18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Tutaj nagrania z mundurów funkcjonariuszy.

Oryginalny opis:
ukryta treść
The Houston Police Department released body camera video of a police chase that ended in law enforcement officers shooting 42-year-old Elliott Lewis. Houston police said the incident happened on Nov. 11 around 11:24 a.m. when Harris County Precinct 4 deputies attempted to conduct a traffic stop on a shooting suspect near the intersection of Holcombe Boulevard and Cambridge Street. Lewis refused to stop and a pursuit ensued. Lewis drove several miles, eventually arriving at a parking lot at the above address.

After driving around the parking lot several times, HPD SWAT Officers Dexter and Gonzalez performed a vehicle maneuver and boxed in Lewis vehicle. Lewis then exited his vehicle with a weapon, pointed it at officers, and discharged the weapon at them. Officers Dexter and Gonzalez and Harris County Precinct 4 deputies discharged their duty weapons at Lewis, striking him. HPD SWAT officers then rendered medical aid to Lewis, who was pronounced deceased at the scene by paramedics. An innocent bystander was also injured during the shooting when a bullet fragment hit his ankle.
Zgłoś
Avatar
Thennomad 2021-12-14, 11:10
Elegancko. Typ wkurwiony, akcję przeprowadził elegancko, a zwykła policja wali do typa na ziemi jak ten na przeciwko stoi.
Zgłoś
Avatar
szoopyoku 2021-12-14, 12:52 11
Piwko za zajebanie smolucha
Zgłoś
Avatar
c................k 2021-12-14, 13:02 4
Podziwiam smoluchów, że chce im się walczyć z przeciwnikiem mającym takie zasoby.

Żartuję, chuj z nimi
Zgłoś
Avatar
contracts 2021-12-14, 13:45 4
WASTED jak w GTA
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2021-12-14, 15:24 3
Co SWAT to SWAT, kolesie z dobrą bronią z dobrym wyszkoleniem
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2021-12-14, 15:29 1
Swat to zbytnia ekstrawagancja na takiego brudasa. I malpy nigdy się nie nauczą to było pewne że go ubiją jak zacznie strzelać jeszcze z automatu... i w USA u nas miał by jeszcze szanse ale nie w USA...
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2021-12-14, 16:09 5
Przejebana robota, ale satysfakcjonująca
Zgłoś
Avatar
Xumme 2021-12-14, 17:04
I jeszcze swoje postrzelili przy okazji strzelając ogniem krzyżowym.. jebana ameryka xD
Zgłoś
Avatar
zipi 2021-12-14, 17:06
czarnybombelek napisał/a:

Podziwiam smoluchów, że chce im się walczyć z przeciwnikiem mającym takie zasoby.
Żartuję, chuj z nimi



to nie jest to, chodzi o to ze oni są strasznie pewni siebie, myslą ze ich nie spotka nic złego, tak jak u nas patusy, "ja moge wszystko" plus są kosmicznie głupi mając mały iloraz IQ, no ale to swoją drogą.
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2021-12-14, 17:20 1
Będzie BLM?
Zgłoś
Avatar
lajka 2021-12-14, 17:22
Pierwsze 25 sekund wystarczyłoby ewidentnie.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2021-12-14, 20:05 1
no cóż założenie kajdanek nieboszczykowi, po prstu mnie rozjebało
Zgłoś
Avatar
Boss-man 2021-12-14, 20:48
Ktoś tak jak ja liczył, że jednak sięgnie po tą broń ponownie?
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2021-12-14, 22:11
McQurwa napisał/a:

no cóż założenie kajdanek nieboszczykowi, po prstu mnie rozjebało



Pewnie się zdarzało, że ktoś był nawalony koką i nagle dostawał boskiej siły albo przestawał udawać. Wiedzą co robią.
Zgłoś