18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
czarnoskóry doktorek
Lędźwiowy • 2013-08-21, 0:21
W szpitalu w mojej miejscowości zatrudniono czarnoskórego doktora. Moja mama jechała z nim karetką do pacjenta na pobliską wieś. Kiedy dojechali, na podwórku mocno ujadał czarny pies. Właściciel domu krzyknął stanowczo: "Murzyn, do nogi!", na co doktor: "Nie ubliziać, nie ubliziać!"

Źródło
Zgłoś
Avatar
Uuk 2013-08-21, 0:22 9
bronił brata
Zgłoś
Avatar
Hekko 2013-08-21, 11:59 4
Zgłoś
Avatar
masterwow 2013-08-21, 12:18 1
gdzieś to już słyszałem... w moim mieście też jest murzyn, skubany pierwszy siedzi w karetce jak jest wezwanie
Zgłoś
Avatar
medebor 2013-08-21, 12:48 1
myślałem, że pacjent na widok czarnego zapyta: "czy już jestem w piekle?"
Zgłoś
Avatar
sc33 2013-08-21, 13:22 6
medebor napisał/a:

myślałem, że pacjent na widok czarnego zapyta: "czy już jestem w piekle?"



Hehe pasuje to idealnie do sytuacji jaka mial moj staruszek. Mianowicie kilka lat temu jak kosil troche wieksza trawe za domem to ujebala go jakas zmija czy inne kurestwo, ale on oczywiscie nie pojechal do szpitala tylko bachnal kielonka i stwierdzil, ze samo przejdzie. Chlop z niego wielki bo wazyl wtedy ok 130kg boi sie jebany chodzic do lekarza wiec strugal twardziela. Niestety po kilku godzinach dostal takiej goraczki, ze nie wiedzial o co kaman i mamcia musiala dzwonic po pogotowie bo stary ni chuja powiedzial nigdzie nie jedzie. Na wezwanie przyjechal wlasnie lekarz asfalt i starszy mial taka goraczke, ze powiedzial "o kurwa diabel po mnie przyszedl" wszyscy jebneli smiechem nawet asfalt. Starszy wydobrzal i wszystko dobrze sie skonczylo krotko zwiezle i na temat pozdro sadole
Zgłoś
Avatar
dudidudi 2013-08-21, 14:43
Zgłoś
Avatar
masztalsenior 2013-08-21, 15:39
to było wczoraj na Twoja Historia,za małpowanie powinni ucinać jaja
Zgłoś
Avatar
murray33 2013-08-21, 15:55 2
Dla murzyna lekarza niemuzułmanina z biegłą znajomością języka polskiego zawsze szacun.
Zgłoś
Avatar
Lędźwiowy 2013-08-21, 16:51
masztalsenior napisał/a:

to było wczoraj na Twoja Historia,za małpowanie powinni ucinać jaja



Źródło jest podane, utnij sobie jaja z łbem za brak czytania ze zrozumieniem -.-
Zgłoś
Avatar
John_utylizator 2013-08-21, 23:28
w moim mieście czarny lekarz z pogotowia przyjechał do zgonu i powiedział:
"ćapóźno, nieśtety ćapóźno"
Zgłoś
Avatar
Gabel 2013-08-22, 4:51
A mnie tam imponują właściciele psa. W sumie dziś się dowiedziałem że tak samo mój dziadek każdego z licznych psów jakie mieli, jeśli był czarny nazywał Murzyn albo Cygan. Dzięki temu i japa się uśmiecha, i wszyscy wiedzą, że podwórka pilnuje prawdziwy bandyta ;]
Zgłoś