18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Czarne mleko.
banerr • 2020-06-28, 11:25
Światowy koncern kosmetyczny L’Oreal wycofa z opakowań swoich produktów do pielęgnacji skóry słowa "biały", "wybielający" i "jasny" - przekazała w oświadczeniu marka. Inne firmy kosmetyczne zapowiadają podobne zmiany. Sytuacja ta wpisała się w ogólnoświatowe zainteresowanie problemem rasizmu po śmierci George'a Floyda, Afroamerykanina zmarłego w wyniku brutalnej interwencji policji.
Proponuję pójść dalej.



Mleko, śnieg, wybielacze, proszek do białego itd.
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-06-28, 11:26 21
Króla popu powinni wykopać i zlinczować za ewidentne wybielanie się..
Zgłoś
Avatar
h................o 2020-06-28, 11:27 6
Ciekawe jak nazwą farbę do ścian. Farba Dulux rasy kaukaskiej?
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2020-06-28, 11:32 4
Jebac czarnuchów tak btw po kiego wała niby to wycofują? Murzyny będą tylko tego więcej kradły
Zgłoś
Avatar
borysrzodkiew 2020-06-28, 11:39 1
Powoli na grupach dla pedalarzy nie mozna nazywać pedała pedałem
Zgłoś
Avatar
kwas79 2020-06-28, 11:42 6
Co z białaczką?
Zgłoś
Avatar
Belweder 2020-06-28, 11:42 1
hoszo napisał/a:

Ciekawe jak nazwą farbę do ścian. Farba Dulux rasy kaukaskiej?



Zmienią słowo "biała" na "rasistowska". Obecnie są farby, ciekawe kiedy wezmą się za podręczniki. No o pytanie co z czarną farbą.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-06-28, 11:46 1
Murzyny w ramach walki z rasizmem, powinni zaprzestać spożywania pokarmów białkowych...
My w ramach solidaryzowania się, przestaniemy jeść czerninę.
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2020-06-28, 12:19 10
Przeciwienstwem slowa bieluch jest cz..czarnuch.
Zgłoś
Avatar
freaky 2020-06-28, 12:35 8
— Kto ty jesteś? — Polak mały.
— Jaki znak twój? — Orzeł biały.

Zgłoś
Avatar
~Velture 2020-06-28, 12:37 19
Problemem jest ogromna przestępczość wśród murzynów w usa a nie brutalnośc policji względem przestępców koloru czarnego.

Więcej białych zabija policja w usa niż czarnych pomimo, że czarnych jest ok 15% społeczeństwa. Więcej białych jest zabijanych przez czarnych niż czarnych przez białych. Czarni popełniają najwięcej przestępstw.
Policja jest bardziej brutalna do białych ale nikt o0 tym nie mówi a murzynki się buzują, że oni są tacy biedni i poszkodowani.

Niedługo nie będzie można używać słowa "normalny" aby kurwa nie obrazić jakieś popierdolonej mniejszości.

Wszystkie koncerny które się uginają i zmieniają politykę firmy na rzecz praw tych biednych dindu nuffinsów to mam nadzieję, że znakomita większość normalnych konsumentów je zbojkotuje.

Ja na bank nie kupię już nic firmy loreal. Nic to nie zmieni, że ja ich osram ale nie będę jedynym i mam nadzieję, że normalni konsumenci zaczną zmieniać marki produktów aby pokazać, że nie życzą sobie sztucznej i forsowanej na siłę poprawności politycznej.

No ale skoro mamy się pozbyć rasizmu to proponuję aby w usa skasować wszystkie programy promujące tzw. odwrotny rasizm albo rasizm pozytywny polegający na tym, że X% uczniów wyższych szkół musi być danego koloru skóry albo wyznania aby było multikulti i białego się nie przyjmie na studia pomimo doskonałych wyników a na jego miejsce da się jakiegoś bystrego jak na ich czarne standardy murzyna który i tak jest gorszy niż wszyscy biali którzy dostali się uczciwie w oparciu o wyniki szkolne a nie o to, że jego tatuś/mamusia mieli nadmiar melaniny w skórze.

Tak samo skasujmy pozytywny rasizm w programach socjalnych w usa. Niech każdy dostaje uczciwie w oparciu o cyferki i tabelki jakie widzi urzędnik na swoim monitorze a nie ze względu na nieobiektywne czynniki mające na celu wspieranie na siłę społeczności która ma wyjebane na wszystko i są największymi rasistami w całym kraju pierdolącymi, że tylko biały śmieć może być rasistą.
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-06-28, 12:48 2
Velturek,
wyobrażasz sobie KONSEKWENCJE takiej akcji? czarni chyba by się obrazili na swych prześladowców i na kradzionych pontonach wrócili do afryki..
Zgłoś
Avatar
Dami904 2020-06-28, 13:53 1
Ja tam raczej rasistom nie jestem ... ale murzyna bym sobie kupił
Zgłoś
Avatar
szoopyoku 2020-06-28, 13:56 1
To teraz będzie serek Czarnuch ,tylko kto to kupi
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2020-06-28, 14:09 1
Czy to aby nie podlega jakiejś odmianie rasizmu??

Bezczelne promowanie wyrobów z Białego mleka .
Nachalne zapewnienia że ten biały produkt jest zdrowy?

Nie wiem,nie znam się.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie