18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Cygan w saunie
Bazyliszek • 2014-03-31, 20:18
Siedzę sobie od roku na Sadistic.
Taką mam pracę non stop przy kompie, więc węszę po portalach i czytam
Poczytałem trochę na tym portalu o Cyganach, jako, że mam swoje lata, to sobie myślę, młodzi gniewni, muszą się wyszumieć, dlatego tak o nich piszą, mnie tam cygan ani ziębi ani grzeje, brałem to na mięko
Ale czytając co jakiś czas o nich i widząc różne filmiki siłą rzeczy zaczynam o nich myśleć, może faktycznie coś z nimi nie tak, bo pracy kurwy nie mają a po zasiłek pierwsi, ale nie tylko to wiele innych rzeczy
Aż ostatnio mi znajoma opowiedziała o sytuacji z naszego miasta, była z koleżanką na basenie w saunie.
Wlazł cygan, wlazł jebany z maszynką jednorazową i zaczął się po gębie skrobać a maszynkę płukał w drewnianym wiaderku z wodą do polewania kamieni
Dziewczyny się bały ciawasa, to się nie odzywały a on się skrobał i płukał, co za tępy chuj, co za prymityw ?!
Na plus dla niego, ze chociaż wlazł do takiego przybytku jak sauna czy basen, może to było powodem, ze cyganiak młody taki wiecie młody don wasyl, wiec trochę dba, ale jaki nieokrzesaniec
Potem ktoś nie świadomy wejdzie, polewa kamienie i wdycha palącą się na kamieniach szczecinę pojeba
Macie rację, to są kurwa podludzie, nie mogą być na poziomie ludzi normalnych.

Nie nawołuję do pogardzania czy szykanowania tej nacji, każdy ma swój rozum, każdy niech sam oceni, ale ja wiem jedno, odstają kulturowo, mentalnie, psychicznie, intelektualnie
Człowiek się uczy całe życie, mi przyszło przejrzeć na oczy w wieku lat 40-stu

.
Zgłoś
Avatar
Jeadong 2014-03-31, 22:25
garota napisał/a:

"Siedzę sobie od roku na Sadistic."

Lepiej wyjdź z domu bo to dobrze nie wróży.

P.S. reszty nie czytałem, ale wierzę że chuj warte.



To po co sie udzielasz amebo ?
Gosc pisal o tobie, inwalidach intelektualnych i kulturowych.
Zgłoś
Avatar
tomaszszczepan 2014-03-31, 22:27
Lepiej późno niż wcale.
Zgłoś
Avatar
szymonter 2014-03-31, 22:32
Każdy cygan jest Romem, ale nie każdy Rom jest cyganem
Zgłoś
Avatar
!Timon 2014-03-31, 22:36 3
@tds1974

To jest ICH broszka żebyśmy zaczęli ich lepiej postrzegać. Tak samo jak NASZĄ broszką jest to jak nas np. Niemcy postrzegają.
Właściwie to się tak bardzo nie mylą bo jeszcze lata upłyną zanim o przeciętnym Polaku będzie można powiedzieć, że to kulturalny, oczytany człowiek. Pracujemy nad tym więc kiedyś tak będzie ale to wynika z NASZEJ ambicji a nie z tego, że ktoś na zachodzie nie chce źle o Polakach mówić.
Zgłoś
Avatar
k................8 2014-03-31, 22:49 1
!Timon napisał/a:

@tds1974

To jest ICH broszka żebyśmy zaczęli ich lepiej postrzegać. Tak samo jak NASZĄ broszką jest to jak nas np. Niemcy postrzegają.
Właściwie to się tak bardzo nie mylą bo jeszcze lata upłyną zanim o przeciętnym Polaku będzie można powiedzieć, że to kulturalny, oczytany człowiek. Pracujemy nad tym więc kiedyś tak będzie ale to wynika z NASZEJ ambicji a nie z tego, że ktoś na zachodzie nie chce źle o Polakach mówić.



Kulturalni oczytani ludzie nie muszą spierdalać za granicę za chlebem.
Niemcy ani żaden inny naród nigdy nie zmieni o nas zdania bo największe bezmózgi i kurwy spierdalają za granicę fakt są też wyjątki ale jakoś słyszy się głównie o tych bezmózgach co buty kradną niemcom z tarasów itp.Wiadomo, że debil nie pomyśli jak przetrwać w ojczystym kraju na godnym mniej więcej poziomie tylko pomyśli, że skoro u niemcow jest git to spierdalam tam na budowę i trzody porobię, języka uczyć mnie się nie chce" itp.
Mnie los takich osób nie interesuje bo nie mają żadnych wartości moralnych większość ma myślenie typowych socjalistów bo najczęściej mówią "jak ja mam żyć w kraju, który mi nic nie dał, czemu mam być patriotą, wolę spierdolić do szwabów". Żaden z tych debili nie wie, że naród to ludzie tylko mają wyobrażenie jakiegoś chuj wie czego co jak daje to jest dobry jak nie daje to jest zły.Dla mnie tą bezwartościową masę mogą i zajebać za granicą, tylko lepiej dla Polski.
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-03-31, 23:16 1
@tds jak zwykle pierdoli głupoty.

Poczytaj o historii, niech ktoś mu pokaże. Ja pamiętam z historii tak swoimi słowami. Kiedyś, jakiś kró kazał im się ucywilizować, założyć miasto i zaczać pracować pod groźbą kary śmierci. Byli zmuszani do kultury itp. Ni chuja, debile zachowywali się jak zwierzeta i mamy takie widoki na co dzień. Wystarczy pójść do centrum i nawet dobrze ubrani zachowują się jak pierdolone goryle wiec przestań mi tu pierdolić, że to nasza wina bo nie dajemy im sznasy. Dajemy im szanse ae zawsze się kończy podjebaniem jakiejś rzeczy.

I przestań powielać w kółko te same teksty. Za granicą bywam często. Polacy z roku na rok mają coraz lepsza opinię
Zgłoś
Avatar
fumfel 2014-03-31, 23:21 2
Moja historia z tym gównem. Wiec tak ide sobie z fajką przez rynek, przylatuje cygan i próbuje sprzedawać perfumiki okej myśle będe w porządku. Wącham gadam z nim pytam sie ile za ile co jak gadam mu że nie mam kasy pokazuje pusty portwel dosłownie. Chce odchodzić a tu jeb przylatuje zgraja cyganów i to jak nie kupiłeś to podziel papieroskiem i co ku**a... Dać i mieć spokój, czy dostać wpiertol za głupie 5 fajek? Odpowiedz prosta, pokazało mi to jak oni potrafią załatwiać sprawy w kilku.
No i tu kolejna rozkmina, gówno żuli fajki a na cmentarzach mają groby po 50 tyś za pomnik na 3 miejsca i z kąd to scierow na to stać?
Zgłoś
Avatar
koniorulez 2014-03-31, 23:34 2
Pracuje w placówce bankowej i co miesiąc średnio mam wizytę dajpana I jak uwierzcie mi jak koleżanka nakręci akcje to w następnym miesiącu dojebie brudasowi po dupie. Oby tylko klientów nie było i za to trzymajcie kciuki.
Zgłoś
Avatar
Sinecod 2014-03-31, 23:45
kawałchuja88
A według Ciebie gdzie znajdzie pracę człowiek który kończy taką politechnikę po kierunku np budowa maszyn? W Polsce gdzie praktycznie wszystko jest albo zlikwidowane albo obcego kapitału? Sam studiuję na takiej uczelni, znajomy jest właśnie na takim kierunku i jest w grupie "zamawianej", czyli po uzyskaniu dyplomu ma od razu robotę... szkoda że nie w kraju...

Poza tym sam pomyśl dlaczego tylu wykształconych ma dobre posady za granicą? Bo tam studiowanie kosztuje, a my jak na razie możemy to mieć za free. Resztę sam sobie dopowiedz. I to nie jest tak że za granicą są same "największe bezmózgi i kurwy" jak to ująłeś. Nie zaprzeczę że takie elementy tam jadą, przez co mamy taką a nie inną opinię bo jak to określił mój wykładowca- jeden baran zepsuje opinię o całym stadzie.

Co do cygaństwa to mam o tych śmierdzielach jedno zdanie i nie zmienię go za nic. Jak sami się nie wykażą inicjatywą to jedyną jaką my powinniśmy się wykazać to podstawić im wagony bydlęce ze stacją końcową na rampie koło baraków z "prysznicem". A jak rząd z tymi nierobami nic nie zrobi to ludzie sami się wezmą do roboty przy pierwszej lepszej okazji. Niejeden by zajebał takiemu maczetą w łeb.
Zgłoś
Avatar
k................8 2014-04-01, 0:09
Sinecod napisał/a:

kawałchuja88
A według Ciebie gdzie znajdzie pracę człowiek który kończy taką politechnikę po kierunku np budowa maszyn? W Polsce gdzie praktycznie wszystko jest albo zlikwidowane albo obcego kapitału? Sam studiuję na takiej uczelni, znajomy jest właśnie na takim kierunku i jest w grupie "zamawianej", czyli po uzyskaniu dyplomu ma od razu robotę... szkoda że nie w kraju...

Poza tym sam pomyśl dlaczego tylu wykształconych ma dobre posady za granicą? Bo tam studiowanie kosztuje, a my jak na razie możemy to mieć za free. Resztę sam sobie dopowiedz. I to nie jest tak że za granicą są same "największe bezmózgi i kurwy" jak to ująłeś. Nie zaprzeczę że takie elementy tam jadą, przez co mamy taką a nie inną opinię bo jak to określił mój wykładowca- jeden baran zepsuje opinię o całym stadzie.

Co do cygaństwa to mam o tych śmierdzielach jedno zdanie i nie zmienię go za nic. Jak sami się nie wykażą inicjatywą to jedyną jaką my powinniśmy się wykazać to podstawić im wagony bydlęce ze stacją końcową na rampie koło baraków z "prysznicem". A jak rząd z tymi nierobami nic nie zrobi to ludzie sami się wezmą do roboty przy pierwszej lepszej okazji. Niejeden by zajebał takiemu maczetą w łeb.



Dlatego w tych czasach na takie studia się nie idzie, lepiej jest zrobić jakieś kursy np na wózki widłowe i zapierdalać, albo iść na studia po których pracy niema, inaczej to strata czasu.
Wiadomo studia to dłuższa młodość chlanie, ruchanie zabawy itp lecz co potem.Obecnie nasz kraj nie oferuje praktycznie żadnych legalnych możliwości rozwoju, ale przecież Polacy to królowie przekrętów i tutaj jest dość sporo możliwości, obecnie wszystko opiera się na znajomościach.Tuski sprzedały już nasz kraj zagranicznym przedsiębiorcom, ale to nie powód by uciekać za granicę mnożyć obcy kapitał.Póki społeczeństwo nie będzie jednomyślne to tylko będzie gorzej, wielka szkoda że nikt już nie myśli tak jak kiedyś czyli myśląc aby było lepiej nie tylko dla jednostki, ale dla całego narodu aby przyszłe pokolenia na tym korzystały i stąd mamy to co mamy.Pozwoliliśmy sprzedać naszą przyszłość post komunistycznej bandzie.Obecnie tylko nielegalne interesy są przyszłością tego kraju.Jak każdy powinien zauważyć ludzie, którzy w tym kraju się dorobili nie mający politycznych kontaktów, dorobili się nie do końca legalnie
Co do cyganów to w to ścierwo nasz rząd pompuje bardzo dużo kasy z naszych podatków na ich socjale, bo cygan w tych czasach dostanie i mieszkanie socjalne i pomoc socjalną, darmowe wykształcenie i wszystko dostanie za darmo, wg mnie jedyne co cygan powinien dostać za darmo to stanowisku w obozie pracy albo ciepłą kulkę prosto w czoło bo naprawdę ich socjal w naszym kraju jest potężny, każdy emeryt chciał by otrzymywać taką pomoc.Tak cyganie są podludźmi i mam nadzieje, że jak powstanie coś na wzór kolejnego holokaustu to cygańskie ścierwa tego nie przeżyją.Tak nam dopomóż Bóg.
Zgłoś
Avatar
Bazyliszek 2014-04-01, 11:50
samaelpl napisał/a:

@Bazyliszek

Nie posraj się, dziadzia


Dziadzia ? kurwa ja twardszego wyciągam niż ty wkładasz o ile w ogóle wkładasz
Zgłoś
Avatar
Sinecod 2014-04-01, 13:39 1
kawałchuja88

Niby ze studiowaniem masz racje, ale widzisz, wszystko zależy jak kto podchodzi do swojej przyszłości. Dla jednym studia to rzeczywiście wakacje podczas których chlanie na umór i dupczenie kogo popadnie jest na porządku dziennym, ale to nie oznacza że wszyscy tak robią. Studia techniczne nie są jakieś łatwe, ale i korzyści są wymierne. W takich Niemczech przez to że ciapaci nie edukują się dalej po skończeniu obowiązkowej szkoły jest sytuacja, że za parę lat będzie im brakować inżynierów. Więc kto na tym skorzysta? No ale też masz racje że zamiast iść na kierunek który kompletnie nie ma perspektyw, lepiej sobie zrobić kurs na widlaka. Tylko kwestia czy za 1500 brutto da się wyżyć w tym kraju... No ale na ten temat to można by pisać i pisać.

Ale za podejście do cygańskiego syfu to masz u mnie piwo. Do pieca z tym.
Zgłoś