18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Cygan w saunie
Bazyliszek • 2014-03-31, 20:18
Siedzę sobie od roku na Sadistic.
Taką mam pracę non stop przy kompie, więc węszę po portalach i czytam
Poczytałem trochę na tym portalu o Cyganach, jako, że mam swoje lata, to sobie myślę, młodzi gniewni, muszą się wyszumieć, dlatego tak o nich piszą, mnie tam cygan ani ziębi ani grzeje, brałem to na mięko
Ale czytając co jakiś czas o nich i widząc różne filmiki siłą rzeczy zaczynam o nich myśleć, może faktycznie coś z nimi nie tak, bo pracy kurwy nie mają a po zasiłek pierwsi, ale nie tylko to wiele innych rzeczy
Aż ostatnio mi znajoma opowiedziała o sytuacji z naszego miasta, była z koleżanką na basenie w saunie.
Wlazł cygan, wlazł jebany z maszynką jednorazową i zaczął się po gębie skrobać a maszynkę płukał w drewnianym wiaderku z wodą do polewania kamieni
Dziewczyny się bały ciawasa, to się nie odzywały a on się skrobał i płukał, co za tępy chuj, co za prymityw ?!
Na plus dla niego, ze chociaż wlazł do takiego przybytku jak sauna czy basen, może to było powodem, ze cyganiak młody taki wiecie młody don wasyl, wiec trochę dba, ale jaki nieokrzesaniec
Potem ktoś nie świadomy wejdzie, polewa kamienie i wdycha palącą się na kamieniach szczecinę pojeba
Macie rację, to są kurwa podludzie, nie mogą być na poziomie ludzi normalnych.

Nie nawołuję do pogardzania czy szykanowania tej nacji, każdy ma swój rozum, każdy niech sam oceni, ale ja wiem jedno, odstają kulturowo, mentalnie, psychicznie, intelektualnie
Człowiek się uczy całe życie, mi przyszło przejrzeć na oczy w wieku lat 40-stu

.
Zgłoś
Avatar
garota 2014-03-31, 20:21 8
"Siedzę sobie od roku na Sadistic."

Lepiej wyjdź z domu bo to dobrze nie wróży.

P.S. reszty nie czytałem, ale wierzę że chuj warte.
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-03-31, 20:23 1
już sam temat jest błędny "cygan w saunie"

to tak jak "cygan pracował"
Zgłoś
Avatar
master0romus 2014-03-31, 20:34 65
Synonim zarostu cygana - Szczecina pojeba..

Wiele można się na sadolu nauczyć
Zgłoś
Avatar
tds1974 2014-03-31, 20:38 10
Do autora. Gdyby z Polski wysyłać za granicę wyłącznie informacje o gwałtach, przestępstwach, patologiach czy rozbojach, każdy na świecie czytając to, już po roku wyrobiłby sobie zdanie na temat Polaków - że odstają kulturowo, mentalnie, psychicznie, intelektualnie. A przeciez takich wiadomości nie brakuje. Zresztą takie zdanie mają, chociażby Niemcy obcujący wyłącznie z robolami. Oni tez są świadkami zachowań, które rzutują na opinie o każdym Polaku.

Cytat:

Policjanci zatrzymali pijanego 17- latka z Węgorzewa, który zgwałcił na polu kucyka. Za wykorzystywanie zwierzęcia mężczyzna otrzymał 500 zł mandat. Za znęcanie się nad zwierzęciem grożą mu nawet dwa lata więzienia - donosi portal Wegorzewo.wm.pl.



Cytat:

Sąd Rejonowy w Strzelcach Krajeńskich (woj. lubuskie) skazał na 15 lat więzienia 65-letniego Bronisława K. Uznał, że mężczyzna jest winny długoletniego znęcania się nad członkami rodziny, doprowadzenia nieletniej córki do obcowania płciowego oraz kazirodztwa.



Niestety, czytając Sadistika czy też zresztą inne media, nie dowiesz się o cyganach wielu pozytywnych rzeczy bo nikt o tym nie pisze i mimo iż są. Znam z UW autentyczną cygankę, profesor filozofii, piękną zresztą kobietę.

Inna rzecz, że spróbuj sobie wyrobić logiczne zdanie o muzułmanach, czytając zachodnie media. Po prostu - tak działa propaganda i urabianie opinii publicznej. Od lat Arab w mediach to morderca, gwałciciel, do tego z kałachem w ręku. Innych w mediach nie ma.

Jeszcze inna rzecz, że czy jest nacja lub, którą Polacy chwalą? Raczej nie ma. Po prostu jesteśmy jedyny, wybrani i najlepsi we wszechświecie. Nawet jeśli Polacy gwałcą swoje małe dzieci lub kucyki na Polach.
Zgłoś
Avatar
MyBijaCZ 2014-03-31, 20:44 7
garota napisał/a:

"Siedzę sobie od roku na Sadistic."

Lepiej wyjdź z domu bo to dobrze nie wróży.

P.S. reszty nie czytałem, ale wierzę że chuj warte.



Weź człowieku wyjdź stąd, bo szukasz tylko tzw "fejmu" waląc takie komentarze.
Zgłoś
Avatar
Bazyliszek 2014-03-31, 20:47 3
@tds1974, Trudno się z Tobą nie zgodzić, ale to są wyjątki, Twoja znajoma to ewenement, bo większość potrafi się tylko podpisać.
Niemal o każdej nacji możemy powiedzieć coś dobrego, wymienić kilku sławnych ludzi, którzy coś osiągneli.
Ja oprócz tej poetki Papuszy to nie kojarzę nikogo pośród Romów
Nawet jakby się obcokrajowców na obczyźnie karmiło samymi złymi informacjami o Polakach to i tak wielu będzie wiedziało, ze "nie tylko"
W tym przypadku jest inaczej
Zgłoś
Avatar
tds1974 2014-03-31, 21:02 5
Bazyliszek napisał/a:

@tds1974, Trudno się z Tobą nie zgodzić, ale to są wyjątki, Twoja znajoma to ewenement, bo większość potrafi się tylko podpisać.
Niemal o każdej nacji możemy powiedzieć coś dobrego, wymienić kilku sławnych ludzi, którzy coś osiągneli.
Ja oprócz tej poetki Papuszy to nie kojarzę nikogo pośród Romów
Nawet jakby się obcokrajowców na obczyźnie karmiło samymi złymi informacjami o Polakach to i tak wielu będzie wiedziało, ze "nie tylko"
W tym przypadku jest inaczej



A nie zastanawiałeś się czemu Romowie potrafią się tylko podpisać? To nie wynika wyłącznie z ich złej woli czy predyspozycji. Są od lat traktowani jak wyrzutki społeczeństwa. Nauczyli się żyć w taki sposób. Jest to ich sposób na przetrwanie. Nie chcę ich bronić, ale opisywano wielokrotnie przypadki cyganów, którzy chcą żyć logicznie i jak im inni rzucają kłody pod nogi. Zresztą, wuj z cyganami.

Dla nas oni będą paskudni. Dla innych narodów my. Dla Jeszcze innych ci, którzy w ten sposób myślą o Polakach. Spójrz na naszą "elitę" polityczną. Kurski, drapiący się po jajach w europarlamencie, Hofman chwalący penisem czy Lepper, który pytał czy prostytutkę można zgwałcić. Pytał mnie jeden Niemiec czy w Polsce wszyscy sikają do wiadra, bo rzeczywiście słowo kibel pochodzi od wiadra, a Polacy tak mówią. Wśród cywilizowanych społeczeństw nikt nie "żartuje" z niepełnosprawnych w taki sposób jak na Sadistiku. Większość inteligentnych ludzi uznałaby, że taki rodzaj żartu jest poniżej zachowania cygana, jakie opisałeś. Jeszcze inna rzecz - jedź sobie na monachijski Joseph Platz w niedzielę, tak godzinę przed mszą o 12.00. Zobacz jakich Polaków muszą znosić gościnni zresztą Bawarczycy (uznawani przez innych Niemców za wiochmanów).

