18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
dnr 2013-08-02, 2:01 13
Kurwa!! Żaden post na sadisticu mnie tak nie wkurwił jak ten reportaż. Kurwy jebane cygańskie swołocze, narobiły sobie 6 pomiotów i wybierają sobie mieszkania jeszcze, urzędy im kurwa składają propozycje jak jakimś inwestorom. Co to za pojebane przepisy, nakaz eksmisji to na ulicę, a nie dostają oferty lepszych mieszkań, i muszą się na to zgodzić jeszcze. Kurwa, czaicie? Za bycie ostatnimi penerami i brudasami dostają w NAGRODĘ możliwość wyboru lepszego mieszkania (o jakim większość pracujących może pomarzyć), nie ma żadnych minusów.

Jedyne wyjście to zebrać młodych i cygaństwo napierdalać regularnie, aż się wyniosą. Tylko wtedy na pewno policja i media się zainteresują, że biedne cyganki są krzywdzone przez faszystów polskich.

Nawiasem mówiąc, tak wygląda państwo opiekuńcze z zasiłkami wszelakimi. Najłatwiejsza "praca" to narobić sobie 8-10 bachorów, wymusić lokal socjalny i zasiłki bo my takie biedne, i jest komfortowy żywot bez splamienia się pracą. Jakby było za mało to się dożebrze czy dokradnie - cyganów nikt nie ruszy. A uczciwy Polak zapierdala za najniższą krajową, drży ze strachu przed utratą pracy, nie stać go na dzieci ani godne życie. I jeszcze mu się cygan wysra na klatce schodowej bezkarnie. Brawo

ypsilanti napisał/a:

Kolejny przykład jak Cyganie "potrafią" dostosować się do praw i zwyczajów panujących wśród ludzi.



*cyganie
Zgłoś
Avatar
kaczor998 2013-08-02, 2:03 7
"pięcioro czy sześcioro małych dzieci mam" - to się kurwa zdecyduj brudasie jeden i wypierdalaj! Dziwię się, że jeszcze nie zebrało się kilku lokatorów i nie spuściło tego ścierwa ze schodów. Już wiem po co od 1 lipca jest segregacja śmieci. Żeby takie ścierwo wrzucić do jednego wagonu i wywieść w pizdu. Dziękuję idę spać, bo się wkurwiłem!
Zgłoś
Avatar
S................i 2013-08-02, 2:04 1
Jak mieszkańcy kamienicy (Polacy) się wkurwią i wezmą się za brudasów siłą, to wtedy cała policja z Wrocławia przyjedzie ratować cygańskich nierobów. W Polsce jak oboje rodziców nie pracuje, to socjalni zastanawiają się czy nie lepiej zabrać im dziecko. A jak gromada śmierdzieli leży z pizdą, bo ma w chuju pracę i wyjebane na otoczenie i robią co chcą, byle nic pożytecznego, to im socjalni chcą dać mieszkanie ponad 85 metrów. Szkoda, że PKP zlikwidowało połączenie do Oświęcimia;-P
Zgłoś
Avatar
casterius 2013-08-02, 2:10 2
"Mam pięcioro czy sześcioro dzieci" .....sie kurewstwo tak szybko mnoży, że sami zliczyć nie potrafią...
Zgłoś
Avatar
TheSatletio 2013-08-02, 2:22 2
K**WA to jest juz szczyt...jak ja kiedys puscilem kilka petard w chacie to sie ze mna nie yebali...3 dni i wypad z chaty bo jak nie to sprawe kierują do sądu i 5 tysi kary...a tutaj nagle mają związane ręce???? Często jestem we Wrocku, ogarnia ktoś gdzie jest ta kamienica?? kamienie pójdą w ruch! a jeśli ktoś zapyta "dlaczego"?? W IMIĘ ZASAD SK****SYNU!!!
Zgłoś
Avatar
kevo7790 2013-08-02, 2:57 3
Każdy potrafi się asymilować tylko nie cyganie. Wniosek z tego taki, że nie są oni na tyle inteligentni i cywilizowani, żeby żyć z innymi, cywilizowamymi ludźmi w zgodzie. Można ich porównywać do szarańczy, wszędzie gdzie tylko się zagnieżdżą, sieją chaos, zamęt i zniszczenie. Przykładem są chociażby bloki mieszkalne na Słowacji, które poprzejmowali. W przeciągu kilku lat ze zwykłego blokowiska jak każde inne zrobiła się jedna wielka speluna śmierdząca złodziejstwem i wyniszczeniem. Nawet okien nie ma. Tak samo tutaj, wszyscy żyją w zgodzie, jest ok, ludzie mają ładne mieszkania, dbają. Ci wchodzą do takiego mieszkania jak inni ( nie dostają przecież gorszego ) i wciągu kilku miesięcy ze zwykłego lokalu robi sie jakiś burdeli. Milion osób w pod jednym sufitem, wszystko porozpierdalane, śmierdzące i w dodatku jeszcze działają na nerwy sąsiadom. I jakim debilem trzeba być, żeby mnożyć się jak króliki nie mając potem możliwości zapewnienia tym dzieciom godnych warunków. A potem dzieci biorą z rodziców przykład i koło sie zamyka.
Zgłoś
Avatar
Dzoyo 2013-08-02, 5:56
Jedyny słuszny program w tv.
Zgłoś
Avatar
ukcioo 2013-08-02, 8:31 1
PODPALIĆ DRZWI WPIZDU!
Zgłoś
Avatar
vluq 2013-08-02, 9:37 1
Kurwa nie wierze człowiek zapierdala całe życie na mieszkanie a taki czarny skurwysyn jeszcze sobie wybiera między mieszkaniami. To jest polityka w Polsce kurwa. Wyjebać tych brudasów na śmietnik w pizdu.
Zgłoś
Avatar
Ciapaty88 2013-08-02, 10:10
Pamiętam jak kilka lat temu była afera, że Polkę eksmitowali z synem ze swojego mieszkania i babka spała w namiocie na trawniku pod blokiem, bo nie miała gdzie spać, a dla nich kurwa o muszą coś znaleźć pojebane w chuj. Najgorsze jest to, że dla większości osób, nie robi czy cygan, czy Turek czy Ormianin, jak będą widzieć czarny ryj to od razu do piachu.
Zgłoś
Avatar
D................a 2013-08-02, 10:17
Zajebista ruda w 0:28 bodajże
Zgłoś
Avatar
g................1 2013-08-02, 10:21
Ponad 87m2 i jeszcze źle. Idź Pan w chuj. Pewnie czekają na jakiś apartamentowiec ze 120 metrów. Wtedy będzie dobrze.
Zgłoś
Avatar
C................n 2013-08-02, 10:40 1
Hehe cyganie jak zwykle nastawieni na racjonalną wymianę argumentów... no ale nic dziwnego jak nasze władze utwierdzają ich w przekonaniu, że są bezkarni i wszystko im się należy... Brudasy jebane ciągłe pretensje do wszystkich
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-08-02, 11:09 1
Najgorsze jest to, że tylu ludzi marzy o własnym lokum, a państwo trzyma bydło w blokach.
Zgłoś
Avatar
Avitus 2013-08-02, 11:34 1
Kurwa aresztować do obozu pracy tania siła robocza jakiś pożytek by był co to za czasy, że Polak w swoim Kraju nie może wypierdolić jakiegoś ścierwa. Powinniśmy być panam na własnym terenie. Jakby stawiało opór to kula w łeb i chuj mała strata ulga dla mieszkańców.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie