18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Czarnobyl: Oko Moskwy
Seek-and-Explore • 2014-11-07, 18:36

Prezentuję Wam pierwszy (po zwiastunie) film z mojej ostatniej wyprawy do Strefy. Jest już trochę filmów na temat Oka Moskwy, ten jest jednak nieco inny...

Oczywiście zobaczycie radary, ale przede wszystkim ogromne centrum sterowania nimi oraz miasteczko garnizonowe "Czarnobyl-2", które kiedyś zamieszkane było przez ludzi obsługujących Oko Moskwy - żołnierzy, techników, a także ich rodziny.

Przekonacie się jak wielką bzdurą były pogłoski o tym, że Oko Moskwy znów nadaje.

Dla przypomnienia również zwiastun całej serii, aby zobaczyć czego można się spodziewać w kolejnych odcinkach:


Bieżące informacje na temat wyprawy znajdziecie na:
facebook.com/seekandexplore
seek-and-explore.blogspot.com/
Zgłoś
Avatar
M................s 2014-11-07, 18:39 1
gdybym miał możliwość pojechać tam na wycieczke, pozwiedzac... to jade. Piwko za ciekawy filmik
Zgłoś
Avatar
~DMT 2014-11-07, 18:56 10
Wszystko fajnie wszystko spoko, dzięki za KOLEJNY filmik ze zony, niedługo będę znał lepiej to miejsce niż własne miasto (tak byłem tam 4 lata temu i widziałem to na własne oczy). Nie żebym marudził bo tam byłem, doceniam trud i starania włożone w realizację takich materiałów i za to Wam chwała, ale ileż kurwa można oglądać jedno i to samo? Każdy kto zakłada jakieś "kółko" eksploracyjne myśli że się wybije właśnie na zonie. To już nie ma jakiś innych ciekawych miejsc o których jeszcze nie słyszeliśmy i z chęcią byśmy ogarnęli? Trzeba wyjść poza szablon Panowie.
Zgłoś
Avatar
Seek-and-Explore 2014-11-07, 19:05 5
MaszAyahuaskę napisał/a:

Wszystko fajnie wszystko spoko, dzięki za KOLEJNY filmik ze zony, niedługo będę znał lepiej to miejsce niż własne miasto (tak byłem tam 4 lata temu i widziałem to na własne oczy). Nie żebym marudził bo tam byłem, doceniam trud i starania włożone w realizację takich materiałów i za to Wam chwała, ale ileż kurwa można oglądać jedno i to samo? Każdy kto zakłada jakieś "kółko" eksploracyjne myśli że się wybije właśnie na zonie. To już nie ma jakiś innych ciekawych miejsc o których jeszcze nie słyszeliśmy i z chęcią byśmy ogarnęli? Trzeba wyjść poza szablon Panowie.



Zgadza się, że to miejsce staje się bardziej popularne. Oko Moskwy już było, ale chyba nikt jeszcze nie pokazał tu filmu nt. centrum sterowania radarami czy o okolicznym garnizonie "Czarnobyl-2". Temat w związku z tym wydał mi się ciekawy.

Poza tym nie założyłem kółka eksploracyjnego, film nakręciłem sam, bo lubię dokumentować moje wyprawy .
Zgłoś
Avatar
rai87 2014-11-07, 20:23 4
Seek-and-Explore napisał/a:


Przekonacie się jak wielką bzdurą były pogłoski o tym, że Oko Moskwy znów nadaje.



A wiesz o tym, że Oko Moskwy składa się z kilku takich oraz innych radarów zlokalizowanych w trzech miejscach? Chyba nie, bo wiedziałbyś, że owe pogłoski (czyt. fakty) nie dotyczyły Czarnobyla, a pozostałych obiektów sieci.

Poza tym materiał ciekawy.

pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
kruszynano.1 2014-11-07, 20:38
Który to już raz z kolei ten sam artykół......

* artykuł
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2014-11-07, 20:51 3
a już za tydzień kakaowe oko Moskwy...
Zgłoś
Avatar
Popeusz 2014-11-07, 21:02
Oglądałem z wielkim zaciekawieniem ale cały czas rozpraszał mnie dźwięk, który mam wrażenie, wydaje aparat, który ma ustawioną funkcje AF bez spustu...
Zgłoś
Avatar
xcvbn 2014-11-07, 22:48
Popeusz, to nie aparat tylko dozymetr jak mniemam.
Zgłoś