18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Cyganeria
KrzywyFireheart • 2013-06-06, 22:55
Zainspirowany postem angeloparty - klik

Czytając wyżej wymieniony post przypomniała mi się sytuacja z dzieciństwa (miałem chyba wtedy z 5-6 lat). Słoneczny, majowo-czerwcowy dzień, przedszkole było zamknięte to siedziałem sobie w domu. Koło południa słyszę jak ktoś chodzi po domu. Gdy poszedłem sprawdzić co to jest gdyż wszyscy obecni wtedy domownicy byli poza domem (ojciec pracował po sąsiedzku) zobaczyłem 3 ciemniejszych ludzi. Nie wiedziałem o co chodzi ale sięgnąłem po plastikowy różowy kij bejsbolowy (niby zabawka a do dziś mam), który leżał obok i zacząłem ich napierdalać. Szybko zaczęli się cofać a ja krzyczeć. Brudasy zaczęły uciekać. W tym czasie zobaczyłem jak na całej ulicy i sąsiednich domach biega ich chmara (ok. 20-25). Ja że młody nie wiedziałem co to cygan. Gdy wybiegli na podwórko zacząłem w nich również rzucać kamieniami. Trochę krwi się polało. Po chwili przybiegli swoi (czyli sąsiedzi, gdyż w pobliżu były 3 duże zakłady produkcyjne, które akurat kończyły zmianę). Pogonili oni brudasów. Niestety zdążyli już skurwiele sporo nakraść. Ode mnie z domu ukradli trzy telewizory (jeden stał na korytarzu, drugi na piętrze a trzeci w kuchni - dodam, że były to małe, czarno-białe), 15 metrów metalowej siatki ogrodowej (miały być niedawno wymieniane), parę książek, zabawek oraz rower. Sąsiadowi, który jest ode mnie młody o 3 lata ukradli rower, na którym akurat jeździł na swoim podwórku. Miał to szczęście, że miał również 3 psy, które jednego brudasa ostro pogryzły. Tyle pamiętam co ukradli, a było tego więcej (u innych sąsiadów zwłaszcza)

Niestety policji nie udało się schwytać ich, ale ustalono, że przeszli taborem po całym powiecie i ukradli sporo.

Po tej całej akcji dowiedziałem się kto to są cyganie. Pierwsze spotkanie z nimi i już sobie nagrabili. No i od tamtego czasu ich nienawidzę.

Jaki z tego morał? Że kurwa brudasy to bezczelne złodzieje i już za młodu rozpocząłem walkę z tą zarazą

Wybaczcie, że tak chaotycznie to napisałem, ale tak mi się przypomniało
Zgłoś
Avatar
frendzel89 2013-06-06, 23:08 18
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-06-06, 23:10 36
Oczami wyobraźni widzę jak dzielnie bronisz honoru swojego rowerka odpierając różowym kijem baseballowym atak chmary półdzikich cyganów. Mój ty bohaterze.
Zgłoś
Avatar
KrzywyFireheart 2013-06-06, 23:12
No ba!
Ważne że uciekali!
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2013-06-06, 23:19
Mój wujek - kierowca autobusu, był wtedy przy tym i klaskał po skończonej akcji.
Zgłoś
Avatar
mateusz1992b2 2013-06-07, 0:21 5
lamiesz regulamin, rasizm w stosunku do cyganow czy innego plugastwa -.-
Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2013-06-07, 0:33
ŁyŁ! Jeśli się tak zdarzy, że będę chciał wyprodukować jakiś serial budżetem przypominający produkcje Polsatfu, zatrudnię Cię jako scenarzystę. Bądźmy w kontakcie.
Zgłoś
Avatar
Q................h 2013-06-07, 1:12
Skoro regulamin stał się surowszy może teraz forumowe sadole ruszą dupska i pokażą jak napierdzielają tych cyganów, po czym wstawią zdjęcia z bitek na harda

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
L................o 2013-06-07, 1:24
Co wy tak, ku*wa, domów nie zamykacie?
Zgłoś
Avatar
VonHaiPaue 2013-06-07, 1:24 3
Mam nawet intro do tego filmu.

Zgłoś
Avatar
yoyoyo 2013-06-07, 1:31 1
Cytat za Słownikiem Języka Polskiego:

Cytat:

cyganeria
«środowisko artystów prowadzących ekscentryczny styl życia»

Zgłoś
Avatar
evilmatt 2013-06-07, 1:38
Lavo napisał/a:

Co wy tak, ku*wa, domów nie zamykacie?


Jak jestem w domu, lub wychodzę na moment to nie zamykam. Jak jakiś zapracowany rom, czy złodziej wejdzie to niechaj się liczy ze wszystkimi tego konsekwencjami ze śmiercią włącznie. Nie będę się kurwa zamykał na 4 spusty we własnym domu, bo jak wiadomo mój dom, moja twierdza. Najwyżej mi prorok zarzuty postawi za uszkodzenie złodzieja.
Zgłoś
Avatar
feranos 2013-06-07, 1:39
Ukradli książki? :O Kurwa pewnie nie wiedzieli co to myśleli, że dużo warte
Zgłoś
Avatar
arthovv 2013-06-07, 1:39 6
najgorsi są ci cyganie z taborów, nigdzie nie pracują , cały czas się wałęsają to z czego żyć? muszą kraść. Nie wiem czy dalej brudasy taki koczowniczy tryb życia prowadzą w Polsce, ale dziadek mi opowiadał że jak był młody to zakopał w gnoju 2 zdechłe świnie (chuj wie na co zdechły) , za parę dni obok wioski zatrzymał się tabor cygański, nie wiem skąd ale dowiedzieli się że dziadkowi zdechły świnie. I teraz najlepsze: przyszli i zapytali gdzie zakopał i czy se mogą wziąć dziadek oczywiście powiedział gdzie, a oni wyciągli z tego gnoju kilkudniowe truchła i opierdolili wieczorem przy ognisku.
Zgłoś
Avatar
C................y 2013-06-07, 1:55 1
Cyganeria... Tak się zastanawiam czy tak wam to powiewa (w końcu chodzi o język ojczysty) czy może na prawdę macie poważne braki w słownictwie...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie