18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Czego dowiedziałem się na temat Libii
J................. • 2012-08-11, 15:26
Interesujący filmik, obrazujący dyktatora Libii i jego politykę uciskania swego narodu:



Cytat:

Przyczynę dla której „Zachod" (po słowacku 'sracz') chciał koniecznie zlikwidować Kadafiego i jego Socjalistyczną Republikę najlepiej przedstawia ten filmik. Dowiecie się z niego dlaczego Libia została krajem przeznaczonym do likwidacji.

Link do "Zielonej Księgi"
911-truth.net/other-books/Muammar-Qaddafi-Green-Book-Eng.pdf

Zgłoś
Avatar
BonusRPK 2012-08-11, 20:31 1
Hamerykaną zawsze chodziło tylko o rope w końcu to europejczycy (brytyjczycy głównie). - nie jeden już taki przypadek w historii, choćby czarnuchów wywozili w łańcuchu czy wymordowali rodowitych mieszkańców ameryki... Tak na prawdę płacąc za prąd, gaz, wodę też płacisz podatek, więc teraz wszyscy wypierdalamy do lasu mieszkać i nie płacimy podatków!
Zgłoś
Avatar
TelewiZorro 2012-08-11, 21:33 1
co za debil robił tłumaczenie, i to przecież nie ze słuchu. 3:19 - jakiej Panamy? Chodzi o atak terrorystyczny na lot firmy PanAm numer 103, którego szczątki spadły na miasteczko Lockerbie. Zbombardowania panamy, hahahah
Zgłoś
Avatar
kufel01 2012-08-11, 21:59
bloodwar napisał/a:

Libia to był jedyny kraj, który miał nadwyżkę budżetową kilka lat pod rząd i zaczynał pozyczać kasę innym krajom, do tego walczył z polityką dolara jako waluty wymiany w transakcjach handlu ropą = miał zagwarantowane jak w banku, że będzie pierwszym krajem w którym Amerykanie wprowadzą demokrację



Wydaje mi się że Norwegia też ma nadwyżke budżetową! Kiedyś w telewizji sie wypowiadał jakiś polityk Norweski że jako państwo mogli by pomóc krajom europejskim wyjśc z kryzysu:)
Zgłoś
Avatar
Robajson 2012-08-11, 22:16
Żałuję ,że nie mogłem głosować w referendum wejścia do UE i NATO.
Znalazł bym wtedy około 200 osób ,które zagłosowały by na NIE!

Mogę tylko przytoczyć moje słowa po ,których wszyscy patrzyli na mnie jak na idiotę i walili ostre komentarze:
Chcieliście być w Uni to teraz ją kurwa macie i przestancie stękać i mnie wkurwiać!!!
Zgłoś
Avatar
Ammrass 2012-08-11, 22:28 1
Kaddafi bądź co bądź zapewniał ludziom warunki do życia, darmowa hospitalizacja, szkolnictwo. Wystarczy popatrzeć, choćby na Polskę, gdzie za wszystko musimy płacić. Choćby za przedszkole, czy "składki na radę rodziców", gdzie pieniądze "znikają". Paranoja.
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-08-12, 0:05
"Spośród wszystkich aktów terroryzmu związanych z Kadafim najsłynniejszy jest zamach bombowy na samolot Pan America nad szkockim miastem Lockerbe 21 grudnia 1988 r. w którym zginęło 270 osób. W organizacji zamachu brało udział 2 Libijczyków, jednak Trypolis odmówił ich ekstradycji. W 2003 r. Libia oficjalnie przyznała się do odpowiedzialności za zamach i wypłaciła odszkodowanie rodzinom ofiar."

"W 1984 r. ambasada Libii w Londynie otworzyła ogień do demonstrujących przed budynkiem przeciwników Kadafiego. 11 osób zostało ciężko rannych , zginęła jednak policjantka Yvonne Fletcher."

"wartość jego aktywów tylko w bankach Wielkiej Brytanii wynosiła ok. 32 mld. dolarów.
Posiadał również nie mniej niż 143,8 ton złota (6,5 mld $)"
Zgłoś
Avatar
ARPU 2012-08-12, 0:38 2
Co się dzieje z dzisiejszym światem?!
A myślałem że komuna to najgorsze co może spotkać dzisiejsze państwo.
PZDURA.
Najgorsze jest przed nami... polityka USA !!!
Zgłoś
Avatar
ShinShu 2012-08-12, 1:16
@the_satyr
Masz troche racji ale z ACTA sie troche mylisz.
Nie do końca wiesz o co chodzi z tym dokumentem.
Zgłoś
Avatar
Bulbi3232eg 2012-08-12, 2:13 3
to jest chore, ten cały system ;/ Masakra... Ja gdy wyjechałem do Wielkiej Brytanii to od tej pory nie ogladam TV (chyba że Euro i inne sporotwe wydarzenia), wszystkiego doszukiwałem sie w internecie i gdy kiedyś, pewnego razu porównałem newsy z Tv i z internetu to była duża różnica... W tv karmia nas kurwa bzdurami i gównem... bez kitu wszystkiego sie dowiesz z internetu, korzystniej dla każdego. Nigdy kurwa nie dowiedziałbym sie o Zielonej Ksiedze Kadaffiego, w tv leciało w koło że to był terrorysta i skurwysyn... a że USA, Rosja i Nato to takie piękne... Nigdy bym się nie dowiedział że może dla nas Polski lepiej byłoby (może) współpracować z niemcami jak kurwa z ZSRR, bo po II wojnie to kurwa 40 lat komuny i biedy... Nigdy bym sie nie dowiedział się że Kennedy chciał zlikiwodwać korupcje w rządzie USA i wprowdzaić pokrycie dla dolara w postaci srebra... Nigdy nie dowiedziałbym sie o sprawie Smoleńska że to kurwa zamach stanu był... Nigdy bym sie nie dowiedział ze w POlsce chcą wprowdzaic podatek katastralny... nigdy, ale to przenigdy nie dowiedziałbym sie że POlska staje się państwem policyjnym (duże ilości jednostek wojsowych sa likwidowane), a liczba policjantow przerasta liczbę żołnierzy... nigdy bym sie nie dowiedział że UE i NATO to dwie kurwy, które nas mieszają jak cukier w herbacie... wszystko dzieki naszemu kochanemu internecikowi.
Ps. dla mnie jest to kurwa śmieszne że wszędzie (UE) trzeba płacić jebany podatek na radio i TV, bzdura jak chuj !
Pozdro dla kumatych i jebac węszące kurwy

ad. w sparwie współpracy z Niemcami... musielbyśmy oddać Prusy ;P ;/ ale jak Hitler zapewniał, Polacy by mieli darmowy dostęp do morza i Zalewu... a także ochornę od Adolfa poczytajcie na temat tego naprawde polecam. A ruscy nas dymali i dalej to robia...
Zgłoś
Avatar
prof. Matolewicz 2012-08-12, 10:55
I chuj, że dostawali mieszkania, czy prąd za darmo? Widocznie są ludzie, którzy wolą sami zapracować na to co mają, ale za to żyć jak zechcą.
Zgłoś
Avatar
kurtz333 2012-08-12, 11:01
co za idiota to tłumaczył...
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2012-08-12, 16:35
tłumaczenie mnie rozjebało
Zgłoś
Avatar
bukabulka 2012-08-12, 17:31
właśnie wielka prośba zna ktoś utwór w tle filmu? z góry dzięki pozdro
Zgłoś
Avatar
wudun 2012-08-12, 20:34
No proszę nawet rodzina kadafiego dom dostała Nie bywałe. To dostawał każdy mieszkanie czy 50% na dom bo coś się to kupy nie trzyma.

Czy dla waszych małych mózgów nie dociera fakt że, niektórzy wolą ciężko pracować w wolnym kraju niż dostawać wszystko w dyktacie.
Zgłoś
Avatar
djhexe 2012-08-12, 21:11 1
ja tam na temat Kadafiego, UE czy USA rozpisywał się nie będę, jednak pierwszy raz w Libii byłem w 1984 i z tego co pamiętam to już wtedy w Libii była pasta dwukolorowa pasta signal, kredki stadlera, książki na papierze kredowym i inne chujostwa które do PL przywędrowały po 1989. jak zajebiście było myć zęby taką pastą jak wszyscy dookoła myli "białym ząbkiem" lub fluorodentem... w podstawówce miałem zajebiste kredki a nie kredki woskowe z pollena gdzieś tam! innych przykładów jest w chuj!
drogi! amplituda dzienna na pustyni jest inna niż w pl a jakoś w tamtych latach dało się jeździć na ich drogach (oczywiście budowanych przez polskich robotników).
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie