18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:48
Avatar
PKSdriver 2012-03-14, 11:44
gin napisał/a:

Kiedyś telewizje to można było oglądać. Teraz co kanał to jakieś chujowe juł ken dens i inne tapl madl.


TVP w dalszym ciągu puszcza świetne dokumenty i filmy, ale niestety bardzo późno
Link
Zgłoś
Avatar
bania88 2012-03-14, 13:18
Ja jestem za kara smierci ale pod warunkiem, zeby ktos ogarniety i z glowa tym kierowal bo jak nie to porazka.
Wes w takiej polityce sytuacje, ze przeszkadzasz takiemu Tuskowi w jakis jego planach - podrzucaja ci trupa czy cokolwiek, wrabiaja cie w zbrodnie, przekupiony sedzia skazuje cie na kare smierci i juz nikt Tuskowi nie przeszkadza.
A zyjemy w Polsce to takie wrabianie byloby na porzadku dziennym.
W sumie teraz i tak zabijaja niewygodne osoby, tylko ze z kara smierci byloby to "legalne".
Zgłoś
Avatar
Adiro 2012-03-14, 15:03
Kurwa...... fajna ta Ling Liu.

A co do kary śmierci, oczywiście. Przynajmniej więzienia miałyby lżej, a my płacilibyśmy mniej. W ogóle nie rozumiem, dlaczego w ogóle płacimy na zabójców, gwałcicieli itp. Mam nadzieję, że wkrótce to się zmieni.
Zgłoś
Avatar
emilwkpg 2012-03-14, 15:48
gdyby to nie było o żóltych dalo by sie ogladac, co jak co ale oni nei maja emocji zblizonych do naszych , o ile w ogóle jakiekolwiek mają .... sztuczni szablonowi ludzie bez własnej woli i osobowości

dla żółtych śmierć to tylko formalność ..
Zgłoś
Avatar
Nerd 2012-03-14, 16:50
@emilwkpg - miałbyś rację, gdybyś mówił to kilkaset lat temu. Osobiście podoba mi się w Chinach to,że się nie pierdolą z takimi i piętnują tego typu zachowania.
Zgłoś
Avatar
Psychiczny 2012-03-14, 20:44
Dawno leciało to w TV , że aż zapomniałem ... Te intro i ta muzyka ... coś co od razu wprawia w myslenia .... niesamowite jaki klimat mogły nadać dokumentowi piewsze 10s
Zgłoś
Avatar
3m 2012-03-14, 21:12
Niestety takie filmy są puszczane późno gdy nikt nie ogląda prawie, bo ludzie o tych porach śpią. Widziałem cały ten dokument normalnie w tv stosunkowo niedawno. Najbardziej szkoda mi było tych dzieci co płakały w rozmowie z ojcem
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2012-03-15, 1:28
Pierwsza myśl to taka że pazura wychodzi
Zgłoś
Avatar
mareczekzip 2012-03-15, 17:41
Oglądałem ten dokument dwa tygodnie temu, po Expresie Reporterów na TVP 2.
Zgłoś
Avatar
Maxved 2012-03-16, 3:25
kurwa, pamiętam to intro. Jak zobaczyłem tego kolesia wychodzącego z kanału, to przypomniałem sobie jeden film z cyklu tych dokumentalnych, o rosyjskich bezdomnych dzieciach(dzieciaki w wieku 8-14 lat) mieszkających w kanałach i ćpających klej.
Aż sie czasami przykro robi.. ale cóż, siedze w bezpiecznym domu,nic mi się nie stanie, a jak sie starzy wkurwią to z wyrazu buntu idę spać na dół do pokoju.
Zgłoś
Avatar
P................k 2012-10-25, 11:58
Kara śmierci rozpatrywana jest przez trzech sędziów...jak w mam talent
Zgłoś