Cyganom daleko do nas, nam daleko do innych. Jeszcze inni mają takie rozterki głęboko w dupie.
Zgłoś
Avatar
samaelpl 2014-03-31, 21:21
Cyganie cyganami, ale skoro tak o nich zdanie zmieniłeś tylko po jakiejś chuja wartej opowiastce to pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
tds1974 2014-03-31, 21:24
Zapomniałem dodać (nota bene zachowań cywilizowanych), że byłem pierwszy raz na nowym stadionie Legii (której nie kibicuję, ale dostałem się do loży VIP za free) i trafiłem na mecz Legii z Jagiellonią...
Zgłoś
Avatar
Bazyliszek 2014-03-31, 21:34 3
samaelpl napisał/a:

Cyganie cyganami, ale skoro tak o nich zdanie zmieniłeś tylko po jakiejś chuja wartej opowiastce to pozdrawiam.


Kurwa jak można czytać i po 5 sekundach nie wiedzieć co się przeczytało lub nie zrozumieć co się przeczytało
Masz 19 lat, jaka przyszłość tego kraju, jak ty taki mało gramotny jesteś, "przetwórz" to jeszcze raz co napisałem

"...Ale czytając co jakiś czas o nich i widząc różne filmiki siłą rzeczy zaczynam o nich myśleć, może faktycznie coś z nimi nie tak, bo pracy kurwy nie mają a po zasiłek pierwsi, ale nie tylko to wiele innych rzeczy..."
Zgłoś
Avatar
lois_hartos 2014-03-31, 21:36 5
tds zawiewasz gruzem...
Zgłoś
Avatar
tds1974 2014-03-31, 21:41
lois_hartos napisał/a:

tds zawiewasz gruzem...



Lepiej gruzem niż pedalstwem, jak ty.
Zgłoś
Avatar
Bugini 2014-03-31, 21:47 4
tds1974 napisał/a:

Do autora. Gdyby z Polski wysyłać za granicę wyłącznie informacje o gwałtach, przestępstwach, patologiach czy rozbojach, każdy na świecie czytając to, już po roku wyrobiłby sobie zdanie na temat Polaków - że odstają kulturowo, mentalnie, psychicznie, intelektualnie. A przeciez takich wiadomości nie brakuje. Zresztą takie zdanie mają, chociażby Niemcy obcujący wyłącznie z robolami. Oni tez są świadkami zachowań, które rzutują na opinie o każdym Polaku.

Niestety, czytając Sadistika czy też zresztą inne media, nie dowiesz się o cyganach wielu pozytywnych rzeczy bo nikt o tym nie pisze i mimo iż są. Znam z UW autentyczną cygankę, profesor filozofii, piękną zresztą kobietę.

Inna rzecz, że spróbuj sobie wyrobić logiczne zdanie o muzułmanach, czytając zachodnie media. Po prostu - tak działa propaganda i urabianie opinii publicznej. Od lat Arab w mediach to morderca, gwałciciel, do tego z kałachem w ręku. Innych w mediach nie ma.

Jeszcze inna rzecz, że czy jest nacja lub, którą Polacy chwalą? Raczej nie ma. Po prostu jesteśmy jedyny, wybrani i najlepsi we wszechświecie. Nawet jeśli Polacy gwałcą swoje małe dzieci lub kucyki na Polach.



Chwała profesorce, wyjątek w szambie, cyganie to nie wróżenie z kart i cyrkowe sztuczki jak myślałęm za dzieciaka, niezależnie od panującej tu mody mam o nich jak najgorsze zdanie bynajmniej nie z mediów, nie chce mi się rozpisywać, wpisz na youtube "mali złodzieje" i obejrzyj sobie ród cygański w pełnej krasie
Zgłoś
Avatar
samaelpl 2014-03-31, 21:54
@Bazyliszek

Nie posraj się, dziadzia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie