18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Czego dowiedziałem się na temat Libii
J................. • 2012-08-11, 15:26
Interesujący filmik, obrazujący dyktatora Libii i jego politykę uciskania swego narodu:



Cytat:

Przyczynę dla której „Zachod" (po słowacku 'sracz') chciał koniecznie zlikwidować Kadafiego i jego Socjalistyczną Republikę najlepiej przedstawia ten filmik. Dowiecie się z niego dlaczego Libia została krajem przeznaczonym do likwidacji.

Link do "Zielonej Księgi"
911-truth.net/other-books/Muammar-Qaddafi-Green-Book-Eng.pdf

Zgłoś
Avatar
the_satyr 2012-08-11, 15:54 46
Wszyscy już nas jebią bez wazeliny i każdy o tym wie. A najbardziej mnie rozpierdalają ludzie którzy jeszcze wierzą telewizji, nie rozumiem po co oglądać to pudło.
Wprowadzenie w życie takich zmian jak proponowała ACTA sprawi ,że odbiorą nam ostatnie źródło informacji i możliwości usłyszenia "drugiej strony". Internet to jedyne źródło gdzie mogłem się dowiedzieć o czymś takim jak Zielona Księga Kadafiego...
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-08-11, 15:55 37
Libia to był jedyny kraj, który miał nadwyżkę budżetową kilka lat pod rząd i zaczynał pozyczać kasę innym krajom, do tego walczył z polityką dolara jako waluty wymiany w transakcjach handlu ropą = miał zagwarantowane jak w banku, że będzie pierwszym krajem w którym Amerykanie wprowadzą demokrację
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-08-11, 15:58 11
a w TV: Kadafi zabijał cywili
Zgłoś
Avatar
kufel01 2012-08-11, 16:13 9
Zasrana szwabska rodzinka....
Zgłoś
Avatar
Owczyna 2012-08-11, 16:25 1
ktoś zna tytuł kawałka w tle ?
Zgłoś
Avatar
J................. 2012-08-11, 16:32 6
Owczyna napisał/a:

ktoś zna tytuł kawałka w tle ?



Netsky - Memory Lane
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-08-11, 17:16 1
A tak wyglądało obalanie Kadafiego

sadistic.pl/wojna-domowa-w-libii-vt87158.htm
Zgłoś
Avatar
J................. 2012-08-11, 17:28 5
Tutaj macie temat o "żądaniach żydów skierowanych do Polski". Temat wylądował w sucharach, pomimo że błyskawicznie zyskiwał piwa i.. trafił tam po 45 minutach od wstawienia (a nie jak inne tematy, czyli po 4-5 dniach bez uzyskania progu 15 piw).

sadistic.pl/stanislaw-michalkiewicz-o-65-miliardow-haraczu-vt131794.htm
Zgłoś
Avatar
k................k 2012-08-11, 18:03
"Proszę ją przeczytać" - jeszcze Ty mi będziesz rozkazywał ?
Zgłoś
Avatar
dymion 2012-08-11, 18:04
o wojnie w syrii coś macie? chętnie bym obejrzał
Zgłoś
Avatar
KTU 2012-08-11, 18:07 2
Rothschildowie to zakała ludzkości. Najwięksi terroryści na świecie nie biegają w turbanach po jakiś stepach a najwięksi psychole na świecie nie bujają się w kaftanach w pokojach bez klamek. Oni siedzą w bankach, w mediach, w rządach i szerzą swoje wpływy a później wykorzystują je przeciwko nam dla własnej satysfakcji.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-08-11, 18:12
Cytat:

o wojnie w syrii coś macie? chętnie bym obejrzał



A mamy i ciągle się powiększa
sadistic.pl/powstanie-w-syrii-vt87399.htm
Zgłoś
Avatar
immikofreako 2012-08-11, 18:21 12
ludzie nie wierzcie w te populistyczne bzdury jakie serwuje wam internet. Tak sie sklada ze pracuje w UK z chlopakiem z Libii. Do UK przyjechal on raptem kilka lat temu, ma 2 paszporty. Zapytalem go o wszystkie te rzeczy z tego filmiku i powiedzial ze to bzdura. Nawet cena benzyny jest z kosmosu bo o ile mi wiadomo teraz za litr trzeba zaplacic ok 0.4 funta a to daje jakies 2 zl. Myslicie ze ludzie sa az tak glupi ze wyszliby na ulice majac dostatnie zycie? Kadafi grabil swoj kraj ile wlazlo. Mial tony zlota. Skad ja sie pytam? Cala jego rodzina oplywala w luksusach na ktore zlozyli sie wszyscy Libijczycy.
Zgłoś
Avatar
lepussy 2012-08-11, 18:21 3
Cytat:

Rothschildowie to zakała ludzkości. Najwięksi terroryści na świecie nie biegają w turbanach po jakiś stepach a najwięksi psychole na świecie nie bujają się w kaftanach w pokojach bez klamek. Oni siedzą w bankach, w mediach, w rządach i szerzą swoje wpływy a później wykorzystują je przeciwko nam dla własnej satysfakcji.



Rothschild, Rockefeller, Morgan i wiele, wiele innych rodzin i rodów wywodzących się ze starej Europy, a według niektórych, z początków pierwszych cywilizacji. Masa materiałów, jeszcze większa ilość dezinformacji, ale dobrze byłoby kiedyś poznać tą "zakazaną historię".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie