18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Cyganie splądrowali dom
saikomiki • 2014-08-24, 11:23
Parę dni temu czytałem o polowaniu na hejterów z nienawistnej strony jaką jest sadistic.pl. (link do artykułu: bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35235,16511693,Hejterzy_na_celowniku__...

Wczoraj cyganie napadli moją babcię w jej własnym domu gdy spała.
Okradli barek i splądrowali mieszkanie, babcię przepychali i zagnali w kąt.
Nic nie znaleźli, bo babcia żyje skromnie i nie ma zazwyczaj przy sobie więcej niż ~50zł.
Nie było też żadnego złota.
Policję wezwała ciotka, która wróciła ze spaceru z córką.
Spisali zeznania i tyle z tego było.

3 Cygańskie kobiety i 1 facet, który czekał na zewnątrz w aucie.
Jak babcia się obudziła i zobaczyłach obcych ludzi w mieszkaniu zaczęła wołać o pomoc, krzyczeć. Niestety najbliższy dom jest jakieś 300-400m od domu babci - nikt wołania nie słyszał.

Cyganki mówiły, że chcą wody i chleba.... dlatego splądrowały mieszkanie.
Całe szczęście nic nie znalazły i sobie poszły, babcia tylko trochę poobijana, ale bardzo zdenerwowana, a ma już sędziwy wiek i nie wiem jak to odbije się na jej zdrowiu.

Tyle jeśli chodzi o szerzenie nienawiści.
Chciałbym tam być. Chociaż jakąś rurą od odkurzacza przyjebać.
Kupię babci gaz pieprzowy, ale pewnie i tak w takiej sytuacji nie potrafiłaby go użyć - za dużo emocji.
Zgłoś
Avatar
paja123 2014-08-24, 15:14
Kurwa myślałem ze to wiersz
Zgłoś
Avatar
Feti 2014-08-24, 15:44 1
Jebane gówno na dwóch nogach. Nienawidzę złodziejstwa.
Zgłoś
Avatar
woofer51 2014-08-24, 16:38 4
Kiedyś te kurestwo ojebało mojego dziadka na 400 zł. Policja przyszła, jebnęła parę fotek i na tym się skończyło. Ścierwo zawsze zostanie ścierwem i nienawidzić będę
Zgłoś
Avatar
belindov 2014-08-24, 16:53 2
Gruzojady powinny być zebrane w jednym miejscu i zostać rozstrzelane wpizdu. Jebane brudy nic prócz żebrania nie potrafią

A zapomniałem o zlodziejstwie i wrodzonym smordzie przepraszam.
Zgłoś
Avatar
Krzyszof.K 2014-08-24, 17:02 2
Otworzyć Oświęcim na kilka miesięcy spalić w pizdu a energie do ogrzewania domów.
Zgłoś
Avatar
55TIGER39 2014-08-24, 17:52 1
Link popraw lub coś bo mówi że nie ma artykułu.
Zgłoś
Avatar
sad01istic 2014-08-24, 18:23
niestety moje miasto też tym gównem zarasta
Zgłoś
Avatar
Radysh 2014-08-24, 19:27 2
Cholera, można powiedzieć, że jestem dumny z tego iż jestem
jednym z użyszkodników sadistic.pl.

PS prawidłowy link -> bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35235,16511693,Hejterzy_na_celowniku__...
Zgłoś
Avatar
Lasti 2014-08-24, 23:03
Każdy kto ma jakikolwiek szacunek do cyganów zapraszam do Nowego Sącza. Spacer ul. Lwowską wieczorową porą szybko wyrobi w was cygańskiego hejtera i nabierzecie nieskończonej pogardy do tych istot. Albo do Maszkowic - Małopolskiej stolicy cyganów
Zgłoś
Avatar
jarecki395 2014-08-25, 0:27 1
U nas się w okolicach Strzyżowa (województwo podkarpackie) zebrała dość spora szajka...
Kuźwa zorganizowana mafia. Jadą po okolicznych wioskach i spisują domy, przy których nie ma psów, mieszkają starsi ludzie itp.
A potem wbijają jako "handlarze" - jak ktoś na dzwonek do drzwi nie odpowiada to otwierają i wbijają do środka.
Babci ukradli 4600 zł, które miała schowane w dość prostym miejscu.
Przyjechała policja, spisała co miała spisać... i okej po sprawie.
Najśmieszniejsze jest to, że przyłapałem złodzieja na obserwowaniu domu sąsiada, spisałem rejestracje auta i nawet ustaliłem gdzie "pomieszkują" ... TEN SAM ZŁODZIEJ- ale policja nic w tej kwestii nawet nie ma zamiaru zrobić.
Jeśli możecie - doradźcie mi co zrobić.
Zgłoś
Avatar
k................8 2014-08-25, 1:29
jarecki395 napisał/a:

U nas się w okolicach Strzyżowa (województwo podkarpackie) zebrała dość spora szajka...
Kuźwa zorganizowana mafia. Jadą po okolicznych wioskach i spisują domy, przy których nie ma psów, mieszkają starsi ludzie itp.
A potem wbijają jako "handlarze" - jak ktoś na dzwonek do drzwi nie odpowiada to otwierają i wbijają do środka.
Babci ukradli 4600 zł, które miała schowane w dość prostym miejscu.
Przyjechała policja, spisała co miała spisać... i okej po sprawie.
Najśmieszniejsze jest to, że przyłapałem złodzieja na obserwowaniu domu sąsiada, spisałem rejestracje auta i nawet ustaliłem gdzie "pomieszkują" ... TEN SAM ZŁODZIEJ- ale policja nic w tej kwestii nawet nie ma zamiaru zrobić.
Jeśli możecie - doradźcie mi co zrobić.



Skonstruować minę piechotną własnej roboty i podłożyć pod koło cygańskiego samochodu a kiedy ten brudas najedzie na minę, mina wypierdoli go do brudnych zaświatów, winnego nie znajdą bo policja za chuja nie dojdzie kto to mógł zrobić a brudasa jednego mniej będzie i świat będzie szczęśliwszy.
Zgłoś
Avatar
Okata 2014-08-25, 2:35
cieżko im zrozumiec, że dzięki takiej stronie jak Sadistic.pl w polsce nie dochodzi jeszcze do samosadów na mniejszosciach Tutaj wyzyjemy sie werbalnie, a jak zaczna nas za to ganaic, to w nie chcialbym podpasc jakiemus sadolowi xD
Zgłoś