18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Czego dowiedziałem się na temat Libii
J................. • 2012-08-11, 15:26
Interesujący filmik, obrazujący dyktatora Libii i jego politykę uciskania swego narodu:



Cytat:

Przyczynę dla której „Zachod" (po słowacku 'sracz') chciał koniecznie zlikwidować Kadafiego i jego Socjalistyczną Republikę najlepiej przedstawia ten filmik. Dowiecie się z niego dlaczego Libia została krajem przeznaczonym do likwidacji.

Link do "Zielonej Księgi"
911-truth.net/other-books/Muammar-Qaddafi-Green-Book-Eng.pdf

Zgłoś
Avatar
thez 2012-08-11, 18:24
Strona nie istnieje
Zgłoś
Avatar
bohema667 2012-08-11, 18:27 5
Libia to był jedyny kraj, który miał nadwyżkę budżetową kilka lat pod rząd i zaczynał pozyczać kasę innym krajom, do tego walczył z polityką dolara jako waluty wymiany w transakcjach handlu ropą = miał zagwarantowane jak w banku, że będzie pierwszym krajem w którym Amerykanie wprowadzą demokrację

Być może sie mylę, ale podobnie było w Iraku.
Zgłoś
Avatar
lepussy 2012-08-11, 18:29 9
Cytat:

ludzie nie wierzcie w te populistyczne bzdury jakie serwuje wam internet. Tak sie sklada ze pracuje w UK z chlopakiem z Libii. Do UK przyjechal on raptem kilka lat temu, ma 2 paszporty. Zapytalem go o wszystkie te rzeczy z tego filmiku i powiedzial ze to bzdura. Nawet cena benzyny jest z kosmosu bo o ile mi wiadomo teraz za litr trzeba zaplacic ok 0.4 funta a to daje jakies 2 zl. Myslicie ze ludzie sa az tak glupi ze wyszliby na ulice majac dostatnie zycie? Kadafi grabil swoj kraj ile wlazlo. Mial tony zlota. Skad ja sie pytam? Cala jego rodzina oplywala w luksusach na ktore zlozyli sie wszyscy Libijczycy.



Opływała w dostatek, bo dyktator wiedział co robić. Duża część Libijczyków miała bardzo dobre zdanie o jego rządach, Polacy którzy tam mieszkali również. Teraz do władzy dobiorą się islamscy radykałowie, których Kadafi trzymał za pysk i będą mieli demokracje razem z siostrą Sharią. Zawierzasz gościowi, którego znasz kilka dni na tyle aby później publikować to co mówi w internecie, to ja już wolę poczytać kilka opinii na stronach bądź oglądnąć wideo wypowiadających się o Kadafim.

Sixteen Things Libya Will Never See Again...

1. There is no electricity bill in Libya; electricity is free for all its citizens.
2. There is no interest on loans, banks in Libya are state-owned and loans given to all its citizens at zero percent interest by law.
3. Having a home considered a human right in Libya.
4. All newlyweds in Libya receive $60,000 dinar (U.S.$50,000) by the government to buy their first apartment so to help start up the family.
5. Education and medical treatments are free in Libya. Before Gaddafi only 25 percent of Libyans were literate. Today, the figure is 83 percent.
6. Should Libyans want to take up farming career, they would receive farming land, a farming house, equipments, seeds and livestock to kickstart their farms are all for free.
7. If Libyans cannot find the education or medical facilities they need, the government funds them to go abroad, for it is not only paid for, but they get a U.S.$2,300/month for accommodation and car allowance.
8. If a Libyan buys a car, the government subsidizes 50 percent of the price.
9. The price of petrol in Libya is $0.14 per liter.
10. Libya has no external debt and its reserves amounting to $150 billion are now frozen globally.
11. If a Libyan is unable to get employment after graduation the state would pay the average salary of the profession, as if he or she is employed, until employment is found.
12. A portion of every Libyan oil sale is credited directly to the bank accounts of all Libyan citizens.
13. A mother who gives birth to a child receive U.S.$5,000.
14. 40 loaves of bread in Libya costs $0.15.
15. 25 percent of Libyans have a university degree.
16. Gaddafi carried out the world’s largest irrigation project, known as the Great Manmade River project, to make water readily available throughout the desert country.
Zgłoś
Avatar
Ver0 2012-08-11, 18:31
teraz sie dowiaduje ciemna masa dlaczego zlikwidowali go?
Zgłoś
Avatar
lepussy 2012-08-11, 18:32 2
Cytat:

Być może sie mylę, ale podobnie było w Iraku.



Dobrze mówisz. Jeżeli ktoś pamięta to może dopowie; z tego mi świta to chyba chciał wykorzystywać juana czy tam euro zamiast dolara w handlu ropą? Już chwilę minęło, więc proszę o poprawkę.
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-08-11, 18:34 4
Już i tak mamy przejebane chyba że służby porządkowe wojskowi itd. Pójdą po rozum do głowy i zamiast mordować niewinnych obrócą się przeciwko ich władcą... (prezydentom, generałom, komendantom, politykom, admirałom) W końcu wszyscy z wyżej wymienionych też mają swoje rodziny nie ? Tak więc jak już będzie naprawdę gorąco mam nadzieje że wojskowi i policja będzie robić to co do nich należy bronić ludzi a nie ich mordować. Bo jeżeli jest tak że wszystkie służby już są na tyle przegniłe, skorumpowane i zdemoralizowane to chuja zrobimy kijem nie można walczyć z czołgiem. Co wcale nie znaczy że trzeba będzie się poddawać Polscy powstańcy przysparzali nie mało kłopotów hitlerowcom.


Kennedy (mimo że mafioza) chciał wyjawić prawdę na temat "tanych ugrupowań" i co go spotkało ? Kulka w łeb na oczach milonów.. Iluminaci się nie pierdolą coś stoi im na drodze to to niszczą.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-08-11, 18:36 1
thez napisał/a:

Strona nie istnieje





Zgłoś
Avatar
Kozar 2012-08-11, 19:05 1
pierdolenie, w Polsce też są ludzie którzy uważają że za komuny było lepiej (ja te skurwiałe czasy znam z autopsji), bo darmowa edukacja, opieka medyczna, ludzie mieli prace etc. a tak naprawdę jedno wielkie szambo
Zgłoś
Avatar
Mathiuser 2012-08-11, 19:13 2
Kozar,
Komunizm zawsze jest zły i chujowy, natomiast dyktatura może okazać się najlepszą formą rządzenia państwem. Ale trzeba mieć na uwadze, że hamerykanie lubią szerzyć swoje demokratyczne, wybuchowe środki.
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-08-11, 19:15 4
Teraz Libię przejmą islamscy radykałowie opłacani przez USA (zapewne ze złota ukradzionemu Kadaffiemu) i Libia szybciótko wróci do średniowiecza trzymana za morde przez Allahuakbarów. A ropa spokojnie stateczkami pójdzie do USA za parę groszy
Zgłoś
Avatar
Holineks 2012-08-11, 19:26
Jak dla mnie demokracja padnie szybciej niż myśli większość ludzi to będzie jak z komuną tam był nacisk tu też jest komuna padła demokracja jest temu bliska ...
Zgłoś
Avatar
Hannibal_PL 2012-08-11, 19:27 2
Nie wiem jak sie mam do tego ustosunkować. Z jednej strony mam internet wolność wypowiedzi, brak źródeł, mówienie co ślina na język przyniesie i możliwą próbę wyniesienia Kadaffiego jako dyktatora do poziomu świętego, a z drugiej wierci wiertłem po łbie że to może być prawda. Tylko nie umiem jakoś dobrych argumentów znaleźć na tą prawdę, bo w internecie każdy mówi co chce.
Zgłoś
Avatar
szponiasty 2012-08-11, 19:50 9
Tu pełny filmik na youtube. Niestety wymaga znajomości angielskiego.

/watch?v=THlaMUq6MKU (nie wstawiam bo nie da się na sadola dłuższych niż 20 minut)

Libia kiedyś i dziś:


A tak wozi się prezydent USA (warto porównać do tego jak na filmiku jeździł Kadafi i jak reagowała społeczność na jego przejazd i porównać do tego). "Dyktator" kadafi jeździ zwykłą terenówką i nie boi się swoi obywateli. Obama jeździ pancerną limuzyną, obstawiony setkami agentów i policjantów... Daje do myślenia.



Żadnego spisku nie ma.
Zgłoś
Avatar
Mathiuser 2012-08-11, 19:53 2
red1791,
To albo sprawdź różne źródła, samemu poszukaj różnych opinii, znajdź jakieś forum, na którym znajdziesz opinie ludzi, którzy faktycznie tam mieszkają, możesz nawet samemu tam polecieć i zbadać to na własnej skórze... albo włączyć TV i słuchać tej kurewskiej propagandy, którą niestety wiele osób w Polsce łyka. Internet jest ostatnim wolnym źródlem informacji, gdzie można stworzyć własną opinię na temat praktycznie wszystkiego.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2012-08-11, 19:55 3
na poczatku myslalem ze to nowy teledysk waszki g
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie