18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Cyganie splądrowali dom
saikomiki • 2014-08-24, 11:23
Parę dni temu czytałem o polowaniu na hejterów z nienawistnej strony jaką jest sadistic.pl. (link do artykułu: bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35235,16511693,Hejterzy_na_celowniku__...

Wczoraj cyganie napadli moją babcię w jej własnym domu gdy spała.
Okradli barek i splądrowali mieszkanie, babcię przepychali i zagnali w kąt.
Nic nie znaleźli, bo babcia żyje skromnie i nie ma zazwyczaj przy sobie więcej niż ~50zł.
Nie było też żadnego złota.
Policję wezwała ciotka, która wróciła ze spaceru z córką.
Spisali zeznania i tyle z tego było.

3 Cygańskie kobiety i 1 facet, który czekał na zewnątrz w aucie.
Jak babcia się obudziła i zobaczyłach obcych ludzi w mieszkaniu zaczęła wołać o pomoc, krzyczeć. Niestety najbliższy dom jest jakieś 300-400m od domu babci - nikt wołania nie słyszał.

Cyganki mówiły, że chcą wody i chleba.... dlatego splądrowały mieszkanie.
Całe szczęście nic nie znalazły i sobie poszły, babcia tylko trochę poobijana, ale bardzo zdenerwowana, a ma już sędziwy wiek i nie wiem jak to odbije się na jej zdrowiu.

Tyle jeśli chodzi o szerzenie nienawiści.
Chciałbym tam być. Chociaż jakąś rurą od odkurzacza przyjebać.
Kupię babci gaz pieprzowy, ale pewnie i tak w takiej sytuacji nie potrafiłaby go użyć - za dużo emocji.
Zgłoś
Avatar
kaktus83 2014-08-24, 11:32 54
I jak tu kurwa lubić cyganów i pałać do nich miłością ? Jeszcze żadnego nie widziałem żeby skalał się uczciwą pracą a najwięcej jest żebrząco kradnących kmiotów.
Zgłoś
Avatar
binladden 2014-08-24, 11:39 151
Nikt mi nie będzie mówić, czy mam kogoś lubić czy nie. Miałem do czynienia z cyganami i to są skurwysyny i cwaniaki. Cieszę się, że jest taka strona jak sadistic, przynajmniej można się trochę wyładować.
Zgłoś
Avatar
Pirat353 2014-08-24, 11:46 17
dałem piwo niech szybciej idzie na główną i może więcej osób przeczyta jakimi kurwami są cyganie i nic im nie grozi za kradzież i rabunek na starszej kobiecie, a za nazwanie zgodnie z prawdą cygana gównem, darmozjadem, bandytą i że pozamykałoby się tych wszystkich brudasów w obozach grozi do dwóch lat więzienia
Zgłoś
Avatar
natalan1991 2014-08-24, 12:06 23
Chciałam się odnieść do powyższego linku z artykułem.
Nie mam zamiaru wdawać się w dyskusje na temat Cyganów, Murzynów, muzułumanów i tym podobnym.
Chciałabym nawiązać poprawkę dot. Tatarów.
Po 1: Nie odzywaj się i nie wypowiadaj na ich temat, jeśli nie jesteś mieszkańcem Podlasia.
Po 2: Nie kozacz tak, jeśli nie znasz historii Polski.
Po 3: Jak nie masz nic we łbie, ale za to długi jęzor, to go sobie skróć, bo głupot czytać nie mam zamiaru.

Jeśli ktoś uważa, że Tatarzy są identyczni jak reszta muzułumanów to jest w WIELKIM błędzie. Na Podlasiu mieszkają oni już od XIV wieku i ANI RAZU nie było z ich strony "opierdzielania", jakie są przytoczone w powyższym artykule( oprócz sytuacji podczas powstania Chmielnickiego, gdzie część z nich się odłączyła). Uświadom to sobie panie ksenofobie, że podczas II wojny światowej POLSCY TATARZY oddali swój majątek dla Wojska Polskiego, by ich wspomóc i nie żądali zwrotu tychże pieniędzy !

Jak masz mleć jęzorem to miel na innych, ale od Tatarów wara, bo więcej oni dali dla Polski, niż ty (specjalnie z małej).

Pozdrowienia dla tych, którzy znają historię i mają choć odrobinę rozumu i wiedzy, by udzielać się wtedy, kiedy trzeba i kiedy ma się rację.
Zgłoś
Avatar
Smutas 2014-08-24, 12:15
Kurwa, co za rodzina. Zamiast starszą babcię zabrać do siebie i dać opiekę, to trzymacie ją na jakimś wypizdowiu? I jeszcze mamy ci współczuć?

Jak tak ci zależy na babci, a nie podpierdalaniu jej emerytury, to się zaopiekuj, złamasie.
Zgłoś
Avatar
Bart9201 2014-08-24, 12:27 36
Smutas napisał/a:

Kurwa, co za rodzina. Zamiast starszą babcię zabrać do siebie i dać opiekę, to trzymacie ją na jakimś wypizdowiu? I jeszcze mamy ci współczuć?

Jak tak ci zależy na babci, a nie podpierdalaniu jej emerytury, to się zaopiekuj, złamasie.



Może woli mieszkać sama, na swoim? Złamasie.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2014-08-24, 12:27 23
Cytat:

Kupię babci gaz pieprzowy


kup jej Uzi i tak nie zamkną starszej kobiety
Zgłoś
Avatar
j................3 2014-08-24, 12:37 4
kup wnyki pitbula i dywan ze strzykawek z aids
Zgłoś
Avatar
saikomiki 2014-08-24, 12:37 56
Smutas napisał/a:

Kurwa, co za rodzina. Zamiast starszą babcię zabrać do siebie i dać opiekę, to trzymacie ją na jakimś wypizdowiu? I jeszcze mamy ci współczuć?

Jak tak ci zależy na babci, a nie podpierdalaniu jej emerytury, to się zaopiekuj, złamasie.



Babcia mieszka z córką (moją ciotką) i wnuczką (córką ciotki). W swoim domu, na wsi.

Ja mieszkam 200km od babci. Reszta rodziny też mieszka daleko. Babcia nigdy nie chciała nigdzie się przenosić, mimo, że chcieliśmy to zrobić dawno temu.

Jak byś jej to powiedział, odpowiedziała by ci coś w stylu:

70 lat sama na gospodarstwie jestem, 3 dzieci wychowałam, nigdy nic nie chciałam od państwa, "starych drzew się nie przesadza", spierdalaj.

Nie wiesz co i jak, to zamknij mordę. Masz w rodzinie jakieś cygańskie brudy, że cię tak zabolało, czy co?
Zgłoś
Avatar
gabrychchch 2014-08-24, 12:40
zlikwidować socjalizm i tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
Kubuleki 2014-08-24, 12:42 7
saikomiki napisał/a:


Kupię babci gaz pieprzowy, ale pewnie i tak w takiej sytuacji nie potrafiłaby go użyć - za dużo emocji.



Sytuacja, sytacją, ale jakby go miała, to jeszcze cyganki by na niej tego użyły. Nie ma co pajacować - zostawić jak jest. Może kiedyś trafią do twojego mieszkania (lub mojego), wtedy tłuc skurwysynów ile wlezie. Na koniec powiedzmy jakiś nóż im dać do ręki, żeby odciski były i zadzwonić na policję, że najście, napad etc. Niech gniją skurwysyny. (Chyba, że masz las, wtedy od razu do bagażnika i zakopać)
Zgłoś
Avatar
dagins 2014-08-24, 12:44 7
Jak chcą wody i chleba to związać ich, wrzucić do jeziora i sypnąć trochę okruchów do podziału z kaczkami.
Zgłoś
Avatar
K0saZNosa 2014-08-24, 12:45 2
W normalnym swiecie babcia mialaby przy sobie bron i cyganie ledwo weszliby do srodka i juz dostaliby kulke w leb, nie w Polsce
Zgłoś
Avatar
Magnus 2014-08-24, 12:57 4
Tak to właśnie jest - cyganie robią coś nie tak? To jednostkowe zachowania, nie wolno uogólniać, tak się rodzi rasizm i stereotypy, nie wolno postrzegać całej grupy przez pryzmat jednostek.

Ktoś związany ze środowiskiem prawicowym/konserwatywnym krytykuje jakąkolwiek mniejszość? Cały ruch jest rasistowski, nazistowski, kurwa faszystowski, hitlerowski, sami łysi nacjonaliści, bezmózgie osiłki, zabronić im życia... Propaganda ma się dobrze.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie