18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Czarny piątek
~Velture • 2017-11-24, 12:05
Black friday w Afryce... Dosłownie i w przenośni.





Nie mam zamiaru spamować kilkoma tematami więc wrzucam w spojlerze kolejny.
Zastanawiam się skąd oni nagle mają tyle hajsu aby latać na wyprzedaże badziewnej elektroniki której i tak nie potrzebują bo nie mają prądu i żyją w lepiance z gówna.
Może lubią wynalazki białego człowieka aby narzekać jak im źle?

ukryta treść


Zgłoś
Avatar
The_Generat 2017-11-24, 12:11 14
wygląda na Lidla w centrum Berlina
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-11-24, 12:13 31
The_Generat napisał/a:

wygląda na Lidla w centrum Berlina


Zrobiłeś błąd w słowie "Paryż"
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-11-24, 12:28 2
W Afryce to jest teraz początek lata, tu zdecydowanie mamy jakąś hamburgerownie albo Zachodnią Europę
Zgłoś
Avatar
poligon6 2017-11-24, 12:44 3
Ale to normalny widok na zachodzie. Wyjdz w takiej Koloni o 10 rano i nie uswiadczysz białego Niemca. Spotykasz ich o 6 rano i 18 ale na autostradzie jak jada i wracaja z pracy.

Ogólnie to syf i kiła, parki pozajmowane przez bambo, słuzą im do dilowania haszu. Komunikacja miejska smierdzi jakby cały czas jakis żul jechał, metro zaszczane, naśmiecone jak u nas na poczatku lat 90-tych.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-11-24, 13:12 3
Im to powinni tylko kondomy sprzedawać
Zgłoś
Avatar
janlew 2017-11-24, 13:16 6
W Polsce żydy i folksdojcze(chamy), podobne szopki odstawiają jak idą do szkopskiego Lidla.
Jakby to w Polsce nazwać... "german shops: nazi+jew firday".
Zgłoś
Avatar
patryko93 2017-11-24, 13:38 2
Model konsumpcyjnego społeczeństwa. Intrygująca jest analiza siły dzisiejszych reklam. Biją się o promocje, które sensu stricto nimi nie są (cenowo), a jedynie świadczy o nich reklama w sklepie. Co widzę takie sytuacje - czy to lidle, czy biedronki, gdzie ludzie biegają i przepychają się o jakieś kroksy, czy inne gówno - to przypomina mi się jedna, której byłem świadkiem.
Pewnego dnia robiąc z dziewczyną obiad, okazało się, że jakiegoś składnika brakuje (nie pamiętam już co to było ale chyba jakaś przyprawa). No to zebrałem się do marketu. Tam tłumy z pełnymi koszykami. Wtedy uświadomiłem sobie swój błąd, to był okres barbórek. Więc mówię szybko zakupy i znikam. Przechodziłem obok obleganego kosza z piwami (ośmiopak), a tam ludzie kupują ucieszeni po kilka. Omijam idę dalej ale jak byłem przy dziale z piwami mówie to przy okazji kupie. I patrze ten sam browar, co na "promocji" ale w czteropaku i szybko sumuje ile kosztują dwa czteropaki i się okazuje, że taniej niż ośmiopak w promocji. Kupiłem dwa czteropaki, bo mina ludzi by kasie bezcenna
Zgłoś
Avatar
k................s 2017-11-24, 14:02 3
Velture napisał/a:


Zrobiłeś błąd w słowie "Paryż"



Ty też:

Velture napisał/a:

Black friday w Afryce... Dosłownie i w przenośni.

Zgłoś
Avatar
saves 2017-11-24, 14:52 2
To powinno się nazywać Dindu Nuffin Friday.
Zgłoś
Avatar
b0r000 2017-11-24, 17:27 1
Kolejna grupa która żąda by traktowano ich jak ludzi a zachowują się jak zwierzęta
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2017-11-24, 18:37 1
Wychodzisz ze sklepu z telewizorem... Dlatego to jest BLACK Friday?
Zgłoś
Avatar
szamanthc 2017-11-24, 19:17 1
Co czarny kupi? Nic! Ale na pewno coś zajebie dlatego czarny piątek:)
Zgłoś
Avatar
dobra_kawa 2017-11-24, 20:29 3
wszyscy biali w pracy
Zgłoś
Avatar
RoboCat 2017-11-24, 23:12 3
Black friday - to jedyny czas kiedy mudzyny moga sobie na cokolwiek pozwolic bez kradziezy dlatego black friday...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie