18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
chainsawgutsfucker 2013-08-02, 14:37 1
Jeszcze jebani marudzą, że mieszkanie im się nie podoba i oni są ludźmi... Chuj, że jakby dostali mieszkanie to w ciągu miesiąca góra dwóch zamienili by je w oborę. Była historia w Bydgoszczy chyba, gdzie miasto wybudowało NOWE mieszkania pod socjal. Nówki, nikt tam wcześniej nie mieszkał. No i na jednej klatce cyganów osiedlili. Po roku budynek wyglądał jak jakaś sceneria post-apo. Drzwi ukradzione, bo na skup można sprzedać. Nasrane i narzygane wszędzie. Bród i smród... ale nie oni muszą żyć jak ludzie. Mój pies pokazuje więcej higieny niż oni bo nie sra na podłogę w mieszkaniu.
Zgłoś
Avatar
s................k 2013-08-02, 15:06
Cyganom do dają mieszkania... aaa nam Polakom już kurwa nie -.-
Zgłoś
Avatar
x................n 2013-08-02, 15:13 1
"pięcioro czy sześcioro dzieci mam małych, to co ja im mogę..." xD
ostro koleś ma wyjebane, żeby nie umieć ściśle stwierdzić takich faktów...
Zgłoś
Avatar
chainsawgutsfucker 2013-08-02, 15:15 1
A jak znam życie to po wyemitowaniu tego materiału znajdzie się dla nich willa z basenem, a mieszkańcy zostaną napiętnowani jako rasiści... W ogóle ta jedna babcia wygląda jakby kiedyś w SS była, dlatego tak cyganów nie lubi. Tak jak dla tych co mieszkali w szałasach z dykty i blachy falistej i zażądali lokali zastępczych, chociaż formalnie nie mieszkali w żadnym lokalu... W końcu to też we Wrocławiu było.
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2013-08-02, 15:17 1
Nie dość, że moje miasto to jeszcze 5 minut od domu... Dziwne, myślałem że ich skupisko nie rozniesie się na grunwald, dziwi mnie też to, że do tej pory chłopaki z osiedla im nie dojebali : D
Zgłoś
Avatar
Impregnator 2013-08-02, 16:00 3
Ja pier**** 20 rodzin i nie potrafią sobie z cyganami poradzić?
Jak u nas na osiedlupojawili się cyganie, z początku był spokój, a jak się włamania zaczęły w ich klatce, to codziennie ktoś z nich wpierdol dostawał od "nieznanych" sprawców, ledwo miesiąc minął i się sami wyprowadzili...
Zgłoś
Avatar
Brian1337 2013-08-02, 16:27 1
0:33-0:39

fajna ruda
Zgłoś
Avatar
Promek 2013-08-02, 18:11 1
Nie rozumiem tego... Urzedasy potrafia cale rodziny za np. nie placenie czynszu na bruk wywalic, tula sie pozniej taka rodzina po sasiadach krewnych bo nie ma mieszkania, a tu takiemu czemus propnuje sie takie kwadraty i nie chca?! Nie to nie eksmisja przymusowa jak nie umieja sie dostosowac i juz.
Zgłoś
Avatar
kamanes 2013-08-02, 20:53 1
co Wy chcecie romy są spoko .... Spoko się zimą palą
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-08-02, 23:56
kamanes napisał/a:

co Wy chcecie romy są spoko .... Spoko się zimą palą



Gówno się nie pali przecież. Ich conajwyżej na biogas.
Zgłoś
Avatar
wieniu 2013-08-03, 6:21
Ano racja pogonić to w p#zdu a nie jeszcze dawać luksus wyboru nowego lokum - f#ck logic odbijanie piłeczki - zamiast podejść pragmatycznie, nieroby to nieroby zrobić pociąg specjalny ze starych wycofanych z pkp wagonów, zapakować to dziadowstwo zaspawać wyjscia do okien przyspawać kraty, by nie wypełzło przy pierwszej okazji wydalić w Rumunii i niech tamci się martwią. Policjantowi co się wypowiadał, że nikt nigdy z ich strony nie powiedział, że z cyganami się nie zaczyna prawy
prosty w mordę za zbędne pitolenie farmazonow. Akurat dobrze pamiętam jak w mieście skąd pochodzę cyganie atakowali gościa który miał sklepik w rynku. Były groźby karalne, że mu skalą sklep etc, bo się smieciom wydaje, że cygan ze sklepu może sobie brać produkty za free jak od naszego debilnego państwa. Aha owszem Policja zadziałała wtedy, tylko jak zwykle trafnie karajac właściciela wspomnianego sklepiku za posiadanie teleskopów pałki. Aż boję się jak ciapakow do nas wpuszcza - na państwo liczyć raczej nie ma co, jak widać na wyłączonym obrazku. Ogólnie w mieście o którym pisałem jest około 250 osób z czego pracuje podobno 1. Ok, od 6 lat mieszkam we Wrocku i widzę dobrze jak oni się zachowują zwracasz uwagę i zaraz spasiona ropucha wydziera jape jakby była u siebie. Aż ma człowiek ochotę przy#ić. Na maxa wkurza mnie mentalność urzędasa, który zamiast wymagać od tych dziadów to jeszcze przyjmuje ich jak carewiczow. Pamiętam jak może 2-3 lata temu te zwierzęta koczowały pod samym dworcem PKS, wtedy to jeszcze był prikaz dokarmiania tego zwierzyńca ze strony miasta. Paranoja, walić, że zaczepiali wszystkich chcąc kasy dla knura, który mieni się "głową" rodziny. Pluli ludziom do jedzenia by mi k#wa bardziej smakowało. Puszczali dzieci nieraz może 5-6 letnie nauczone tylko daj pieniądze i z plastikowym kubkiem po kawie ze smietnika. Ch#j mi za to w łeb że kiedyś małego cygańskiego smiecia wyjmowałem spod koła autokaru, bo odpowiedzialny samiec śpi pod drzewem, samica w przerwie pomiedzy rodzeniem dzieci jeszcze łazi i skanuje co by tu jeszcze podje#ac albo gdzie by tu jeszcze wyciągnąć kasę. Je#ana cygańska zasadność. Innym razem siedząc w rynku pijąc złoty napój widzisz jak młoda cygańska samica podpier#dala komuś ze stolika pucharek deseru, bo łatwiej jak nie musi zapracować tylko wziąć sobie. Inna sprawa to jest maksymanla hipokryzja władz Wrocławia jak ściemnianie w sprawach koczowiska, że oni odmawiali pomocy a dobrze pamiętam wypowiedz strażnika miejskiego w materiale TVP Wro jak to koczowisko powstało. I co tam wspokniany strażnik mówi, fakt faktem pamięć może być zawodna czy strażnicy byli tam pokazani jak niosą dla nich "daninę" ale wyraźnie wspominał, że kilka razy w tygodniu organizowali im dowozy jedzenia i oczywiście wypowiedzi samych biednych cyganów, że to tamto by im się przydało jeszcze. Wtedy jak widziałem na sadolu materiał o koczowisku chciałem odszukać materiał o którym piszę, ale niestety nie ma, by wysłać do urzędu pytanie, po ch#j sciemniaja, że nie pomagają im. Mam wstręt do cyganów za okradzenie mieszkania moich dziadkow z kasy na sporą część materiałów budowlanych jak budowali dom, za zaj#banie zabawek dzieciakow mojego kumpla z jego ogrodu, za chęć podpier#olenia mojego psa z ogrodu - pies się nie szczypał i zadziałał tak jak powinien, że cygan dostał jeszcze buta na odchodne. Dobrze mi z tym, że jak idąc po Wrocławiu słysząc każde pytanie z ich strony nawet o fajkę odpowiadam zwyczajnie "wypie#dalaj". Dobra pora niedługo wyruszyć do roboty by "j#bać" latami na własne mieszkanie, które tak czy siak jakiś brudas dostanie od naszego powalonego panstwa za free. Pozdro sadole
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-08-04, 2:18
Podpaliłbym ich wpizdu i spokój... Kiedyś zalęgli się w mojej okolicy, mieszkali w 2 samochodach chyba 15 osób. Musiałem po żonę wychodzić jak z pracy wracała bo się bałem o nią, na szczęście nie tylko ja bo w końcu ktoś im rozkurwił to zdezelowane T4 gdy byli na żebrach...
Z gównem trzeba krótko, spuścić w kiblu...
Zgłoś