18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
g................1 2015-01-05, 13:48
elBiaauawy

Wywalaj na kwejka kuhwa
Zgłoś
Avatar
EJBI 2015-01-05, 13:50 1
@elBiaauawy

Lubisz gdy tak każdy Ci ciśnie ? to musisz sobie twardą samicę znaleźć co by też Cie równo poniżała.
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-01-05, 17:57 1
EJBI napisał/a:

@elBiaauawy

Lubisz gdy tak każdy Ci ciśnie ? to musisz sobie twardą samicę znaleźć co by też Cie równo poniżała.



a kto mi tutaj ciśnie? banda łysych debili, którzy chichrają się na samo słowo czarnuch to przecież wiadome, że idiota będzie mi próbował pocisnąć, tylko lepiej się przypatrz w jak ułomny sposób to robią.

Zresztą trzeba być debilem, żeby brać coś do siebie w internecie

Tak poza tym, to skąd przekonanie, że prymitywny rasizm=czarny humor i że jak ktoś od tego odbiega to gimbus z kwejka?
Zróbcie sobie stronę prymityw.pl. Poza tym widać macie dobre rozeznanie co jest na kwejku, bo ja tam nei wchodzę już od jakiś 3 lat, w przeciwieństwie do tych, którzy mnie tam wysyłają najwidoczniej.
Zgłoś
Avatar
klaszak 2015-01-05, 18:36
@up
Ja pierdole jak można zostawić tyle komentarzy pod tematem który się nie podoba.
Może to Ty powinieneś zmienić stronę na lubieczarnegochujawmordzie.com albo tolerancyjni.org.
Przemyśl to
Zgłoś
Avatar
Kozar 2015-01-05, 18:41
@deliriumpermanent co nie zmienia faktu że sadistic nie powstał dla narodowego gówna
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-01-05, 19:39
klaszak,
widzisz ty Kałmenie, nawet czytać nie umiesz dobrze, bo to, że pisać po polska nie umisz, to już ci wytknąłem- w temacie nie napisałeś poprawnie słowa "matkę".

I jak tacy jak ty mają budować wielką sebastianową republikę bolski narodowo-katolickiej? ;(

Nie jedź mulata od czarnuchów i gówna- bądź lewakiem, tęczowym pedałem super logika bulwo- system 0/1- albo jesteś łysym sebastianem o IQ płyty chodnikowej i nienawidzisz z zasady wszystkich Żydów, czarnych, czerwonych, beżowych, Niemców, ruskich itd itd tid itd i uważasz, że twoje nędzne położenie wynika z samego ich istnienia, albo jesteś właśnie tęczowym lewakiem.
Kurwa jakie to wszystko proste.
Zgłoś
Avatar
robur69 2015-01-06, 7:26
co ja tutaj sobie przeczytalem?
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2015-01-06, 21:57 2
elBiaauawy napisał/a:

klaszak,
widzisz ty Kałmenie, nawet czytać nie umiesz dobrze, bo to, że pisać po polska nie umisz, to już ci wytknąłem- w temacie nie napisałeś poprawnie słowa "matkę".

I jak tacy jak ty mają budować wielką sebastianową republikę bolski narodowo-katolickiej? ;(

Nie jedź mulata od czarnuchów i gówna- bądź lewakiem, tęczowym pedałem super logika bulwo- system 0/1- albo jesteś łysym sebastianem o IQ płyty chodnikowej i nienawidzisz z zasady wszystkich Żydów, czarnych, czerwonych, beżowych, Niemców, ruskich itd itd tid itd i uważasz, że twoje nędzne położenie wynika z samego ich istnienia, albo jesteś właśnie tęczowym lewakiem.
Kurwa jakie to wszystko proste.



stwierdzam ze masz nasrane niedojebanie mózgowe, ponadtto stary cie ( specjalnie z małej litery ) za duzo przytulał w dziecinstwie i stąd taki mądry chcesz być!! zawijaj swoją pizde prosto do starej bo może ona wkońcu opierdoli ci pałeczkę i moze odechce ci sie byc mądrym tak jk ci sie wydaje
Zgłoś
Avatar
bobberman 2015-01-08, 1:00 1
W moim komentarzu odniosłem się do właśnie takich spierdolin jak Ty panie nie do końca biały chyba. Mam znajomych z czasów studenckich, którzy są kolorowi, a jednak można z nimi porozmawiać. Tak zwyczajnie. Ty zaś jesteś jakimś zakompleksionym czymś. Skończcie gadkę z tym czymś bo to "karmi" się tym, że ktoś na nich zwraca uwagę.
Zgłoś