyimaginowanym zydowskim ryju
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie