18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
🔥 Pani poseł - popularne w ostatnich 24h
🔥 Menel Fight - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Pralpunkt 2020-06-10, 10:38 53
Ja się nie dziwię ze czarny jak wyrucha to potem znika, weź żyj z tym czymś
Zgłoś
Avatar
r061071 2020-06-10, 10:42 1
orangutany żyją w Azji natomiast to prapra wnuczka afrykańskiej Lucy
Zgłoś
Avatar
h................o 2020-06-10, 11:36
Czy to jest kurwa nerf gun?
Zgłoś
Avatar
rutko83 2020-06-10, 11:36
Pralpunkt napisał/a:

Ja się nie dziwię ze czarny jak wyrucha to potem znika, weź żyj z tym czymś



Znika jak znika ale wez to wyruchaj j ak to takie pyskate i glosne
Zgłoś
Avatar
enriqe69 2020-06-10, 11:40 30

Zgłoś
Avatar
35i 2020-06-10, 11:45 3
rutko83 napisał/a:

Znika jak znika ale wez to wyruchaj j ak to takie pyskate i glosne



Maczugą w łeb i zaciągasz do jaskini. Byle za kłaki, a nie za nogę, bo się nasypie.
Zgłoś
Avatar
bordog 2020-06-10, 12:36 1
Czy mógłbym prosić o przetłumaczenie na język ludzi?
Zgłoś
Avatar
Jebaka80 2020-06-10, 13:11 5
bordog napisał/a:

Czy mógłbym prosić o przetłumaczenie na język ludzi?



Ma nadzieję, że zabiją wszystkie białe dzieci... W skrócie
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2020-06-10, 13:19 7
Co jak Co ale cycki jej bym pomiętosił ;P
Zgłoś
Avatar
paradox2604 2020-06-10, 13:24 4
przez te cyce nic nie zrozumiałem
Zgłoś
Avatar
jasypan 2020-06-10, 13:31 21
A ja bym chciał zabić wszystkich czarnuchów. I też mam prawo tak powiedzieć, prawda lewaki?
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2020-06-10, 15:28 2
bordog napisał/a:

Czy mógłbym prosić o przetłumaczenie na język ludzi?



" Słyszałam!!, nie nie!!!. ja chce zabić białych mężczyzn!!!!, chce ci wytłumaczyć!!!!, zabij białych męzczyzn!!, zabij ich teraz!!!, ja chce wziąść BU (BU? może imię kamerzysty) zabij ich wszystkich!! teraz, zabij! zabij! już, zabij siebie, Bicz!!!!(dziwko), ja będę niczym zanim tak sie stanie Zabij się!!!! "

podmiot liryczny chce zabić wszystkich białych mężczyzn, ale ma w ręku tylko Nerfa, i czuje się niczym, wiec apeluje do Autora, żeby zabił się sam, i od tego zależy jego samopoczucie, czyli poczucie że jest nikim, być może zniknie, ale nie ma takiej gwarancji.
Zgłoś
Avatar
Rohnin 2020-06-10, 17:18 3
AdamBrown napisał/a:

" Słyszałam!!, nie nie!!!. ja chce zabić białych mężczyzn!!!!, chce ci wytłumaczyć!!!!, zabij białych męzczyzn!!, zabij ich teraz!!!, ja chce wziąść BU (BU? może imię kamerzysty) zabij ich wszystkich!! teraz, zabij! zabij! już, zabij siebie, Bicz!!!!(dziwko), ja będę niczym zanim tak sie stanie Zabij się!!!! "
podmiot liryczny chce zabić wszystkich białych mężczyzn, ale ma w ręku tylko Nerfa, i czuje się niczym, wiec apeluje do Autora, żeby zabił się sam, i od tego zależy jego samopoczucie, czyli poczucie że jest nikim, być może zniknie, ale nie ma takiej gwarancji.



Ona mów, że chce zabić wszystkie "white babies" (łajt bejbis) - wszystkie białe niemowlęta
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-06-10, 18:15 9
Rohnin napisał/a:

Ona mów, że chce zabić wszystkie "white babies" (łajt bejbis) - wszystkie białe niemowlęta



potwierdzam... malpa mówi o dzieciach... Chce zabic wszystkie białe dzieci natychmiast oraz dziadek ma zabić swoje wnuki, a sam ma się położyć w trumnie i umrzeć... Na koniec namawia go do popełnienia samobójstwa

Gdzie hejtstop, lewakiobciągaki i inne pedały? Kiedy mogę zabijać moswo czarne mioty?
Zgłoś