18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
e................y 2015-01-04, 21:35 5
Btw w tytule tematu jest błąd ortograficzny, ale pewnie znajomość języka ojczystego nie mieści się w szeroko pojętych ramach patriotyzmu

deliriumpermanent napisał/a:



Bez jakiegokolwiek chamstwa odniosłem się do twojej wypowiedzi, ale jak widać nerwy trochę cię poniosły.
"Uderz w stół, a nożyce się odezwą".
Poluzuj warkoczyki, bo ci żyłka w dupie pęknie.
Szkoda, że nie łapiesz sarkazmu, tym bardziej podanego ci w kulturalny sposób i twoim jedynym argumentem jest wyzywanie rozmówcy na poziomie wczesnego gimnazjum
Niemniej jednak nie gniewam się, bo wiele osób brak argumentów nadrabia wulgaryzmami, wycieczkami osobistymi, czy też chamskim językiem.
Popraw się.



mój błąd, wydawało mi się, że to autor już się do mnie rzuca pomyliłem cię z tym KAŁmenem
bez urazy. Tak czy inaczej strzelę na ciebie z ucha do tego ośrodka w Biedastoku, tak dla zasady
Zgłoś
Avatar
d................t 2015-01-04, 21:43
elBiaauawy napisał/a:

mój błąd (...) bez urazy.


Nawet dam Ci piwo, pomimo, że generalnie się z Tobą nie zgadzam. Niewielu tutaj potrafi się przyznać do błędu.

elBiaauawy napisał/a:

Tak czy inaczej strzelę na ciebie z ucha do tego ośrodka w Biedastoku, tak dla zasady


Traktują to jako sarkastyczną odpowiedź na sarkazm
Zgłoś
Avatar
ulifont 2015-01-04, 22:32
Przygłup wyśmiewa pracującą kobietę (może matkę bo w opisy nie wierzę) i reszta niedojebków piwkuje, a sam autor tego gówna jak widać sam za mądry nie jest jeśli go śmieszą takie filmiki i musi wykazać swój modny rasizm i nawrzucać na czarnych.
Zgłoś
Avatar
Marxe 2015-01-04, 23:14 26
Zgłoś
Avatar
Demodeus 2015-01-04, 23:54 2
Na chuj tego trolla karmicie ?
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-01-05, 0:12 3
Demodeus napisał/a:

Na chuj tego trolla karmicie ?



Wygłaszanie niepopularnych opinii nie równa się trollingowi.
Zgłoś
Avatar
natking 2015-01-05, 0:16 1
@elBiaławy, ciśnij frajerów, bo sam zostanę
Zgłoś
Avatar
shinigamiONE 2015-01-05, 0:41
autorze, urzekłeś mnie opisem
Zgłoś
Avatar
bobberman 2015-01-05, 0:49 2
Co się dzieje z Sadolem? Panowie Moderatorzy, apeluję do Was. Zajmijcie się tymi LGBT i innymi tęczowcami.
Piszę tu do starych Modów co pamiętają...
Zgłoś
Avatar
dwroland 2015-01-05, 1:13 1
elBiaauawy napisał/a:

Kurwa, ale jesteś zajebisty autorze. Poobrażałeś przez internet ludzi, których nawet nie znasz, którzy nawet nie jest czarni, tylko beżowi bardziej i zdaje się, że mieszkają w bardziej cywilizowanych warunkach niż ty.

Oj ty biedaku..



Beżowi... Ja pierdolę..
Jakby nie patrzeć, w jakimś stopniu jest ujebany gównem.

Zgłoś
Avatar
kowalik 2015-01-05, 1:16 1
Kurwa..wystawiłem piwo bobbermanowi zamiast odpowiedzieć na jego komentarz...mój błąd... Chciałem ci po prostu powiedzieć żebyś się jebał, bo to nie jest portal tylko dla polaczków patridiotów. Każdy tu może przesiadywać.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2015-01-05, 1:18
Ja jebie beżowi.
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-01-05, 1:27
Cytat:

Co się dzieje z Sadolem? Panowie Moderatorzy, apeluję do Was. Zajmijcie się tymi LGBT i innymi tęczowcami.
Piszę tu do starych Modów co pamiętają...



łohoho kurwa nie zesraj się prawilniaku ktoś jest mulatem czy tam metysem to trzeba go napierdalać, że czarnuch. Czarny humor najwyższych lotów, rzeczywiście, ale dla debili, którzy jedynie z czego mogą być dumni to to, że są biali. A jak kogoś to nie bawi to pewnie pedał (jakby to w ogóle miało coś do siebie).

Ważna wiadomość
ukryta treść
zabij się


poza tym, nie twierdzę, że nie bawią czy też nie wkurwiają mnie czarni jak widzę jak się napierdalają jak zwierzęta czasami czy drą mordy w metrze czy autobusie. Ale bez przesady, tutaj nic wielkiego nikt nie zrobił, średnio to nawet śmieszne, ot powkurwiał kobietę, która sprzątała, ale nie rozumiem czemu trzeba jechać po nich zaraz jak po kurwach
Zgłoś
Avatar
natking 2015-01-05, 2:33 1
LGBT nie pamiętajo, stare mody pamiętajo, sadol taki zmieniony, gimbów tak dużo, kwejka tak wiele, wróć stary sadolu, wróć Polsko Wielka, niedorozwinięta część narodu w potrzebie! Bober ty świeżaku
Zgłoś
Avatar
kowalik 2015-01-05, 11:52 2
A poza tym, mam tu konto od dłuższego czasu. A przebywałem tu już długo przed zarejestrowaniem się. Kiedyś nie było tylu prawusków co teraz. Był to portal raczej otwarty dla różnych "odmienności". Nikomu nie przeszkadzały tunele, kolczyki w różnych dziwnych miejscach, dziarki itp. Nie było ciągłej gadki o "żydach, murzynach, masonach, cyklistach, gender". Teraz co się porobiło ?...W co drugim poście jakiś gimbus wyzywa czarnych od zwierząt....Każdy kto jest ateistą jest z automatu lewakiem ( chociaż słowo lewak to nie ujma a raczej chluba). Tatuaże tunele ? A skąd ! Prawdziwy Polak katolik biały człowiek nie ma prawa mieć ozdób na ciele ! A jeśli ma to pewnie jakiś ćpun !..... Ale cóż, moda na prawicowe poglądy przeminie, ludzie może dorosną, dojrzeją. Chociaż raz wyprany mózg ( w ogóle mają coś takiego ? ) ciężko później naprostować.....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie