18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Roszp 2012-05-29, 0:07
Jak w dniu świra: Idź pan srać ze swoim psem pod swój dom.
Widać skąd się inspiracja wzięła.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-05-29, 7:24 1
zara będzie "nie znamy języka", więc proszę:
Chodźcie srać, z waszym psem, przed wasz dom.
Zgłoś
Avatar
MrWicked 2012-05-29, 12:39 1
pakicito napisał/a:

zara będzie "nie znamy języka", więc proszę:
Chodźcie srać, z waszym psem, przed wasz dom.



Chodźcie czy idźcie? Bo to kurewska różnica.
Zgłoś
Avatar
klema 2012-05-29, 12:41 1
@up
Przetłumaczył jak umiał. Chodźcie w odniesieniu do przyszłości i powtarzającego się srania pod Twoją klatką, a idźcie jako do najbliższego. Tak więc jeden chuj jak dla mnie.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-05-29, 12:46
Kurwa jak mnie takie coś denerwuje ludzie, którzy psów nie maja stawiają te pierdolone tabliczki jakby te gówna były wielkości gówien krów i jebały jak cały oczyszczalnia ścieków. Chuj wam w serce!
Zgłoś
Avatar
terkrol1 2012-05-29, 12:51
Chuj srającym psom w du...

a może jednak nie
Zgłoś
Avatar
werther 2012-05-29, 12:57 3
Libertinus napisał/a:

Kurwa jak mnie takie coś denerwuje ludzie, którzy psów nie maja stawiają te pierdolone tabliczki jakby te gówna były wielkości gówien krów i jebały jak cały oczyszczalnia ścieków.



Widać, że nie musiałeś dzieciom z butów psiego gówna patykiem wyskrobywać, smród straszliwy.

Cytat:


Chuj wam w serce!



Tobie też terefere i psie gówna z okolicy
Zgłoś
Avatar
helix 2012-05-29, 14:49
lkiedys to bylo w takim pismie i te zdjecia byly wg niego na wegrzech robione.
Zgłoś
Avatar
Teddy Bear 2012-05-29, 14:52
Popieram! Jeżeli chce mieć psa to każdy człowiek o minimum inteligencji rozumie, że po tym psu należy sprzątać. Jest 21 wiek. Ile jeszcze trzeba czasu by ludzie się tego w końcu nauczyli? W ogóle uświadomcie sobie ten absurd, wy pomyleni trawnikowi wyprowadzacze psów. Zasrywacie nam pole do normalnej egzystencji. Nie można przejść po trawniku bo mina co krok, dzieci trzeba pilnować żeby nie na trawnik bo zaraz wejdzie. Możesz mi się śmiać w twarz i dalej wyprowadzać swojego psa ale publicznie Ci oświadczam, że jesteś debilem, nie potrafisz żyć w społeczeństwie i wypierdalaj na kaukaz... Tam Twój pies może srać nawet na Twoją głowę. Tak poza tym to bardzo lubię psy.
Zgłoś
Avatar
Shymeq 2012-05-29, 18:07
Normalnie jak w dniu Świra ".. a sram jak pani pies"
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2012-05-29, 19:37
to bylo pierwsze zdjecie jakie widzialem na moim kompjuterze...14 lat temu jak nie lepiej
Zgłoś
Avatar
kothletino 2012-05-30, 15:48
odruchowo udałem się na translejta :/
Zgłoś