18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
Avatar
gin 2012-03-12, 21:36 53
Kiedyś telewizje to można było oglądać. Teraz co kanał to jakieś chujowe juł ken dens i inne tapl madl.
Zgłoś
Avatar
grubazzz 2012-03-12, 21:38 12
Szkoda że w Polsce niema kary śmierci ,może niektórzy przemyśleli by sobie dwa razy pewne sprawy .
Zgłoś
Avatar
gin 2012-03-12, 21:52 12
grubazzz napisał/a:

Szkoda że w Polsce niema kary śmierci ,może niektórzy przemyśleli by sobie dwa razy pewne sprawy .



No szkoda. Ale tak to już bywa. W naszym pięknym Kraju władza myśli jak opierdolić obywatela z kasy a nie co zrobić, żeby było mniej debili na ulicach.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-03-12, 22:12
Każdy u władzy ma na tyle instynktu samozachowawczego, żeby kary śmierci nie przywracać. Dlaczego? Bo jak nakręcą wałków to w najgorszym wypadku wsadzą ich na dożywocie.
Zgłoś
Avatar
k................7 2012-03-12, 22:21
skosnooka fajna. podjaralem si...
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-03-13, 5:55 30
- Dość. skończysz jutro!
- To niemożliwe, jutro mnie już tu nie będzie!



A tak ogólnie to popieram karę śmierci - należy wyrywać chwasty, niech przestępcy mają nauczkę na przyszłość! A tych co mówią, że wyrywając chwasta sami stajemy się kimś na podobieństwo chwasta - też wyrwać!
Zgłoś
Avatar
sadystycznie bolesny 2012-03-14, 0:35
gin napisał/a:



No szkoda. Ale tak to już bywa. W naszym pięknym Kraju władza myśli jak opierdolić obywatela z kasy a nie co zrobić, żeby było mniej debili na ulicach.



Macierewicza pierwszego do gazu poproszę.
Zgłoś
Avatar
siba 2012-03-14, 1:34
nie ma co teraz beczeć, poza tym zdawali sobie sprawę jaka za to kara
Zgłoś
Avatar
ujemuje 2012-03-14, 2:24
Mieszkalem swego czasu kilka miesiecy w tym Czengczou ( Zhengshou ) Byla tam banda studentow amerykanow ktorzy zielskiem handlowali. Ciekawe czy przyjezdnych za zapalenie jointa tez zabijaja. Kurde
Zgłoś
Avatar
Grillowany 2012-03-14, 3:08
gin napisał/a:

Kiedyś telewizje to można było oglądać. Teraz co kanał to jakieś chujowe juł ken dens i inne tapl madl.


Oj tam, też nie przesadzaj. Przecież mamy programy jak te wszystkie Discovery, z których można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. Mamy Zone Reality, w TVP mamy Express Reporterów, nie wiem jak tam z 997 bo nie oglądam TV na co dzień, ale chyba jeszcze jest. Dalej mamy programy, które można obejrzeć. Fakt, nie jest to emitowane co chwile, ale nie możemy mówić, że w ogóle tego nie ma.
Zgłoś
Avatar
Colossus 2012-03-14, 3:14
Wczoraj oglądałem Natural Born Killers i scena bardzo podobna do tej z filmu
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2012-03-14, 6:44
ahahahha u nas nie ma kary śmierci żebyś mógł jeść legalnie sól drogową

a premier był pomysłodawcą tej strony
Zgłoś
Avatar
sanger 2012-03-14, 8:34 1
3:19 Cała historia musiała ostro ją podjarać zobaczcie na ten języczek. Zdrowa sadystyczna kobieta ehh na taką ma się ochotę...
Zgłoś
Avatar
slowak 2012-03-14, 9:07
oglądałem na tvp2, bardzo ciekawe, jednak tak mocno jak myślałem za jajeczka nie chwyta. tak, mam jajeczka, jak Pani Grodzka.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie