18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
T................m 2015-01-04, 19:46 23
Az sie lza w oku kreci. Pracujacy murzyn w XXI wieku.
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-01-04, 19:47 8
Kurwa, ale jesteś zajebisty autorze. Poobrażałeś przez internet ludzi, których nawet nie znasz, którzy nawet nie jest czarni, tylko beżowi bardziej i zdaje się, że mieszkają w bardziej cywilizowanych warunkach niż ty.

Oj ty biedaku..
Zgłoś
Avatar
Dura_Lex_Sed_Lex 2015-01-04, 19:50 1
ciekawe czy ich Biały Pan wie, że mu małpiątko skacze po dachu?
Zgłoś
Avatar
d................t 2015-01-04, 19:52 212
@ elBiaauawy

Widzę, że mamy na sadolu przedstawiciela Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych w Białymstoku. Chyba fora pomyliłeś, tu się nie zabawisz, chyba, że to Ty wcześniej donosiłeś na sadoli do prokuratury
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-01-04, 19:57 8
@UP
Ty raczej poza swoje blokowisko obsrane niewiele wzrokiem sięgasz więc raczej gówno widzisz.

Ja mogę za to stwierdzić , że jesteś jakimś zakompleksionym cebulionem o kartoflanej mordzie, który myśli, że jest aryjczykiem
Zgłoś
Avatar
AdasMickiewicz 2015-01-04, 19:57 1
2.40 łeołao
Zgłoś
Avatar
s................r 2015-01-04, 20:00 2
Jak mnie te kutafony w full capach wkurwaiają
Zgłoś
Avatar
klaszak 2015-01-04, 20:02 34
@elkulawy
Nie podoba się to precz sam piszesz komentarze w stylu zakompleksionego biedaka umysłowego hipokryto z tęczowej armii
Zgłoś
Avatar
M................s 2015-01-04, 20:07 1
myślałem po opisie że faktycznie gównem będzie rzucał no ale chuj, masz piwko
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-01-04, 20:10 3
Cytat:

Nie podoba się to precz sam piszesz komentarze w stylu zakompleksionego biedaka umysłowego hipokryto z tęczowej armii



właśnie tylko czekałem, aż ktoś rzuci lewakiem czy czymś w tym stylu, panie KAŁszak
Zgłoś
Avatar
klaszak 2015-01-04, 20:11 18
Up
Hehe za kałszaka leci piwo skurwielku
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2015-01-04, 20:52 8
elBiaauawy napisał/a:

Kurwa, ale jesteś zajebisty autorze. Poobrażałeś przez internet ludzi, których nawet nie znasz, którzy nawet nie jest czarni, tylko beżowi bardziej i zdaje się, że mieszkają w bardziej cywilizowanych warunkach niż ty.

Oj ty biedaku..



po prostu sie pierdol sieroto z pobierowa
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-01-04, 21:14 5
zwirz13 napisał/a:

po prostu sie pierdol sieroto z pobierowa



Co tam bolaczku patrioto? Aż tak cię boli, że można normalnie traktować drugiego człowieka? Tylko się potem nie dziw, że takich jak ty potem na zachodzie traktują jak bydło, skoro tacy jak ty bez powodu się przypierdalają do innych.

Cytat:

jebać lewackie ścierwo !!!



tak poza tym, że chodzisz do kościoła i marzysz o tym, żeby wszyscy mężczyźni byli w wojsku lub zapierdalali w farbykach ku chwale ojczyzny, a kobiety siedziały w kuchni, to czym się różnisz od komuchów czy gierkowskiego PiSu, że jesteś takim dumnym prawakiem?
Byś się zdziwił jak blisko ci do muzułmanów, którymi tak gardzisz pewnie, ale nie byłbyś w stanie tego nawet przyjąć do wiadomości.
Zgłoś
Avatar
d................t 2015-01-04, 21:26 17
elBiaauawy napisał/a:

Ty raczej poza swoje blokowisko obsrane


elBiaauawy napisał/a:

gówno widzisz


elBiaauawy napisał/a:

jesteś jakimś zakompleksionym cebulionem o kartoflanej mordzie



Bez jakiegokolwiek chamstwa odniosłem się do twojej wypowiedzi, ale jak widać nerwy trochę cię poniosły.
"Uderz w stół, a nożyce się odezwą".
Poluzuj warkoczyki, bo ci żyłka w dupie pęknie.
Szkoda, że nie łapiesz sarkazmu, tym bardziej podanego ci w kulturalny sposób i twoim jedynym argumentem jest wyzywanie rozmówcy na poziomie wczesnego gimnazjum
Niemniej jednak nie gniewam się, bo wiele osób brak argumentów nadrabia wulgaryzmami, wycieczkami osobistymi, czy też chamskim językiem.
Popraw się.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie