18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
JaTylkonaChwile 2021-10-12, 11:06
w instrukcji bylo napisane, ze nogami to trzeba na szyje... mam nadzieje, ze sie zastosowal
Zgłoś
Avatar
Krakus36 2021-10-12, 11:24 1
Zapewne było " ... żaden białas nie będzie mi mówił co mam robić, biała rasistowska świnia nie będzie rozkazywać zapinać pasy wielkiemu czarnemu bratu... " z iq małpy
Zgłoś
Avatar
tarkos16 2021-10-12, 12:43 7
a ja myślałem ze zwierzęta przewozi si w luku bagażowym
Zgłoś
Avatar
plastic 2021-10-12, 14:59 12
brak maseczki = afera w samolocie, wezwą policje, bedą lądować awaryjnie, zniszczą ci kurwa życie, no chyba, ze kupisz od nich kawe wtedu mozesz bez maseczki, wtedy jest luzik.

to nie czarny jest tu małpą
Zgłoś
Avatar
szoopyoku 2021-10-12, 18:44 11
A mi się wydaje że to właśnie czarny jako jedyny normalny bez szmaty na ryju a reszta to zaprogramowane przegrywy .
Zgłoś
Avatar
habiTEK 2021-10-12, 19:56 5
A co to za jakiś wysryw antyszczepionkowców dzisiaj?
Zlot żarcia gówna i wtykania w uszy folijek macie czy co?
Zgłoś
Avatar
s................l 2021-10-12, 20:32 5
habiTEK napisał/a:

A co to za jakiś wysryw antyszczepionkowców dzisiaj?
Zlot żarcia gówna i wtykania w uszy folijek macie czy co?



Jedyne co się z takimi jak ty robi, to po prostu ignoruje. ewentualnie opluwa na ulicy xDDDD
Zgłoś
Avatar
Sigonek 2021-10-12, 23:55 6
Czarny tutaj szacunek, widać jednak, że wyjątek od reguły, bo wśród otępiałych, białych kretynów że szmatami na ryju jest jedynym posiadającym umiejętność samodzielnego myślenia. Jakim trzeba być kurwa osłem jebanym, żeby w ten cyrk dalej iść z własnej nieprzymuszonej woli... Komunizm reaktywowany uwidocznił czym są te wszystkie "niezależne" media, politycy i każdy kto siedzi w kieszeni Żydów z Wall Street.
Zgłoś
Avatar
burn1878 2021-10-13, 6:21 3
habiTEK napisał/a:

A co to za jakiś wysryw antyszczepionkowców dzisiaj?
Zlot żarcia gówna i wtykania w uszy folijek macie czy co?



Chętnie bym ci nasrał na ryj, a potem podeszwą buta rozmazał wszystko po tej tępej mordzie, skoro tak lubisz rozmowy o gównie, jebany robaku. Patrząc na obecne czasy z innej perspektywy, to czyste błogosławieństwo, bo jak na tacy pokazały nam co pojedyncze jednostki mają w głowach. Do tej pory można było się tylko domyślać, ale pseudopandemia odkryła karty i dziś nie ma już złudzeń, że większość to tylko hodowlane bydło.
Zgłoś
Avatar
D3Ton 2021-10-13, 7:18
już (Pink) Floyd udowodnił, że przyciśnięcie ich kolanem to najskuteczniejszy sposób na uspokojenie czarnucha
Zgłoś
Avatar
Chopin1969 2021-10-13, 8:37 2
habiTEK napisał/a:

A co to za jakiś wysryw antyszczepionkowców dzisiaj?
Zlot żarcia gówna i wtykania w uszy folijek macie czy co?



Tu ktoś miłosierny napisał że należało by takich jak tY ignorować.
A ja mam ochote bić takich debili. To właśnie przez takich prymitywów i pelikanów skurwiałych to sie nigdy nie skończy.
Jebać.
Zgłoś
Avatar
TrzyDwaJeden 2022-01-15, 16:26
Smoluchy powinny latać w luku bagażowym a nie w kabinie pasażerskiej razem z ludzmi
Zgłoś