18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:41
🔥 Napad na sklep - teraz popularne
🔥 Najebany to do domu - teraz popularne
🔥 Kartka z historii Polski - teraz popularne
🔥 Kartka z historii Polski cz.2 - teraz popularne
Avatar
remi1982 2017-12-26, 18:00 13
W starych dobrych czasach by ich po prostu ścieto. A teraz kurwa sie książe z czarną buja. Co za czasy...
Zgłoś
Avatar
P................� 2017-12-26, 18:04 80
Już widzę jak typ ustawiony do kilknastu pokoleń, ruchający, pijący i jedzący co tylko zechce przejmuje się opiniami internetowych przegrywów z jakiegoś biednego kraju w centralnej europie który nawet araby i murzyni omijają

Każdy z was jakby mógł to by ją jebał do utraty tchu (czyli pewnie przez 30 sekund)
Zgłoś
Avatar
KillerLaugh 2017-12-26, 18:07 6
W dodatku eks-mężatka, a zatem nie jest dziewicą. Kiedyś to byłby skandal obyczajowy.
PalonyPaznokieć napisał/a:

z jakiegoś biednego kraju w centralnej europie który nawet araby i murzyni omijają


Czyli z oficjalną wizytą raczej nie przyjedzie.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-12-26, 18:10 5
Mezalians z białą to jeszcze tolerowałem ale z mulatką to powinno być z automatu uznawane za małżeństwo morganatyczne albo iść o krok dalej i sam członek rodziny królewskiej powinien zostać pozbawiony wszelkich tytułów.
Zgłoś
Avatar
saves 2017-12-26, 18:17 7
Na ślubie zamiast "Marszu" Mendelssohna, Snoop Dog i 50Cent zagrają "P.I.M.P."
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2017-12-26, 18:40 4
PalonyPaznokciu
Pewnie że bym ja brał, uważam że jest zarąbista ale ja nie jestem księciem i nie popełniłbym z nią mezaliansu.
Zgłoś
Avatar
remi1982 2017-12-26, 18:48 5
PalonyPaznokieć napisał/a:

Już widzę jak typ ustawiony do kilknastu pokoleń, ruchający, pijący i jedzący co tylko zechce przejmuje się opiniami internetowych przegrywów z jakiegoś biednego kraju w centralnej europie który nawet araby i murzyni omijają

Każdy z was jakby mógł to by ją jebał do utraty tchu (czyli pewnie przez 30 sekund)



Kurwa, prostak z Ciebie. Jak już napisał klinikaborcjonista, co wypada nam zwykłym chamom, nie wypada człowiekowi który jest nastepcą tronu do chuja. Jasne, że mi sie ta laska podoba. Ale prostak ze mnie, wiec może mi sie podobac. Ale skoro nie widzisz różnicy, to nie mam pytań.

P.S. 30 sekund? Uuu Twoja reka długo wytrzymuje
Zgłoś
Avatar
uszatok 2017-12-26, 18:51 8
Jesteście debilami.
Zgłoś
Avatar
P................� 2017-12-26, 19:09 2
remi1982 napisał/a:



Kurwa, prostak z Ciebie. Jak już napisał klinikaborcjonista, co wypada nam zwykłym chamom, nie wypada człowiekowi który jest nastepcą tronu do chuja. Jasne, że mi sie ta laska podoba. Ale prostak ze mnie, wiec może mi sie podobac. Ale skoro nie widzisz różnicy, to nie mam pytań.

P.S. 30 sekund? Uuu Twoja reka długo wytrzymuje



Gościu i tak skompromitował rodzinę królewską wiele razy i nie jest jakoś blisko w kolejce do tronu więc takie coś już każdy ma w dupie, poza tym i tak nie mogą się o tym wypowiedzieć bo będzie uuuu rasizm.

BTW. Trochę skłamałem bo wytrzymuje najdłużej 20 sekund
Zgłoś
Avatar
saves 2017-12-26, 19:16 4
up
Obejrzyj sobie polski film "Trędowata" i będziesz wszystko wiedział. Mezalians to może popełnić loaloa żeniąc się z AleDlaczego. Księciu po prostu to nie wypada. Zobacz jak dwór traktował Dianę i jak się to skończyło.
Zgłoś
Avatar
M................6 2017-12-26, 19:42 1
uszatok napisał/a:

Jesteście debilami.



Uwielbiam takie komentarze, proste a zarazem wyrażające tak wiele emocji.

Po co głowić się nad inteligentną odpowiedzią kiedy można prościej szybciej i bardziej dosadnie powiedzieć:

"Chuj ci w dupę"
Zgłoś
Avatar
remi1982 2017-12-26, 20:06
PalonyPaznokieć napisał/a:



Gościu i tak skompromitował rodzinę królewską wiele razy i nie jest jakoś blisko w kolejce do tronu więc takie coś już każdy ma w dupie, poza tym i tak nie mogą się o tym wypowiedzieć bo będzie uuuu rasizm.

BTW. Trochę skłamałem bo wytrzymuje najdłużej 20 sekund



Wiem i rozumiem, że jak wiekszośc książąt kompromitował sie za młodu. Ale jakby nie patrzec to chyba jest czwarty w kolejce do tronu, wiec nie wypada mu odpierdalac takiej maniany.

P.S. Ma luba po przeczytaniu Twojego posta stwierdziła, że jesteś długodystansowcem
Zgłoś
Avatar
KJP678 2017-12-26, 20:17
Rudy murzyn w rodzinie królewskiej . Niech jeszcze będzie żydem-homoseksualistą, to będzie miał poczwórnie przejebane.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2017-12-26, 20:54
Ona jest czarna? w Polsce widziałem Białe kobiety po solarium ciemniejsze od niej, chociaż szeroki nos... sam wspominałem kiedyś że kolor skóry nie koniecznie definiuje rasę.

A i Harry nie jest rudy, jest blondynem, ludziom się we łbie pojebało, chociażby nazywanie Tuska rudym, gość ma włosy czarne jak czarna polewka gotowana na węglu.

Chociaż jak się tak przyjrzeć jego brodzie (Harry'ego nie Tuska), to trochę tak jakby ten blond w rudość przechodził. Kurwa, dla mnie to jest blond.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie