18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Adam_WKLADAM 2021-10-14, 17:46 15
@Jesse.Pinkman - jak mozesz taki rasistowski filmik wrzucac, wstydzil bys sie. Ci biedni, pracowici, bogobojni murzyni sa wykorzystywani przez bialy patriarchat i nadal cierpia z powodu niewolnicta ktore zniesiono jedynie 150 lat temu. A na filmiku widac jak zdesperowani i przymuszeni glodem, odwazni kolorowi wyzwalaja dobra ze sklepu spozywczego by nakarmic rodziny .
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2021-10-14, 19:03 3
Trzeba być dzikim murzynem, żeby kraść to gówno.
Zgłoś
Avatar
rostyty45 2021-10-14, 19:05 24
Czy właściciel sklepu klęknął w hołdzie?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-10-14, 19:47 2
rostyty45 napisał/a:

Czy właściciel sklepu klęknął w hołdzie?


Nie zdążył bo zrobili go na floyda.
Zgłoś
Avatar
Krakus36 2021-10-14, 19:49 3
Czemu ja nie jestem Czarny ... mogli by mnie zwać od czarnuchów ale miał bym wszystko za darmo a nie zapierdalać w pracy całe życie ... kurwa czy ja jestem człowiekiem czy zapierdalaczem jak niewolnik aby żyć za gorsze...
Zgłoś
Avatar
0rion 2021-10-14, 20:47 2
pierdolone zwierzeta. a pozniej odrwaca kota ogonem i dindu nuffing bo on jest czarny. tfu padaka jebac
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2021-10-14, 21:34 6
BRAWO! Niech kradna ile wlezie Chcieli - to maja. Nie bede plakal. W stanach kradzieze, ze w duzej liczbie stanow sa olewane i dlatego nawet ochrona nie zatrzymuje kolesi oficjalnie okradajacych sklep - bez pospiechu, w bialy dzien... zaczeli traktowac ich jak ludzie - to teraz mja. Dobzre im tak
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2021-10-14, 22:01 1
Sklepy są ubezpieczone, więc płacą zakłady ubezpieczeń a ci odbiją to sobie na ludziach, którzy muszą się u nich ubezpieczać. Proste
Biali podatnicy za to zapłacą
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2021-10-14, 23:20 1
Jeżeli kradną to znaczy że czegoś potrzebowali a to nie oznacza że trzeba się jeszcze nad nimi pastwić. Sorry ale poziomy rasistowskich zachowań na sadisticu zdaje się że znów wymagają jakieś interwencji prokuratorskiej.
Zgłoś
Avatar
Rutik 2021-10-15, 7:34
Powinni montować automatyczne karabiny maszynowe przy wyjściu że sklepów. Wybiega taki dindu z kradzionym towarem i dostaje serię. Nie trzeba by zatrudniać ochroniarzy z grupami inwalidzkimi a i świat byłby bezpieczniejszy.
Zgłoś
Avatar
Ludobojstw0 2021-10-15, 7:44
szybkie zakupy organizacja to podstawa sukcesu tak jak loui viton rucha kupujących i każdy się na to godzi i jest zadowolony
Zgłoś
Avatar
Figlarz_ 2021-10-15, 10:09
To jest twoim zdaniem filmik odpowiedni na sadola? Weź metr gumy, mocno naciągnij i sobie strzel w łeb.
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2021-10-15, 11:39
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Jeżeli kradną to znaczy że czegoś potrzebowali a to nie oznacza że trzeba się jeszcze nad nimi pastwić. Sorry ale poziomy rasistowskich zachowań na sadisticu zdaje się że znów wymagają jakieś interwencji prokuratorskiej.



haha fajna prowokacja

w nocy jak tata zaglada do ciebie to musisz mu wybaczyc - poprostu potrzebowal czegos
Zgłoś
Avatar
parolpl 2021-10-15, 13:57
Black friday.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie