18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Czarne słuchowisko.
de_Sade • 2019-07-16, 00:24
Młody chciał se poprzyciskać, jednak kapitan nie chciał... Lot z Katowic do Antalyi, boeing 737, linie enterair. Uszy trochę krwawią od tego angielskiego, więc wrażliwsi słuchają od 34 sekundy.


2019-07-16, 00:41
Jeszcze takiego soczystego "Bydlaku" brakowało :D

2019-07-16, 04:43
Jak Ci z grupy rajdowej Felix :D , ciekawe jak często się zdarza się coś takiego.

Go...........Fr
2019-07-16, 06:56
Kurła ostatnio na tych lotniskach jest istny rozpie**ol, jakiś czas temu samolot z przeszłości ponoć wylądował i jak kontrolerzy lotów powiedzieli który mają rok to pilot odpalił silniki i odleciał truchłem znikając z radarów, robiąc chaos na pasie startowym i mało nie robiąc katastrofy. W USA zrobili z tego zajebistą legendę. (DC-4 akcja z 1992 roku lot czarterowy numer 914)

2019-07-16, 07:04
I bardzo dobrze że go zj***ł. W kokpicie nie ma miejsca na błędy i brak myślenia.

2019-07-16, 11:22
Kamitero napisał/a:

Jeszcze takiego soczystego "Bydlaku" brakowało


Brakowało tego i jeszcze takiego soczystego odgłosu liścia żeby młody zapamiętał raz na zawsze żeby się staremu kapitanowi w robotę nie wpie**alać.


2019-07-16, 11:59
No k***a bez dobrego opie**olu nauka poszłaby w las...

2019-07-16, 12:16
Akcent jest celowy a moze bardziej jego brak. Podczas komunikacji lotniczej, co ciekawe dzieki pomijaniu akcentow wiadomosci sa zrozumiale dla wiekszosci osob na swiecie niewazne skad pochodza i jaki jest ich jezyk ojczysty - czytasz tak jak jest napisane, a teraz wyobrazcie sobie, ze kapitan jest Szkotem, jeszcze inny pilot z Kenii a trzeci Azjata. W takiej wiezy kontroli mozna by ocipiec o ile ktokolwiek by sie w ogole dogadal.

TW...........ek
2019-07-16, 12:40
abibu222 napisał/a:

Akcent jest celowy a moze bardziej jego brak. Podczas komunikacji lotniczej, co ciekawe dzieki pomijaniu akcentow wiadomosci sa zrozumiale dla wiekszosci osob na swiecie niewazne skad pochodza i jaki jest ich jezyk ojczysty - czytasz tak jak jest napisane, a teraz wyobrazcie sobie, ze kapitan jest Szkotem, jeszcze inny pilot z Kenii a trzeci Azjata. W takiej wiezy kontrolii moznaby ocipiec o ile ktokolwiek by sie w ogole dogadal.



Chociaż jeden który wie o czym pisze.

2019-07-16, 13:10
abibu222 napisał/a:

Akcent jest celowy a moze bardziej jego brak. Podczas komunikacji lotniczej, co ciekawe dzieki pomijaniu akcentow wiadomosci sa zrozumiale dla wiekszosci osob na swiecie niewazne skad pochodza i jaki jest ich jezyk ojczysty - czytasz tak jak jest napisane, a teraz wyobrazcie sobie, ze kapitan jest Szkotem, jeszcze inny pilot z Kenii a trzeci Azjata. W takiej wiezy kontroli mozna by ocipiec o ile ktokolwiek by sie w ogole dogadal.


Bo akcentem to sobie możesz szpanować w sklepie, w pracy czy w barze zamawiając piwo, masz racje, gadka ze Szkotami jest przej***na, i zgadzam się z Twoja wypowiedzią w stu % ;)

2019-07-16, 13:23
Skupek napisał/a:

Bo akcentem to sobie możesz szpanować w sklepie, w pracy czy w barze zamawiając piwo, masz racje, gadka ze Szkotami jest przej***na, i zgadzam się z Twoja wypowiedzią w stu %




k***a bardziej mnie niszczy irol stary... W Szkocji ze starym albo takim slangiem menela czy robolaz nizin tez ch*ja zrozumiesz... Aleeee Irlandia Północna (Belfast) masz 30-40 różnych odmian jak kaszubi, ślązacy i oni sami nie wiedza co drugi gada często. Pytałem barmana to 20km mi powiedzial na południe i nie zrozumie co jego kumple gadają. W każdym razie super kraj Szkocja... Kolejny plus jedni i drudzy nie trawia brytoli.... Piekna sprawa

PS. Masz tez racje z tym akcentem... A najgorzej jak widze tych wyniosłych poliglotów z różnych krajów, którzy pie**ola o akcencie jakby się znali... Dodatkowo skandal, że masz naleciałość rodowitego lubi nie posiadasz miejscowego....

2019-07-16, 13:35
ProVVe napisał/a:

jedni i drudzy nie trawia brytoli....



Hmmm to tak jak Polacy nie trawią Polaków...

2019-07-16, 14:57
Leciałem ostatnio enterem z Dubrownika do Poznania, podchodząc do lądowania tak bujało tą puszką sardynek 737, że myślałem to ostatni lot i znajdziemy się w wieczornych wiadomościach. Czy to jest normalne? Pilot tak cudował że nie wiem czy oni do końca wiedzą co robią.

2019-07-16, 16:34
@Hamakarol to nie pilot cudował, tylko takie panowały warunki. Niestety, ale dużo jest ludzi, którzy skoro nie wiedzą co się dzieje i nie rozumieją zagadnienia to postępują w myśl powiedzenia „nie wiem, ale chętnie się wypowiem”. Tak samo jest tu. Wyprowadzę Cię z błędu-„bujanie puszką” nie wynika z tego, że jak to napisałeś „pilot cudował”. Jak to sobie wyobrażasz? Pilot „bujający” dla zabawy podczas podejścia do lądowania czy jak?

Warunki meteorologiczne i inne czynniki są tak bardzo dynamiczne, że czasem tak jest, że „buja”. Samolot porusza się w powietrzu i względem niego, więc jeżeli powietrze w atmosferze jest wzburzone, to samolot zachowuje się tak jak ono. Sytuację ratuje nieco inercja.

Załoga robi wszystko, żeby pasażerom było maksymalnie komfortowo, wszak jadą na tym samym wózku.
Jak czegoś nie wiesz albo nie rozumiesz, dopytaj, sięgnij do źródeł, przecież masz całą wiedzę pod jednym palcem na swoim smartfonie. Nigdy w historii ludzie nie byli głupsi niż w tych czasach, mimo że mają całą wiedzę zdobytą przez ludzkość dostępną w ciągu minuty. Wystarczy ruszyć palcem, ale najpierw niestety trzeba ruszyć głową.

2019-07-16, 17:17
prawda jest taka że za takie coś kapitan może sobie nie polatać szybko, ale druga prawda jest taka że enter mimo że ma trzy samoloty na krzyż też nie ma pilotów