18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Czas odwagi...
de_Sade • 2019-07-10, 20:03
...i czas sp***alania.


2019-07-10, 20:13
Nie wiem na co oni czekaj,ą ale ja bym wj***l jej mandat za próbę jazdy na gapę.

2019-07-10, 20:16
Cwana gapa. Uciekła z obiadu.

Ne...........ro
2019-07-10, 20:18
pies morski :amused:

ca...........ia
2019-07-10, 20:46
Fenomenalne, widać gdzie człowiek jest w drabinie pokarmowej.

2019-07-10, 20:46
Nie wiem jak mózg takiego zwierzaka przetwarza emocje, ale z ludzkiej perspektywy, zajebistą ulgę musi teraz czuć ta foka. Ja już czułem ogromną ulgę kilka razy w życiu, wspaniałe uczycie, jednak nie mogę nawet tego porównywać z foką, która jest ścigana przez gang w ch*j wielkich i zajebiście inteligentnych i wcale nie, w ch*j miłych, jak z "Uwolnić orkę", drapieżników. Obczajcie jakie sk***iele mądre, jaka ta taktyka przemyślana, wiele faz. Na start tylko płyną obok i nie robią nic. Matka przyspiesza by uciec a dziecko razem z nią. Nie daje jednak rady młody i się w końcu męczy, następnie rozdzielają matkę i malca i zaczynają wskakiwać na młodego by nie pozwalać łapać mu oddechu. Matka interweniuje, próbuje wpływać pod malca i swoim ciałem wypychać go na górę. Młody coraz bardziej zmęczony, coraz trudniej zaczyna brakować mu oddechu. Orek jest tyle, że mogą "pracować" zmianami, jak się zmęczą to nowe wkraczają do akcji a stare mają czas na odpoczynek. Orki mają przewagę na każdym kroku. Czasami się udaje, czasami nie. Wideo:

spoiler

2019-07-10, 20:57
bodzionek napisał/a:

Nie wiem jak mózg takiego zwierzaka przetwarza emocje, ale z ludzkiej perspektywy, zajebistą ulgę musi teraz czuć ta foka. Ja już czułem ogromną ulgę kilka razy w życiu, wspaniałe uczycie, jednak nie mogę nawet tego porównywać z foką, która jest ścigana przez gang w ch*j wielkich i zajebiście inteligentnych i wcale nie, w ch*j miłych, jak z "Uwolnić orkę", drapieżników. Obczajcie jakie sk***iele mądre, jaka ta taktyka przemyślana, wiele faz. Na start tylko płyną obok i nie robią nic. Matka przyspiesza by uciec a dziecko razem z nią. Nie daje jednak rady młody i się w końcu męczy, następnie rozdzielają matkę i malca i zaczynają wskakiwać na młodego by nie pozwalać łapać mu oddechu. Matka interweniuje, próbuje wpływać pod malca i swoim ciałem wypychać go na górę. Młody coraz bardziej zmęczony, coraz trudniej zaczyna brakować mu oddechu. Orek jest tyle, że mogą "pracować" zmianami, jak się zmęczą to nowe wkraczają do akcji a stare mają czas na odpoczynek. Orki mają przewagę na każdym kroku. Czasami się udaje, czasami nie. Wideo:



możesz w skrócie?

2019-07-10, 20:58
Jak sie patrzy ta foczka

2019-07-10, 21:44
Na ch*j ten film jest taki dlugi ?

2019-07-10, 21:48
PanStejk napisał/a:

Na ch*j ten film jest taki dlugi ?



Jak przycinasz w 10 to zwiększa się objętość... Kompa z 7 mam na hddku, więc nie chce mi się go odpalać :/

2019-07-10, 22:32
wilki morskie a morski zajączek wskoczył

2019-07-10, 22:37
Respektuj napisał/a:

możesz w skrócie?



Czasami się udaje, czasami nie.

2019-07-10, 22:38
Chociaż raz w życiu zobaczyć taki widok :!:

2019-07-10, 22:41
banerr napisał/a:

Cwana gapa. Uciekła z obiadu.



Raczej zabawka do ćwiczeń. Jakby chciały to foka już dawno była by zjedzona. Orki czesto ćwiczą różne ewentualności polowań albo uczą młode jak polować w grupie.
Kiedyś był film jak orki "robią fale" by foka spadła z kry lodu. Jak foka już wpadła do wody to orki pomogły jej wdrapać się spowrotem na kre a same ćwiczyły kolejne warianty robienia fali.
Zajebiste stworzenia.

SZ...........GU
2019-07-10, 22:50
bym wam bomby głębinowe a nie freewillie wy plamiaste pojeby podrzucił! Co wam ta foczka zrobiła?