18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Cyganie splądrowali dom
saikomiki • 2014-08-24, 11:23
Parę dni temu czytałem o polowaniu na hejterów z nienawistnej strony jaką jest sadistic.pl. (link do artykułu: bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35235,16511693,Hejterzy_na_celowniku__...

Wczoraj cyganie napadli moją babcię w jej własnym domu gdy spała.
Okradli barek i splądrowali mieszkanie, babcię przepychali i zagnali w kąt.
Nic nie znaleźli, bo babcia żyje skromnie i nie ma zazwyczaj przy sobie więcej niż ~50zł.
Nie było też żadnego złota.
Policję wezwała ciotka, która wróciła ze spaceru z córką.
Spisali zeznania i tyle z tego było.

3 Cygańskie kobiety i 1 facet, który czekał na zewnątrz w aucie.
Jak babcia się obudziła i zobaczyłach obcych ludzi w mieszkaniu zaczęła wołać o pomoc, krzyczeć. Niestety najbliższy dom jest jakieś 300-400m od domu babci - nikt wołania nie słyszał.

Cyganki mówiły, że chcą wody i chleba.... dlatego splądrowały mieszkanie.
Całe szczęście nic nie znalazły i sobie poszły, babcia tylko trochę poobijana, ale bardzo zdenerwowana, a ma już sędziwy wiek i nie wiem jak to odbije się na jej zdrowiu.

Tyle jeśli chodzi o szerzenie nienawiści.
Chciałbym tam być. Chociaż jakąś rurą od odkurzacza przyjebać.
Kupię babci gaz pieprzowy, ale pewnie i tak w takiej sytuacji nie potrafiłaby go użyć - za dużo emocji.
Zgłoś
Avatar
G................a 2014-08-24, 13:01 7
Nie kupuj gazu. Kup gnata i naucz ją strzelać. Do pierdla nie pójdzie ze względu na sędziwy wiek a przysłuży się społeczeństwu. Piwo dla Babci, pozdrów ją od sadoli.
Zgłoś
Avatar
Xanatos.corp 2014-08-24, 13:04
'Kupię babci gaz pieprzowy'
kup jej granat - 3 ROMy na miejscu i świat znów ciutkę piękniejszy.
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-08-24, 13:04 3
Cyganom zdecydowanie znacznie bliżej do zwierząt niż ludzi, co zresztą wiadomo nie od dziś.

Codziennie idąc do miasta (10 minut z buta centrum sporego miasta) mijam domy pod którymi walają się gruzy, wózki sklepowe, stary sprzęt i śmierdzące dzieciory tej zarazy, która jest utrzymywana za moje pieniądze, tfu.
Zgłoś
Avatar
Hellcat 2014-08-24, 13:04 3
@Magnus: Wyjdź. ;p

Osobiście najbardziej chwycił mnie za serce pomysł z dywanem ze strzykawkami AIDS
Zgłoś
Avatar
Mateush444 2014-08-24, 13:24 1
Kurwa... Miałem tak samo z moją babcią... skurwysyny wpadli na chatę i zaczęli szarpać babcię, aż jej rękę uszkodzili... Wpierdolilo by się kose dla takiego i później by się poszło siedzieć za dyskryminacje... Co się kurwa dzieje w tym kraju ja pierdole... Chodzą bezkarnie i sieją rozpierdol, a my mamy patrzeć na to spokojnie. Czemu tak mało się mówi o innych narodowościach, które tu poprostu mieszkają i nic nie odpierdalają? Bo jak nic nie robią to wyjebane w nich
Zgłoś
Avatar
Rxx 2014-08-24, 13:31 3
Mam chyba deja-vu, moją babcie napadły na podwórku, siłą chciały wejść do domu żeby im dać chleba i wody bo "głodne". Babka już stara ale kapnęła się o co biega i nie wpuściła ich do domu to mendy zarzuciły jej torbę foliową na głowę ale jakoś udało się jej wyrwać i krzykiem narobić takiego dymu że uciekły. Standardowy schemat działania, trzy grube cyganichy plus cygan siedzący w samochodzie pod domem. Akcja miała miejsce 3-4 lata temu we wsi niedaleko Warszawy.
Zgłoś
Avatar
R................x 2014-08-24, 13:54 10
U mnie na wsi z 20 lat temu, słyszałem to od babci, że gruzojady włamali się do jakiegoś domu gdzie mieszkała starsza osoba która nie mogła chodzić (jeździła na wózku), zawinęli ją w dywan i wbili kilka noży w niego, ukradli lampy, pamiątki i jakieś auto zostawiając swoje na miejscu przestępstwa, potem za kilka dni grupa osób ze wsi zebrała ze sobą kilka strzelb i siekiery ponieważ znaleźli auto ofiary przemalowane w jakimś opuszczonym budynku, z samego rana poszli tam i zastali kilka cyganów i zrobili rzeź

Wszystko obyło się bez policji, szkielety tych osób leżą na swoich miejscach w ruinach, więc kiedyś może wrzucę parę fotek
Zgłoś
Avatar
Krzychu_94 2014-08-24, 13:55 3
Ostatnio, koło mnie przechodziła grupa 5 cyganów.
Każdy z nich miał w ręku koło od samochodu..
Kurwa nawet zapasowe komuś ukradli.
Zgłoś
Avatar
k................8 2014-08-24, 14:03
Nadejdzie jeszcze taki dzień, że cyganów w Polsce nie będzie bo pozdychają od pocisków wkurwionej młodzieży Polskiej albo zdechną z głodu gnijąc w klatkach.
Pierdolone nieucywilizowane cygańskie spierdoliny rozpanoszyły się bo wiedzą, że poprawność polityczna ich chroni.
Biała 卐 siła niedługo ich dosięgnie i skończy się wreszcie trzymacie przy życiu jebanych złodziei, brudasów i darmozjadów.

Xevrrer napisał/a:

U mnie na wsi z 20 lat temu, słyszałem to od babci, że gruzojady włamali się do jakiegoś domu gdzie mieszkała starsza osoba która nie mogła chodzić (jeździła na wózku), zawinęli ją w dywan i wbili kilka noży w niego, ukradli lampy, pamiątki i jakieś auto zostawiając swoje na miejscu przestępstwa, potem za kilka dni grupa osób ze wsi zebrała ze sobą kilka strzelb i siekiery ponieważ znaleźli auto ofiary przemalowane w jakimś opuszczonym budynku, z samego rana poszli tam i zastali kilka cyganów i zrobili rzeź

Wszystko obyło się bez policji, szkielety tych osób leżą na swoich miejscach w ruinach, więc kiedyś może wrzucę parę fotek



Porób zdjęcia i wrzucaj chętnie bym zobaczył trupy tych skurwiałych brudasów.
Zgłoś
Avatar
białywęgorz 2014-08-24, 14:07 1
Jebać te pozwy, chuja mogą zrobić, to moja własna sprawa, jaki mam stosunek do cygańskich śmieci. A jako że mam na nich wyjebane, i że te wszy powinny być tępione to chuj komu do tego. Do wsi wprowadził się jakiś jebany tabor cygański. To już chuj, sprzedaż kłódek i kamer wzrosła 100 krotnie...
Zgłoś
Avatar
n................o 2014-08-24, 14:17
Kurwa jakie my mamy chore społeczeństwo... Jak ktoś ma inny kolor skóry to nie wolno go o nic podejrzewać, ale jak idzie łysy, dojebany ziomek w dresie to wręcz wskazane spodziewać się kosy w żebra albo luja ogłuszacza na mordę. Tak samo jak facet z dziewczyną jada dobrą furą. On - bogaty banan, dziewczyna - pewnie jakaś kurwa. Jakaś babcia to pewnie psychomocher. Jak idzie facet koło 50tki z roboty, niezbyt dobrze ubrany to pewnie chlejus. Ale żeby według stereotypu (który przecież z dupy się nie wziął) uważnie obserwować mijanego cygana to nie, bo to nienawiść rasowa do chuja...
Zgłoś
Avatar
____ 2014-08-24, 14:29 1
ciekawe czy historia autora i inne opisy z postów zostaną przedrukowane w wyborczej
Zgłoś
Avatar
Pr0xYsad 2014-08-24, 14:33 1
Przynajmniej nasz kraj został oczyszczony z żydów, ale najbardziej boli to, że nie dość że kradną to jeszcze pewnie siedzą na jakimś zasiłku w jakimś baraku. Z jakiej racji nasze państwo ma utrzymywać tych nierobów za nasze podatki, skoro nie są jego obywatelami?

Przypomniał mi się film, nie pamiętam tytułu bardzo stary, gdzie mężczyzna mieszkający sam w domu specjalnie zastawiał 'pułapkę na cyganów' najczęściej złoto na stole, a gdy któryś się połasił ogłuszał zaciągał do piwnicy i odcinał na żywca palce itp. (Film pamiętam słabo więc nie bijcie proszę)
Zgłoś
Avatar
bogulo 2014-08-24, 15:00 1
Kup babci pitbulla
Zgłoś
Avatar
f................1 2014-08-24, 15:04
Mam coś do cyganów i to moja sprawa, nikt mi tego nie zabroni, i to w dodatku pod pozorem jakieś pierdolonej poprawności politycznej która działa tylko w jedną stronę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie